V novém Sklizeno koupíte kvalitní potraviny. Brzy po celém Česku

Sklizeno_logo110.png Počet prodejen Sklizeno se během roku 2017 rozšíří na dvojnásobek.   

Sklizeno se totiž v loňském roce spojilo s dosud konkurenčními sítěmi My Food a Náš Grunt, aby společnými silami mohly dostat kvalitní potraviny za rozumné ceny do více a více domácností. Prodejny My Food, Náš Grunt i Sklizeno se během zimy a jara změní v nové, modernější Sklizeno a přibudou úplně nové prodejny v obchodních centrech po ČR a eshop. Změna proběhne v oblasti sortimentu – ke stávající nabídce přibudou především funkční potraviny, potraviny pro zvláštní diety a polotovary a (skoro)hotová jídla vlastní výroby. Všechny potraviny bude Sklizeno vybírat podle nově zavedeného vlastního kodexu kvality.

Kodex_Sklizeno_kratky200.jpg„Sjednocení pod jednu značku je jedním z prvních kroků v naší vizi budování široce dostupných prodejen zdravého životního stylu. Sklizeno, My Food i Náš Grunt vznikaly v době, kdy byl hlavní důraz kladený na farmářské a lokální. Po šesti letech už jsme ale dál a chceme zákazníkům nabídnout kvalitní potraviny v mnohem širším měřítku a v modernějším pojetí. I proto prodejny i vizuálně posouváme od farmářského vzhledu směrem k modernějšímu, čistšímu designu, který více odpovídá jejich nabídce,” popisuje vývoj konceptu Sklizeno David Kukla, zakladatel Sklizeno. Zakladatelé všech tří sítí zůstávají v čele nového Sklizeno a budou společně táhnout za jeden provaz, aby Sklizeno nabízelo pořád to nejlepší opravdové jídlo.

Páteř nabídky bude stát stále na kvalitních, lokálních potravinách, budou je dále doplňovat další moderní potraviny, jako jsou funkční potraviny, kvalitní polotovary a hotová jídla vlastní výroby i od externích dodavatelů a další. Všechny potraviny nově musí splňovat přísný kodex Sklizeno, který bude viset v každé z prodejen, aby zákazník na první pohled věděl, jaké potraviny v prodejně najde a především které látky nemohou obsahovat (plné znění kodexu najdete zde).

Sklizeno_vize445.pngDíky spojení se Sklizeno rázem rozšíří do celého Česka a během roku 2017 vznikne i 5 – 10 nových prodejen Sklizeno především v obchodních centrech velkých měst. K tomu zákazníci budou od února moci využít nového eshopu, který rozváží produkty ze Sklizeno i do menších českých měst. Vybrané prodejny Náš Grunt a My Food se budou do barev Sklizeno převlékat během jara, svůj oblíbený sortiment v nich ale zákazníci najdou už nyní.

O Sklizeno:

Česká společnost Sklizeno si vzala za cíl přinášet soustředěnou nabídku poctivých potravin a biopotravin především od regionálních dodavatelů a spojit ji s celoroční možností pohodlného nákupu v moderních prodejnách. Sklizeno nabízí potraviny především od malých a středních pěstitelů a výrobců z regionu, které vznikají podle prověřených postupů a receptur, bez použití zbytečných konzervantů, náhražek, škodlivých éček a dalších chemikálií, za použití kvalitních surovin, které byly vyprodukovány lokálně a nemusely cestovat přes půl světa.

V dubnu 2016 se Sklizeno propojilo se sítí prodejen My Food a v listopadu 2016 se sítí Náš Grunt. Aktuálně je tak v síti 46 prodejen po Česku a na Slovensku.

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft červenec rgt
Po Út St Čt So Ne
27     1 2 3 4 5
28 6 7 8 9 10 11 12
29 13 14 15 16 17 18 19
30 20 21 22 23 24 25 26
31 27 28 29 30 31    
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,