Veletrh Biostyl se blíží

Konec května se bude na Výstavišti Incheba Expo Praha již po páté nést ve znamení ekologie, zdravé výživy a životního stylu, ale také alternativní medicíny či duchovních nauk. Do nového ročníku vkročí veletrh BIOSTYL a ESOTERIKA s řadou novinek. Největší novinkou je veletrh ECOWORLD, který návštěvníkům veletrhu přinese ještě více informací o ekologických alternativách a možnostech jak přispívat k ozdravení naší planety.  

Zatímco Esoterika s mottem „...a skryté se stává zjevným" se věnuje duchovním naukám, kulturním tradicím, historii a sebepoznání člověka, BIOSTYL na tato témata navazuje určitým způsobem především návratem k přírodě, k jejím produktům a celkově k ekologii. Na veletrhu Biostyl se návštěvníci dozvědí vše o zdravém těle a zdravé stravě, Ecoworld se zabývá zdravím Země a našeho životního prostředí, Esoterika je věnována zdravé a zvídavé duši, komplexně pohlížející na svět očima různých světových kultur - letos se veletrh zaměří zejména na kultury východní.

Veletrh_Biostyl_2007.jpgVýznamnou součástí veletrhů je pestrý doprovodný program, který bude současně probíhat na několika místech Průmyslového paláce. Již tradičně bude tvořit jeho základ Střední hala Průmyslového paláce.

Hlavním hostem veletrhu je doktor alternativní medicíny a jeden z nejznámějších specialistů na světě na výzkum vody a jejího vlivu na léčbu onemocnění Dr. Masaru Emoto z Japonska. Dále se návštěvníci mohou těšit např. na vědce a představitel organizace Věda o spiritualitě Jeho Svatost Sant Rajinder Singh Ji Maharaj z Indie, který je po celém světě uznáván jako člověk usilující o dosažení vnitřního i vnějšího míru prostřednictvím spirituality.; na umělce a geomanta Marko Pogačnika ze Slovinska, který vyvinul moderní způsob jak přiblížit mnohorozměrovost Země a lidské kultury. Kromě zajímavých přednášek proběhne na veletrhu spousta dalších akcí, jako jsou výstavy, autogramiády, křty, workshopy, taneční vystoupení a prezentace. Je zajištěna účast širokého spektra účastníků - od osvědčených jmen po zcela nové tváře z Čech i ze zahraničí.

Loňského ročníku veletrhů se účastnilo více než 300 mezinárodních vystavovatelů a na zajímavé přednášky, ukázky, autogramiády a další lákavé body programu se přišlo podívat 17 000 návštěvníků.

Soubor veletrhů ESOTERIKA - BIOSTYL - ECOWORLD se těší na Vaši návštěvu 22. - 24. května 2009 na Výstavišti Incheba Expo Praha Holešovice.

Více informací na www.biostyl.cz

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft září rgt
Po Út St Čt So Ne
36   1 2 3 4 5 6
37 7 8 9 10 11 12 13
38 14 15 16 17 18 19 20
39 21 22 23 24 25 26 27
40 28 29 30        
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tom Václavík: Dobrý den, Patricie, články zveřejňuji, jakmile je dostanu.
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,