Yogoo nabízí přírodní jogurt z farmy s čerstvým ovocem – z italského vozítka

yogoo12.jpg YOGOO je přírodní jogurt přímo od farmáře namíchaný v místě prodeje s čerstvými ingrediencemi. Výslednou zdravou snídani či lehký oběd, ale klidně i svačinku, si vytvoříte sami podle aktuální nálady a chuti.  

Takto představuje Tomáš Studeník, jednatel nově založené společnosti Yogoo Czech Republic s.r.o., svůj produkt. Pod značkou YOGOO Tomáš Studeník nabízí čistě přírodní jogurt bez jakýchkoli chemických přísad. Tato značka znamená, že jogurt je vyráběn „z mléka od stáda, o které pečuje česká farmářka nebo farmář a že se nejedná o průmyslovou produkci. Jogurty pro nás vyrábí pan Němec na své farmě v Netíně. Vyšel nám jako vítěz slepých testů co se týče chutě jogurtu. Chceme se držet principu, že budeme odebírat jogurty vždy od místních farem,“ vysvětluje Tomáš.

yogoo1.jpgNa otázku, kde hledal inspiraci k Yogoo, Tomáš odpověděl: „Inspirace je z Kalifornie, kde jsou velmi populární tak zvané Frozen Yogurt, mražené jogurty. Blíže k nám je k vidění například londýnský Snog. Nechtěli jsme ale dělat jen „zdravou“ zmrzlinu, a proto jsme se rozhodli zkusit čerstvý jogurt s ovocem nabízený jako celá zdravá snídaně či oběd v místě, kde se lidé cestami za prací pohybují.“

Jogurt Yogoo si můžete nechat namíchat s pěti druhy čerstvého ovoce, třemi druhy polevy a dalšími suchými plody. Jogurt s jedním libovolným toppingem stojí 49 Kč. A kde je možné jej koupit? „Zatím prodáváme v Praze ve Žlutých lázních. Od září se Yogoo přestěhuje před OC Nový Smíchov a v příštím roce plánujeme v Praze zprovoznit další prodejní místa u dopravních uzlů, business center a na dalších frekventovaných místech. Ve Žlutých lázních se jedná o pilotní prodej, kdy chceme odladit všechny "mouchy" před tím, než Yogoo nabídneme na rušných dopravních uzlech po Praze“, vysvětluje Tomáš.

yogoo31.jpgLíbí se nám jednoduchý a chytlavý design kelímků na jogurt. Tomáš Studeník vysvětluje: „Veškerý design je náš původní, vozítko i kelímky designovalo studio předního českého designera Petra Nováka.“

yagoo4.jpgJogurt Yogoo je nabízen z velice zajímavého vozítka – motorky. „Vozítko je přestavba italského Ape, které vyrábí firma Piaggio. Přestavovalo se to celé v České republice, jedná se o světový unikát,“ říká Tomáš.

Takže pokud chcete vidět světový unikát a ještě ochutnat výborný jogurt z české farmy, a pokud chcete, jak říká web http://www.yogoo.eu, „pohybovat se městem volně, žít zdravě a držíte palce malým“, pak neváhejte a utíkejte do Žlutých lázní na Yogoo.

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2019 rgt
lft listopad rgt
Po Út St Čt So Ne
44         1 2 3
45 4 5 6 7 8 9 10
46 11 12 13 14 15 16 17
47 18 19 20 21 22 23 24
48 25 26 27 28 29 30  
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,
dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,
Miloš: Vzali v úvahu i ekologickou zátěž při výrobě a používání...
Nová studie: ekologické zemědělství chrání klima,
Eliska: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, o které město (pozice manažera...
Společnost Country Life přijme manažera e-shopu,
Daniela: Dobrý deň, som študentkou Vysokej školy ekonomickej v Praze a píšem...
Heřmaňák: první částečně bezobalový farmářský trh v Česku oslavil rok,
patricie: skvělá akce, všem doporučuji několik let ... jen: JE TENTO TÝDEN (ne...
Netradiční filmový festival o jídle Země na talíři již příští týden,