Vstupenky na festival živého jídla RawFest v prodeji

Raw_food_fest_logo_120.jpg Vstupenky na RawFest, festival plný vynikajícího živého (raw) jídla a zábavy pro malé i velké, již v prodeji.   

Vstupenky lze zakoupit v síti Ticketstream nebo přes Lifefood e-shop. Děti do 12 let mají vstup zdarma, základní vstupenku pořídíte za 180 Kč, rodinnou za 470 Kč. V ceně je konzumace, zábava i věcné ceny. RawFest se koná 24. 5. 2014 v Praze.

Konzumace, zábava i věcné ceny - to vše v jediné vstupence!

Vstupenka na Rawfest je vstupenkou do soboty plné zábavných akcí, uměleckých a sportovních workshopů, koncertů, aktivit a především do světa čím dál oblíbenějšího raw food neboli živého jídla. Bohatou produkci a umění zde představí přední raw restaurace a firmy vyrábějící raw food produkty, odpovědi na své otázky nejen ohledně raw food naleznete v přednáškovém stanu.

Základní vstupenka vás vyjde na pouhých 180 Kč a rodinná na 470 Kč. Rodinná vstupenka opravňuje ke vstupu dvě dospělé osoby a neomezený počet dětí do 18 let. Děti do 12 let mají vstup zdarma.  V ceně základní vstupenky za 180 Kč je konzumace jednoho soutěžního raw jídla v hodnotě 49 Kč a vstupy na workshopy, koncerty a další aktivity v areálu. V ceně rodinné vstupenky je vstup pro dvě dospělé osoby a neomezený počet dětí do 18 let, konzumace dvou soutěžních raw jídel a vstupy na workshopy, koncerty a další aktivity v areálu. 

Všechny vstupenky jsou slosovatelné v bohaté tombole - kromě raw dobrot i poukázky, slevové poukázky, knihy či takové zajímavosti jako výroba osobního parfému na míru od alchymické parfumerie Rafaella.

Raw_food_fest_2014.jpgRawFest - první ročník festivalu, který je skutečnou oslavou raw food a života

První ročník festivalu bude plný plný skvělého živého jídla v podání výrobců raw produktů a předních raw restaurací (Secret of raw, Plevel, Jelica, Lifefood...) přednášek, zajímavých vystavovatelů, uměleckých a sportovních workshopů (Denbaya, Blank Canvas Prague, SebeRevolta, jóga, cchi-kung, tai-či, slackline...) pestré zábavy pro děti (tvoření, hry, hlavolamy, lukostřelba, olympiáda zvířátek a mnohé další - ve spolupráci s dětským parkem Zeměráj, bublinový workshop, atd.), to vše zakončeno koncerty a fireshow.

Návštěvníci zvolí vítěze Zlaté dobrawty, nejlepší raw food pokrm festivalu a vše bude probíhat v duchu nekonečné pohody pod širým nebem za přívětivého vedení Nely Boudové. V případě zájmu o účast na aktivitách pořadatelé doporučují sportovní oblečení, případně s sebou vzít karimatku či deku pro pohodové posezení na trávě.

RawFest - festival živého jídla se koná 24. 5. 2014 v Praze Běchovicích, na adrese Podnikatelská 566, Praha 9 - VÚ Běchovice. Více info na www.rawfest.cz nebo na www.facebook.com/Rawfest.  

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft červenec rgt
Po Út St Čt So Ne
27     1 2 3 4 5
28 6 7 8 9 10 11 12
29 13 14 15 16 17 18 19
30 20 21 22 23 24 25 26
31 27 28 29 30 31    
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,