V Praze otevřena první prodejna biokosmetiky Melvita

logo_Melvita_1.jpg Biokosmetiku francouzské značky Melvita můžete od minulého týdne koupit také v České republice. První prodejna Melvita byla otevřena v Praze, další brzy přibudou.  

Jak jsme již na Bio-info.cz avizovali, vstoupila francouzská biokosmetika Melvita na český trh. Svoji první prodejnu otevřela minulý týden v Praze. Je umístěna v nákupním centru Nový Smíchov a Bio-info.cz vám ji jednoznačně doporučuje k návštěvě.

Prodejna_Melvita_Praha.jpgPrvní den otevření se nesl v duchu seznamování zákazníků se společností, biokosmetikou i ochutnávkou jejich biopotravin. Aby lidé okolo společnosti Melvita nenechali nikoho na pochybách, že to myslí s ekologií zcela vážně, pro servírování biomedu použili zcela recyklovatelné kalíšky a lžičky.

Do konce srpna máte možnost svůj první nákup v prodejně Melvita pořídit s 20% slevou. Navíc při registraci do systému zákaznických výhod získáte malý sprchový gel zdarma dle svého výběru.

Prodejna_Melvita_Praha2.jpgDalší prodejna bude brzy otevřena na nově rekonstruovaném pražském Hlavním nádraží, posléze možnosti nákupu doplní on-line obchod.

Prodejna_Melvita_Praha3.jpgŠkála biovýrobků značky Melvita je v současné době jednou z nejširších na světě. Nabízí několik kosmetických řad ušitých na míru rozmanitým potřebám svých zákaznic, které zahrnují tradiční výrobky určené k péči o tělo a pleť, originální toaletní vody i koupelové přípravky. Důkazem toho, že Melvita skutečně rozumí přírodě a dokáže šetrně využít jejích darů, jsou její rozsáhlé a harmonicky vyvážené řady květinových vod a také kosmetických olejů.

O společnosti Melvita

Před více než 25 lety se v srdci přírody ve francouzském Ardéche zrodila kosmetická společnost Melvita, jejíž základní myšlenkou bylo vytvořit firmu, která by vyráběla léčivé výrobky čistě přírodního původu. Díky svému blízkému vztahu k včelařství a původu některých ingrediencí pro ni její zakladatel, Bernard Chevilliat, vybral jméno Melvita.

muzi1.jpgÚspěch značky Melvita stojí na zásadách, které vycházejí z respektu k životnímu prostředí a zákazníkům. Společnost podporuje několik ekologických organizací, s nimiž sdílí společné principy a přesvědčení. Kromě uznávaných francouzských certifikací ECOCERT a COSMEBIO je Melvita držitelem mnoha dalších osvědčení kvality a organického původu napříč zeměmi.

V současnosti Melvita působí v 10 zemích a její výrobky tvoří jednu z nejširších organických řad na světě. Podíl této značky na trhu ve všech zemích konstantně roste.

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft květen rgt
Po Út St Čt So Ne
18         1 2 3
19 4 5 6 7 8 9 10
20 11 12 13 14 15 16 17
21 18 19 20 21 22 23 24
22 25 26 27 28 29 30 31
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,
dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,