Výherci soutěže o bio pohankovo-špaldové polštáře AMWA Organic známi

AMWA_logo.jpg Český výrobce a dodavatel biotextilu uspořádal ve spolupráci s portálem www.bio-info.cz soutěž. Přinášíme přehled vítězů.  

Soutěžili jsme o pět bio pohankovo-špaldových polštářů AMWA Organic. V soutěžní otázce jsme se vás ptali, proč se vám dobře spí na pohankových či špaldových polštářích a zde jsou tři nejzajímavější z Vašich odpovědí a tedy také vítězové soutěže.

„Další den skončil, děti jsou konečně v postýlkách a já po dalším namáhavém dnu uléhám k zaslouženému odpočinku. Konečně se můžu natáhnout a ulevit svým zádům znaveným nadzvedáváním mojí  "16-kilové živé čínky.“

Oči se mi pomalu klíží a já se ubírám do říše snů. A spí se mi opravdu hezky. Ve snu vidím ženu snědé pleti, která stejně jako já spokojeně usíná. Vždyť díky její práci a spravedlivé odměně za ni může i ona pořídit svým dětem něco dobrého k snědku, zaplatit jim školné, nebo potřebné léky.  Ráno vstane a bude dál tkát. Práce jí půjde od ruky – a řádek za řádkem bude pomalu přibývat krásně vzorovaná látka. A její děti již nebudou muset zaspávat s prázdnými bříšky.

A pak se sen rozplývá a začíná další. V něm vidím zelené pole, louky a lesy, ve kterých bzučí včelky a zpívají ptáci. Celá louka hraje barvami duhy od nepřeberného množství kvítí. Vzduch sladce voní a na poli zraje obilí. Přichází hospodář, kleká na zem a do prstů bere malé množství hlíny. Pomalu ho mne mezi prsty, pak vstává a spokojeně hledí k obzoru na vlnící se lán. Ale vidí i dál a ví, že jeho práce taky má smysl. Půda pod jeho umnýma rukama obživla, krajina kolem kvete a vzduch voní, protože nemyslí jen na svůj zisk ale i na ty, kteří se na svět ještě jenom narodí. A když nemůže změnit víc, alespoň na svém malém kousku země dělá všechno proto, aby byl svět kolem něj krásnější a to trvale. Pak se i ten sen rozplývá a venku začíná svítit sluníčko. Pomalu se protahuji a přemýšlím o svých snech. Co může udělat jeden polštář – a to nejen pro mě.

Na mém polštáři se opravdu krásně spí…”

Kristina H.

„Je tomu už hodně dávno, co jsem se nachodila s mým trápením po všech čertech, tedy doktorech. Dlouhé roky mě trápily bolavá záda, šíje a krk ze špatného spaní a následné sedavé nečinnosti v práci, často celý den shrbená před monitorem. Lékaři mě obvykle posílali na různé masáže, předepisovali masti i léky, ale nic nepomáhalo, několikrát jsem spala i na 3 vrstvách polštářů a nebo naopak téměř pouze na matraci,  nikdy jsem ale nedocílila zdravého a spokojeného spánku, aniž by mě po ránu musela bolet záda i krk. Před měsícem však nastal naštěstí zlom - k mým narozeninám jsem jako dárek dostala polštář, jehož náplní byla i právě pohanka, byla jsem neskutečně zvědavá, jestli mi může i tak "obyčejná" vyplň jako pohanka pomoci. Po pár nocích jsem měla jasno - poprvé jsem mohla vzít všechny ty neúčinkující prášky a vyhodit je, protože pro mě byl tento polštář doslova zázrakem, nejenže jsem se klidně vyspala a ráno mě nebolelo ani trochu za krkem, ale díky variabilitě si vždy v noci upravím polštář přesně jak potřebuji a krásně a příjemně voní, což je velké plus a můj spánek je od té doby konečně nepřerušovaný a spokojený. Jsem opravdu neuvěřitelně šťastná, že taková dar, jako byl polštář, jsem mohla dostat právě já, protože se mu nevyrovnají žádné prášky či masáže a tím i radím ostatním osobám, jež trápí podobné problémy - rozhodně vyzkoušejte tento polštářek, věřím, že budete nadšení stejně jako já.“

Lucie S.

„Váš výrobek Bio pohankovo-špaldový polštář AMWA Organic , který je vyroben z přírodních materiálů, je velmi prospěšný lidskému spanku, což má velký význam pro funkčnost a zdraví lidského organismu.

Je navrženy pro optimální podporu krční páteře během spánku tím, že se perfektně vytvaruje podle krku a tím mu vytvoři dokonalou podporu, díky čemuž se mohou krční a šíjové svaly  pořádně uvolnit a odpočinout. Materiál , z kterého je vytvořen má také velkou výhodu, že akumuluje teplo. Polštáře lze tedy velice snadno nahřát u zdroje tepla( např. v mikrovlné trobě nebo na radiatoru ÚT) pro zahřátí lidského těla. Dále léčivé účinky špaldových a pohankových slupek blahodarně pomáhají při onemocnění kloubů, kostí, bolestí hlavy a nemocí uší a dutin.

Jsou také použivány jako meditační polštáře. Polštaře  s pohankovými slupkami jsou podle orientální medicíny ideálním prostředkem pro odpočinek související s energií jin a jang. Ručně vyrobený pohankový meditační polštář , který je plněný pohankovými slupkami může být společníkem na celý život.

Tento výrobek by měl mít skoro každý člověk nad 45 let!!!!“

Stanislav K.

Dalšími dvěma vylosovanými výherci jsou paní Dagmar K. a Radka E.

Děkujeme všem účastníkům za milé soutěžní příspěvky a za celou AMWA Organic Vám přejeme krásné a pokojně prožité Vánoce.

Ing. Jana Růžičková, spolumajitelka AMWA Organic

 

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft srpen rgt
Po Út St Čt So Ne
31           1 2
32 3 4 5 6 7 8 9
33 10 11 12 13 14 15 16
34 17 18 19 20 21 22 23
35 24 25 26 27 28 29 30
36 31            
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,