Veletrh Biostyl se rozrůstá

BIO_1.gif Holešovické Výstaviště bude na jaře opět místem setkání lidí, kteří dávají přednost zdravému životnímu stylu, záleží jim na prostředí, ve kterém žijí a zajímají se o věci, které spíše bývají ukryté v našich myslích a dávají našemu životu hlubší rozměr. Čeká nás veletrh Biostyl.  

Vzhledem ke stále rostoucímu zájmu veřejnosti o nové zkušenosti v oblasti životního stylu a duchovních nauk se pořadatelé v tomto roce rozhodli kromě obvyklého propojení ESOTERIKA - BIOSTYL pro rozšíření o další dvě sekce. Vůbec poprvé mohou účastníci veletrhů navštívit výstavní sekci představující trendy ve vzdělávání s názvem EVOLUTION a již potřetí mohou zhlédnout i nakoupit produkty a služby rovněž na veletrhu ECOWORLD věnovanému ekologii.

Veletrh Biostyl, největší z celého komplexu veletrhů, nabízí prostor pro stále rostoucí poptávku po přírodních produktech nezatížených průmyslovou velkovýrobou. Oslovuje návštěvníky, kteří se zajímají o zdravu výživu a zdravý životní styl. Seznam vystavovatelů je více než pestrý. 

Vybíráme z programu: 

9. 4. si přijďte poslechnout přednášku hlavního zahraničního hosta Mabel Katz: Tajemství ryzí cesty k hojnosti, zdraví, klidu a míru. Mabel je světově uznávaným motivačním spíkrem, konzultantkou a autorkou úspěšných knih. Patří mezi světovou autoritu starého havajského, psychologického systému štěstí, zvaného Ho´oponopono. Mabel transformovala tuto spirituální metodu do prostředí mezinárodních korporací, kde slaví obrovské úspěchy a hmatatelné výsledky.

9. 4. si pak můžete uvařit z biopotravin značky Natur*Pur (privátní značka biopotravin Interspar) se všemi dobrě známým kuchařem Zdeňkem Pohlreichem. 

Zajímavá jistě bude i Bio módní přehlídka, která představí modely od různých českých návrhářů a spolupracujících řemeslníků. Modely jsou vyráběny z ekologicky a eticky čistě vyráběných materiálů jako je biobavlna, biolen či například mírumilovné hedvábí. Modely nabízí rozpětí od klasického fashion designu, specializovaného zaměření na oblečení na cvičení jógy až po oblečení pro volný čas. 

Další zajímavostí tohoto veletrhu je i uspořádání mimořádného Farmářského trhu. Čekat na vás budou vaši oblíbení ekologičtí farmáři a biovýrobky z českých luhů a hájů. Nebude chybět biovepřové a biohovězí, uzeniny v kvalitě bio, sýry, zelenina a bylinky, čaje, víno, mošty, pálenky a mnoho dalšího. Trh najdete před vstupem na veletrh Biostyl v sobotu 9. 4. 2011 od 10 do 16 hodin. Pořádají ho organizátoři již zaběhlých trhů na Kubáni, Náplavce a Jiřáku. 

 

Co: Veletrh Biostyl (spolu s veletrhy Esoterika, Ecoworld a Evolution)

Kdy: 8. - 10. 4. 2011

Kde: Výstaviště Praha - Holešovice

 

 

 

 

 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft listopad rgt
Po Út St Čt So Ne
44             1
45 2 3 4 5 6 7 8
46 9 10 11 12 13 14 15
47 16 17 18 19 20 21 22
48 23 24 25 26 27 28 29
49 30            
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

františek: jen jsem se nikde nedočetl jak chtějí výpadek vajec z klecového chovu...
Klecovým chovům odzvonilo,
Hynek: Jako zákazníkovi Vodafonu se mi to líbí, že se snaží jít energii...
Vodafone se připojil k Evropskému týdnu udržitelného rozvoje,
Tom Václavík: Dobrý den, Patricie, články zveřejňuji, jakmile je dostanu.
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,