Váš závazek „žít BIO“ je naší inspirací

__ty__l__stek_v__noce1.jpg Milí přátelé Bio-info, v tomto období roku k nám přichází mnoho darů. Tím, kterého si já zvláště vážím, je příležitost poděkovat vám za vaši podporu.  

Během roku 2010 se návštěvnost informačního portálu Bio-info zvýšila z 8 000 na téměř 21 000. Jsme vám za vaši věrnost vděční. Váš každodenní zájem nás inspiruje k další práci.

Během roku se nám na Bio-info podařilo pro vás zprovoznit několik jedinečných služeb. Ať už je to vylepšení databáze bioproduktů v oblíbené rubrice Seznamy, nebo aktuální promoční nabídky v rubrice BIO Akční ceny. Během roku jsme také vydali adresář Kam pro bedýnky, který pomohl v České republice odstartovat „bedýnkovou revoluci“. Pomáháme také další revoluci, revoluci famářských tržnic, pravidelným zpravodajstvím a kompletním přehledem farmářských trhů. Naše zpravodajství z oblasti bioproduktů a trvale udržitelného podnikání nemá v České republice obdoby. Na podzim jsme k němu přidali ještě „magazín“ Žijte BIO, jež vám přináší návody a inspiraci, jak žít zodpovědný život, každý den.

To vše děláme s jediným cílem: pomáhat budovat spravedlivý, transparentní a místně ukotvený systém spolupráce mezi producenty kvalitních, etických a k přírodě šetrných výrobků a vás, jejich konzumentů. K naplnění tohoto cíle ještě vede dlouhá cesta, jsme na jejím začátku. Potřebujeme vaši pomoc. Pomozte nám myšlenky a vizi Bio-info dále šířit mezi vaše přátele a známé. Společně můžeme dosáhnout opravdu hodně. Příkladem nechť vám slouží například „bedýnky“ – ještě před rokem o nich nikdo neslyšel, a dnes…

Píšeme pro ty z vás, kteří život vychutnávají plnými doušky a zároveň berou ohled na druhé a přírodu. Vím, že takových je mezi vámi hodně a to mne inspiruje k další práci v roce 2011. Je ještě mnoho věcí, které musíme změnit či vytvořit. S vaší podporou můžeme společně dosáhnout naplnění naší vize.

Vy jste tím důvodem, proč se na Bio-info denně snažíme propagovat šetrné zemědělství, potraviny s příběhy a zodpovědné podnikatele. Váš závazek „žít BIO“ je naší inspirací. Přejeme vám klidné prožití Vánočních svátků a v plné síle a radosti prožitý rok 2011.

S vděčností,

Tom Václavík a celý tým Bio-info

 

 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft listopad rgt
Po Út St Čt So Ne
44             1
45 2 3 4 5 6 7 8
46 9 10 11 12 13 14 15
47 16 17 18 19 20 21 22
48 23 24 25 26 27 28 29
49 30            
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

františek: jen jsem se nikde nedočetl jak chtějí výpadek vajec z klecového chovu...
Klecovým chovům odzvonilo,
Hynek: Jako zákazníkovi Vodafonu se mi to líbí, že se snaží jít energii...
Vodafone se připojil k Evropskému týdnu udržitelného rozvoje,
Tom Václavík: Dobrý den, Patricie, články zveřejňuji, jakmile je dostanu.
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,