Veletrh BioFach 2011 se blíží

BF2011_130x50.jpg Za necelý měsíc, od 16. do 19. února 2011 bude norimberské výstaviště opět dějištěm celosvětově největšího setkání biobranže.  

Na mezinárodním veletrhu biovýrobků BioFach a souběžně konaném veletrhu přírodní kosmetiky a wellness Vivaness se setká 2.500 vystavovatelů se svými ca 45.000 očekávanými Vivaness_logo_1.jpgnávštěvníky. Během čtyř veletržních dnů se může odborná veřejnost seznámit s ucelenou nabídkou ekologického zemědělství od biopotravin a biosurovin, přes bionápoje, až po přírodní zboží a přírodní kosmetiku. Mezi vystavovateli nechybí ani Česká republika. Společná expozice českých firem a Ministerstva zemědělství ČR bude umístěna v hale 5, stánek 5-316.

Stěžejní otázkou letošního oborového setkání je, jak lze s uplatněním biologických a ekologických metod hospodaření a produkce a odpovídajícího stylu života a výživy nás všech, uživit populaci na celé Zemi. Tomuto tématu bude věnována značná část přednášek a seminářů, pořádaných v rámci odborného kongresu.

Kromě toho čeká na návštěvníky řada dalších lákadel, jako například hala 8 s přírodními textiliemi, hala 4A s lahodným biovínem a vinotékou, hala 5 se sekcí „Organic+Fair“ nebo prodloužený večer vystavovatelů, který se koná ve čtvrtek 17.2.2011, kdy zůstanou výstavní haly otevřeny až do 21.00 hod.

Na paralelně probíhajícím veletrhu přírodní kosmetiky Vivaness, se představí řada stávajících i nových zelených značek. Jejich spektrum sahá od levnějších obchodních značek až po luxusní produkty. Ucelený přehled přírodní kosmetiky bude ke zhlédnutí v hale 7A, která je již pátým rokem zasvěcena veletrhu Vivaness.

Pro všechny zájemce, kteří se chtějí informovat o nejnovějších trendech v biobranži a o novinkách v přírodní kosmetice jsou veletrhy BioFach a Vivaness téměř povinností. Zájemci si mohou zakoupit zvýhodněné vstupenky v předprodeji, které se vystavují a zasílají elektronicky. Vstupenka zakoupená v předprodeji platí jako jízdenka na MHD v Norimberku a okolí. Za cenu jednodenní vstupenky 760,- Kč, obdrží návštěvník permanentku s platností na 4 dny.

Ve spolupráci s cestovní kanceláří Fractal je organizován jednodenní zájezd, který se uskuteční v pátek 18.2.2011. Více informací o veletrzích, vstupenkách či zájezdu získáte u oficiálního zastoupení norimberské veletržní společnosti a veletrhů BioFach/Vivanessié v ČR: PROveletrhy s.r.o., info@proveletrhy_cz, tel.: 220 511 974.

 

 

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft říjen rgt
Po Út St Čt So Ne
40       1 2 3 4
41 5 6 7 8 9 10 11
42 12 13 14 15 16 17 18
43 19 20 21 22 23 24 25
44 26 27 28 29 30 31  
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

františek: jen jsem se nikde nedočetl jak chtějí výpadek vajec z klecového chovu...
Klecovým chovům odzvonilo,
Hynek: Jako zákazníkovi Vodafonu se mi to líbí, že se snaží jít energii...
Vodafone se připojil k Evropskému týdnu udržitelného rozvoje,
Tom Václavík: Dobrý den, Patricie, články zveřejňuji, jakmile je dostanu.
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,