Tak chutná léto se SONNENTOREM

Sonnentor1_1.jpg Úspěch SONNENTORu spočívá v jeho jedinečných produktech, netradičních recepturách a vysoké kvalitě výrobků z kontrolovaného ekologického zemědělství.  

Každým rokem uvádí na trh několik novinek a ani letos tomu není jinak. Již nyní si můžete v bioprodejnách, zelených lékárnách, prodejnách zdravých výživ a dárkových a jiných krámcích zakoupit zcela nové čaje, vyvinuté speciálně pro horké letní dny. Osvěžte se s bylinnou čajovou směsí plnou květů Letní snoubení nebo se nechte okouzlit směsí zeleného čaje a bylinek Citronové kouzlo. A pokud jste milovníky ovocných čajů a letních bobulí je pro vás čaj Ovocná báseň jako stvořený. Od září se dále můžete těšit na další vynikající bioprodukty. Na cestu k vám jsou připraveny zbrusu nové směsi koření a další báječné biospeciality od SONNENTORU.

zitronenzauber_sommerliebelei_fruchtgdicht_cz_nahled_.jpgS kořením kolem světa                                

V Asii, zemi tisíce vůní a barev, na vás čeká rýže, o jejíž teplou kořeněnou chuť se postaralo “Koření na rýži mistra Wonga”. Milovníci asijské kuchyně připraví tofu za pomoci „Koření na tofu paní Yoko“. Směs má svěží orientální vůni a připomíná kari. Vedle smyslných kořeněných tónů dálného východu a osvěžujících přísad mu dominuje mateřský kmín.

wuerz_dich_probier_mal_.jpgLájošovo gulášové koření” vás zavede do Maďarska. Typickou chuť a oranžovou barvu indického pokrmu vykouzlí na talíři „Šántina Tandoori Masala“. Kořeněná ostrá chuť „Habešina koření Berber“ nás láká do tajuplné Afriky. Do salátů, bulguru či kuskusu přidejte „Tabouleh – koření na salát“. Na každé grilovací párty bude od nynějška marinováno s „Frankyho kořením na barbecue“. Aladinovo koření do kávy nás unese do Orientu a znovu doma se s „Kořením na kuře paní domácí“ a „Selským kořením na brambory“ můžete těšit na tradiční rodinné jídlo.

Bioprodukty od SONNENTORu v sobě kromě vybraných surovin v té nejlepší biokvalitě ukrývají spoustu ruční práce, lidské nasazení, pečlivost, energii, trpělivost a velký kus srdce všech členů rodiny SONNENTOR. Bio není pouze módním slovem, je to ohleduplnost k životnímu prostředí. Bio je způsob života spojený s šetrným zacházením s přírodními zdroji a přírodou samotnou, slibující slunečnou budoucnost příštím generacím.

gewuerzdosen_3Sorten_cz_.jpgO společnosti SONNENTOR

Společnost Sonnentor byla založena v roce 1992 Tomášem Mitáčkem a Johannem Gutmannem. Sídlem firmy se stala jižní Morava. Výchozí myšlenkou bylo uvést selské bio-speciality jako jsou bylinné čaje, ovocné pomazánky, koření, dárkové a jiné zboží na místní a mezinárodní trh pod logem smějícího se slunce. Dnes má společnost se sídlem v Čejkovicích u Hodonína 75 zaměstnanců a vyváží své produkty do více než 50 zemí po celém světě. V současné době patří k rodině SONNENTORu více než 30 biopěstitelů. Hlavní obchodní myšlenkou je zušlechťování produktů přímo na bio-farmách, dlouhodobá spolupráce, stálost a co možná největší transparentnost, která umožňuje zpětnou dohledatelnost.

Další informace najdete na www.sonnentor.cz.

 

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft červenec rgt
Po Út St Čt So Ne
27     1 2 3 4 5
28 6 7 8 9 10 11 12
29 13 14 15 16 17 18 19
30 20 21 22 23 24 25 26
31 27 28 29 30 31    
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,