Zakladatel světoznámé značky Tautropfen vystoupí v Praze

Tautropfen.jpg Rainer Plum je jedním z „otců zakladatelů“ německého bio hnutí, v oboru biokosmetiky a biopotravin pracuje již více než 30 let. V roce 1980 společně se svoji ženou Silvií založil značku přírodní kosmetiky TAUTROPFEN. Za dva týdny vystoupí v Praze na konferenci Bio Summit.    

Společnost TAUTROPFEN Naturkosmetik und ätherische Öle Rainer Plum vlastnil a vedl až do roku 2003, kdy ji prodal. Až do roku 2004 nicméně sloužil jako výkonný ředitel společnosti. Biokosmetika značky Tautropfen do České republiky dováží společnost Organic Time Group spol. s r.o.

Rainer_Plum_1.jpgRainer Plum je také známý řečník a lektor, pravidelně pořádá vzdělávací semináře a workshopy po celé Evropě a Japonsku pod svoji vlastní firmou Rainer Plum Consulting. Mezi klienty, kterým pravidelně poskytuje konzultační služby, patří například řetězec biosupermarketů Basic AG, výrobce dětské biovýživy Holle Babyfood GmbH nebo významný německý výrobce čajů a koření Ulrich Walter Gmbh.

V roce 2007 Rainer založil internetovou platformu s názvem new ethics institut, jež na adrese www.new-ethics.com spotřebitelům zprostředkovává informace o etických společnostech, jež jsou zodpovědné, férové a transparentní.

Posláním Rainer Pluma je propagovat a podporovat ukázkové příklady etických iniciativ a společností s cílem učinit z planety Země lepší místo pro život a zachovat ji pro další generace.

Rainer Plum již za dva týdny v Praze

Rainer Plum vystoupí jako řečník a moderátor diskusní sekce na konferenci Bio Summit již 8. dubna v Praze. Jeho příspěvek má název Nejnovější trendy na trhu s bio kosmetikou a výrobky osobní hygieny.

BioSummit09_logo.jpgRainer bude následně moderovat vystoupení dalších řečníků v diskusní sekci s názvem Nepotravinářské zboží: nové trendy a příležitosti. V této sekci dále vystoupí: David Festa ze společnosti Ecovoice s přednáškou Nejnovější trendy na trhu s ekotextilem, Peter Malaise, Concept Manager belgické společnosti Ecover, Iveta Kučerová, ředitelka značky Sanoflore Laboratorie BIO s přednáškou Šestý smysl značky Sanoflore a Michal Kostrba, obchodní ředitel společnosti Fosfa, který představí novou řadu ekologických pracích prostředků Feel Eco. Celý program konference je ke zhlédnutí zde.

 

 

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft květen rgt
Po Út St Čt So Ne
18         1 2 3
19 4 5 6 7 8 9 10
20 11 12 13 14 15 16 17
21 18 19 20 21 22 23 24
22 25 26 27 28 29 30 31
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,
dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,