Zlatá medaile pro firmu BIO PLANÈTE

Bio_planete.jpg Olivový olej s lanýžem od společnosti BIO PLANÈTE byl oceněn Zlatou medailí pro nejlepší zahraniční produkt roku na mezinárodním bioveletrhu Natura Food v polském městě Łódź.  

Natura Food je největší a nejvýznamější veletrh s bioprodukty v Polsku i v oblasti středo-východní Evropy. Koná se každoročně v říjnu a účastní se ho vice než 300 vystavovatelů a 12 tisíc návštěvníků. Vrcholem je pak předávání cen nejlepším výrobkům v kategoriích bio, tradičních produktů a produktů speciální výživy. Ocenění Natura Food se v bio branži těší vysokému uznání a zlatá medaile, kterou je možné natisknout i na etiketu produktu, se na polském trhu stala skutečným symbolem kvality.

Bio_planet_olej.jpgBIO PLANÈTE získala toto prestižní ocenění již potřetí. V roce 2017 s produktem Lněný olej, v roce 2018 s produktem Fresh-olejový výplach úst a konečně tento rok s Olivovým olejem s lanýžem.

Delikátní Olivový olej s lanýžem je stoprocentně přírodní: Výroba probíhá zcela bez přidání umělých esencí a pouze za použití bílých lanýžů odrudy Alba. Tyto jsou konzervovány ve vysoce kvalitním italském olivovém oleji a propůjčují mu velice speciální aroma. Pouhých pár kapek tak stačí k dochucení rizota, těstovin, bramborových a dalších pokrmů. Na českém trhu je tento produkt k dostání ve specializovaných obchodech se zdravou a biologickou výživou, jakož i v distribuční síti Country Life.

O společnosti Lisovna olejů Moog - BIO PLANÈTE

Judith Moog, zakladatelka a výkonná ředitelka Bio planète, se původně chtěla stát dobrovolnou pomocnicí v rozvojových zemích. Místo toho, ještě v době, kdy studovala výživové poradenství, převzala v roce 1989 podnik svého otce Franze J. Mooga. Ten pět let předtím založil ekologickou farmu Domaine de la Planète blízko Carcassonne v jihozápadní Francii.

Bio_planet_olej1.jpgKrzysztof Maciaszczyk, ředitel výstaviště, kde se koná Natura Food předávající Zlatou medaili Adamu Stačinovi, který je manažerem exportu ve firmě BIO PLANÈTE.

Poháněna stejnou ekologickou vizí se jeho dcera brzy specializovala na přírodní produkci bioolejů. Založila značku BIO PLANÈTE a krok po kroku tak vdechla život první evropské výrobně bioolejů. V roce 2004 se vrátila do Německa, kde v Sasku založila druhou větev firmy. Ve stejném roce přizvala ke spolupráci Jérôme Stremlera, který se stal výkonným ředitelem pro Francii. Od té doby oba dva vedou dynamický podnik, který překlenuje státní hranice a zároveň zůstává rodinnou firmou. Tímto způsobem kombinuje BIO PLANÈTE německou kvalitu s francouzským savoir vivre – uměním žít.

Všechno to začalo lisováním francouzských slunečnicových semínek. Dnes sortiment zahrnuje více než sedmdesát různých zastudena lisovaných bioolejů. Od tradičních druhů pro zdravé každodenní vaření až ke gurmánským produktům jako kokosový olej či arganový olej jako doplněk zdravého životního stylu. 

Zdroj: tisková zpráva

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft září rgt
Po Út St Čt So Ne
36   1 2 3 4 5 6
37 7 8 9 10 11 12 13
38 14 15 16 17 18 19 20
39 21 22 23 24 25 26 27
40 28 29 30        
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tom Václavík: Dobrý den, Patricie, články zveřejňuji, jakmile je dostanu.
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,