Včelpo přichází s Dědečkvým biomedem

v__ela_1.jpg V průběhu podzimu 2009 uvedla společnost Včelpo, spol. s r.o. na trh novou řadu výrobků s názvem Dědečkův med a Dědečkova pochoutka. Jedná se o 7 druhů českých medů, mezi nimi i biomed.  

Dedeckuv_Med_bio.jpg„Suroviny z této nové řady výrobků nejvyšší kvality, které jsou vyráběny s důrazem na tradiční způsob zpracování a moderní způsob balení, pocházejí z nejčistších oblastí České republiky. Těmito výrobky se snažíme zatraktivnit trh s medem a nabídnout našim zákazníkům originální produkty, které splňují nejvyšší jakostní, hygienické a bezpečnostní standardy. Biomed je nakupován z ekologických včelích farem na severovýchodě České republiky a Vysočině. Společnost Včelpo včelaře zastřešuje po stránce odborné, finanční a  logistické“, říká Margaritopulos Panajotis, ředitel společnosti Včelpo.

Biocertifikát na nové biomedy udělila kontrolní organizace ABCert z Brna.

„Přestože nový biomed zatím nemá větší reklamní podporu, jeho prodej roste přibližně o čtvrtinu rychleji než prodej konvenčních medů“, doplňuje Margaritopulos Panajotis. Dědečkův biomed se prodává především v prodejnách zdravé výživy a biopotravin.

A proč „dědečkův biomed“? Pan Panojatis doplňuje: „K dědečkovi patří neuspěchanost, rozumnost, zkušenost, nehoní se za mamonem, peníze již nehrají tu nejdůležitější roli v životě, má jistý nadhled, životní filozofii, a dává do každého výrobku špetku uvedených vlastností“.

Dědečkův med Český Bio med je vyráběn tradičním, zvláště šetrným technologickým způsobem, který garantuje zachování vzácných přírodních vlastností a nutričních hodnot medu, s moderním způsobem balení. Těmito výrobky prezentuje společnost Včelpo, spol. s r.o.  originální produkty, které splňují nejvyšší jakostní, hygienické a bezpečnostní standardy.

Společnost Včelpo s.r.o. byla založena již v roce 1979 jako výrobní podnik českých včelařů. Vlastník společnosti – český svaz včelařů – je současně garantem vysoké kvality výrobků. Společnost například získala nejvyšším oceněním na Země živitelce, kde v letech 2007 a 2009 obdržela nejvyšší ocenění Zlaté klasy s kytičkou. Letos ji získala právě za výrobky exkluzívní značky Dědečkův med.

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Příspěvky

Včelpo přichází s Dědečkvým biomedem Odpovědět   Petr Weidenthaler 17. 11. 2009, 11:07:49
Gratuluji k biomedu! Onehdá se na mě obrátil kolega biozelinář, zda by u nás mohl umístit včelstvo. Potřebuje bio areál o poloměru 6 km, aby mohl mít certifikovaný med, protože včely mají akční rádius 6 km. My máme pouze 25 ha, tj. asi 300 m. Zajímalo by mě, kde Včelpo našlo těch 11300 hektarů soustředěných do jednoho místa.
Mám za to, že se někde stala chyba, buďto je to s těmi 6 km nesmysl a certifikuje se cokoliv nebo nám Včelpo "maže med kolem huby", ale určitšě ne biomed.
Včelpo přichází s Dědečkvým biomedem Odpovědět   Panajotis Margaritopulos 19. 11. 2009, 08:32:30
Děkuji za blahopřání. Naše společnost je certifikována pouze na zpracování včelích bioproduktů. Tzn, že biomed nakupujeme u ekologických včelařů o kterých se zmiňujeme výše v článku, kteří včelaří v chráněných krajinných oblastí. Tito včelaři jsou dále kontrolování certifikační organizací, která vydá biocertifikát pouze po splněných přísných podmínek (včetně Vámi udané lokální podmínky. Takže nejedná se o chybu, ale o dlouhodobý proces.
Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft listopad rgt
Po Út St Čt So Ne
44             1
45 2 3 4 5 6 7 8
46 9 10 11 12 13 14 15
47 16 17 18 19 20 21 22
48 23 24 25 26 27 28 29
49 30            
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

františek: jen jsem se nikde nedočetl jak chtějí výpadek vajec z klecového chovu...
Klecovým chovům odzvonilo,
Hynek: Jako zákazníkovi Vodafonu se mi to líbí, že se snaží jít energii...
Vodafone se připojil k Evropskému týdnu udržitelného rozvoje,
Tom Václavík: Dobrý den, Patricie, články zveřejňuji, jakmile je dostanu.
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,