Veletrh FRUIT LOGISTICA 2015 nabídne i bioprodukty

Fruit_Logistica_logo_150.jpg Jakmile berlínské veletržní haly hostí přes 60 000 renomovaných odborných návštěvníků ze 130 zemí, nastal čas veletrhu FRUIT LOGISTICA - předního veletrhu v oblasti mezinárodního obchodu s ovocem a zeleninou.   

Od 4. do 6. února 2015 představí více než 2 600 vystavovatelů z více než 80 zemí kromě celé škály svých výrobků a služeb všech obchodních kategorií také zajímavé novinky z oboru, které dávají obchodování nové impulzy, a činí tak spotřebitelskou nabídku mnohem pestřejší. 90% vystavovatelů a 80% odborných návštěvníků veletrhu FRUIT LOGISTICA je ze zahraničí, což přispívá k jeho celosvětově mezinárodnímu charakteru. 

FRUIT LOGISTICA však nabízí více než jen ohromující statistiky. Vytváří svými formáty FRUIT LOGISTICA Innovation Award a Future Lab inovační platformu pro mezinárodní obchod s ovocem a zeleninou.

Fruit_Logistica_vstupni_hala_445.jpgOcenění FRUIT LOGISTICA Innovation Award je udělováno za nejvýraznější novinky v sektoru ovoce a zelenina a v průmyslu jejich služeb. Cena FLIA získala za posledních deset let své existence v odborném světě velké renomé a mezinárodní povědomí. Je nejdůležitějším vyznamenáním v celosvětovém oboru ovoce a zelenina, a to nejen proto, že ji udělují odborníci.

V řadě Future Lab jsou prezentovány výrobky, projekty a podněty k řešením, které v nejbližších letech mohou obohatit obor ovoce a zelenina svými inovacemi nebo výrazně přispět k optimalizaci v rámci celého výrobního a obchodního procesu.

Jak bio produkty, tak i čerstvé convenience produkty nabízí skvělé možnosti růstu obratu. Obě tyto produktové skupiny hrají na veletrhu  FRUIT LOGISTICA významnou roli. Vystavuje zde více než 100 poskytovatelů certifikovaných bio výrobků a rok od roku roste také obor convenience. Aby odborní návštěvníci snadno a rychle našli obchodníky s bio produkty a čerstvými convenience produkty mezi 2 600 vystavovateli, zřídila FRUIT LOGISTICA zvláštní služby v podobě tras Organic produkty a Fresh Convenience produkty. Jedná se o on-line nástroje, s jejichž pomocí mohou odborní návštěvníci rychle, přímo a cíleně identifikovat všechny poskytovatele z těchto oborů.

Odborní návštěvníci veletrhu FRUIT LOGISTICA mohou prostřednictvím různých přednášek, seminářů či pódiových diskuzí získat informace o aktuálních výzvách a trendech v dané branži. První akce „34. fórum čerstvého ovoce a zeleniny” proběhne 3. února v předvečer zahájení veletrhu. V následujících třech veletržních dnech je na programu celkem osm odborných fór.

Fruit_Logistica_Zelenina_mam150.jpgFRUIT LOGISTICA 2015 se koná od 4. - 6. února denně od 9 do 18 hodin. Vstupenky jsou v online předprodeji k dostání za speciální cenu 27 EUR za jednodenní vstupenku a 57 EUR za permanentku na celý veletrh. Při jejich zakoupení na pokladně je jejich cena 37 EUR za jednodenní vstupenku a 78 EUR za permanentku. Permanentka zahrnující rovněž účast na „34. fóru čerstvého ovoce a zeleniny” stojí 90 EUR. Všechny ceny zahrnují veletržní katalog a účast na všech odborných fórech. Z berlínského letiště Berlin-Tegel a Berlin-Schönefeld je zavedena ve dnech 4. – 6. února 2015 v době od 8 do 19 hodin bezplatná autobusová kyvadlová doprava, která jezdí každých 15 až 30 minut přímo k místu konání veletrhu (vchod Sever a Jih). FRUIT LOGISTICA nabízí navíc bezplatnou autobusovou kyvadlovou dopravu mezi mnoha hotely a výstavištěm. 

Více na http://www.fruitlogistica.de/en/

Zdroj a foto: AHK Services s.r.o.

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2019 rgt
lft listopad rgt
Po Út St Čt So Ne
44         1 2 3
45 4 5 6 7 8 9 10
46 11 12 13 14 15 16 17
47 18 19 20 21 22 23 24
48 25 26 27 28 29 30  
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,
dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,
Miloš: Vzali v úvahu i ekologickou zátěž při výrobě a používání...
Nová studie: ekologické zemědělství chrání klima,
Eliska: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, o které město (pozice manažera...
Společnost Country Life přijme manažera e-shopu,
Daniela: Dobrý deň, som študentkou Vysokej školy ekonomickej v Praze a píšem...
Heřmaňák: první částečně bezobalový farmářský trh v Česku oslavil rok,
patricie: skvělá akce, všem doporučuji několik let ... jen: JE TENTO TÝDEN (ne...
Netradiční filmový festival o jídle Země na talíři již příští týden,