V září nepropásněte Festival Evolution, největší přehlídku BIO produktů na jednom místě

fe2017_logo_nove.jpg Přemýšlíte nad tím, co nakupujete, a kvalita je u vás na prvním místě? Není vám lhostejné prostředí, ve kterém žijete a vychováváte své děti? V tom případě by vám neměl uniknout Festival Evolution, který vyznává stejné hodnoty jako vy. Konat se bude o víkendu 22. – 23. září na Výstavišti v Praze Holešovicích.  

Pozitivní zprávou je, že zatímco ještě před několika lety byla slova jako bio a eko brána jako něco alternativního, dnes jsou běžnou součástí našich životů. Stále více lidí totiž před kvantitou dává přednost kvalitě, čte etikety a dokáže ocenit lokální výrobce, farmáře nebo producenty.

Festival Evolution je Mekkou všech vyznavačů zdravého životního stylu i těch, kteří se zajímají o osobní rozvoj a chtějí na sobě neustále pracovat.

1.jpgCertifikované biopotraviny i raw dobroty

Na podzimním festivalu se představí více než 200 vystavovatelů s nabídkou kvalitních potravin, bio produktů a textilu, eko drogerie i přírodní kosmetiky. Velký prostor dostane na festivalu zdravá výživa, na přednáškách se bude hovořit o přínosech a rizicích různých výživových směrů, dojde na tradiční přírodní medicínu, nebudou chybět poradny pro zdraví, stejně jako babské rady a tipy na bylinky, které prospívají našemu zdraví.

Také zde můžete výhodně nakoupit potraviny s označením Bio & Natur či Fair Trade. Přesvědčit se můžete, že veganská i vegetariánská jídla mohou chutnat skvěle a že vaření bez lepku nemusí být věda a rozdíl oproti „klasice“ téměř nepoznáte. Ve food zóně můžete ochutnat jídla, která si zamilujete. A rozhodně nepůjde o mastný smažák nebo párek v rohlíku, jak si mnozí představují.

2.jpgZdravá domácnost

Na festivalu nakoupíte také ekologickou drogerii na přírodní bázi nebo eko produkty, čističe a prostředky pro úklid celé domácnosti. Vystavovatelé vám představí celou řadu tipů na recyklování nejen odpadu, ale i domácího vybavení. To nejlepší, co nabízí příroda, si můžete dopřát také v kosmetice. Na Festivalu Evolution nebudou chybět prodejci a výrobci přírodní a bio kosmetiky, která díky svému složení z čistě přírodních složek nezatěžuje organismus a zároveň šetří naše životní prostředí.

Nevynechejte přednášky a workshopy

Nedílnou součástí festivalu je programová nabídka zahrnující semináře, workshopy nebo ukázkové lekce a praktické tipy nejen z oblasti zdraví, ale také osobního rozvoje. Na své si zde přijdou i rodiče s dětmi, protože program zahrnuje zábavu pro nejmenší návštěvníky nebo hlídací koutek. Výchově a rozvoji dětského potenciálu bude věnován prostor také na přednáškách, proto se nezapomeňte podívat na podrobný harmonogram programu na www.evolution.cz.

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft srpen rgt
Po Út St Čt So Ne
31           1 2
32 3 4 5 6 7 8 9
33 10 11 12 13 14 15 16
34 17 18 19 20 21 22 23
35 24 25 26 27 28 29 30
36 31            
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,