Starbucks slaví 40. výročí novým logem i produkty

Starbucks_1_1.jpg Společnost Starbucks Coffee a její joint venture partner AmRest Holdings SE oslavují 40. výročí aktivního vyhledávání, pražení a servírování kávy. Obě společnosti oznámily představení nového vzhledu kaváren, který se zaměřuje na ikonickou sirénu.  

Současně byly v kavárnách Starbucks celosvětově uvedeny ručně připravované nápoje a pokrmy. Starbucks rovněž představil globální závazek vůči komunitám jako součást svých pokračujících misí, aby tak pomohl rozvíjet prostředí v okolí svých kaváren. Společnost začala svou cestu v roce 1971 v malém obchůdku na Pike Place Market v Seattlu jako pražírna a prodejna kávy vysoké kvality.

„Starbucks oslavuje 40. výročí skvělé kávy a rovněž vzdává hold jedinečnému a výjimečnému vztahu, který si vytvořil během posledních čtyř dekád se svými zákazníky, partnery (zaměstnanci) a okolím, ve kterém působí,“ řekl Howard Schultz, předseda, prezident a výkonný ředitel společnosti Starbucks. „Pokračujeme v rozvíjení vztahů s dalšími zákazníky po celém světě inovativními způsoby a naše značka se rovněž vyvíjí, aby se tak lépe přizpůsobila měnícímu se globálnímu trhu. Nové logo Starbucks, které naši zákazníci uvidí od nynějška ve všech kavárnách, tento vývoj symbolizuje. Nové logo odráží nejen hlubokou úctu k našemu kávovému dědictví, ale zároveň nám umožňuje růst novým směrem.“

starbucks_new_logo1.jpgProměna značky Starbucks představuje pokračující růst společnosti a jedinečný obchodní model. Typické bílé kelímky Starbucks a doplňující produkty ponesou logo, které oslavuje sirénu Starbucks.

Jako důkaz toho, co Starbucks dělá nejlépe (prémiové ručně dělané espresso, výjimečná káva a jídlo) nová jarní nabídka zahrnuje: Chocolate Cappuccino, Starbucks Tribute Blend, Starbucks Petits (nový globální program, symbolizován lahodnými mini dezerty - mandlový Cake Pop, jahodovo-malinový Cake Pop, malinový minidezert s bílou čokoládou, minidezert s čokoládou a ořechy a čokoládový minidezert s čokoládovou polevou).

Přes 40 let Starbucks hrál důležitou roli v místních komunitách a zavázal se k investování do komunitních akcí po celém světě. Během dubna 2011 chystá program s názvem Global Month of Service (globální měsíc služeb), aby tak oslavil svůj závazek ke komunitním aktivitám.

Starbucks bude spolupracovat s neziskovými organizacemi na více než dvou tisících projektech po celém světě s cílem dosáhnout 200 tisíc hodin služeb vykonaných partnery a zákazníky. Tyto dobrovolnické hodiny pomohou společnosti dosáhnout hranice jednoho milionu hodin komunitních služeb za rok do roku 2015.

Foto: bnet.com

Mohlo by vás také zajímat:

Starbucks v New Yorku testuje recyklaci svých kelímků na kávu

Všechny espreso nápoje Starbucks jsou nyní férové

 

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft červen rgt
Po Út St Čt So Ne
23 1 2 3 4 5 6 7
24 8 9 10 11 12 13 14
25 15 16 17 18 19 20 21
26 22 23 24 25 26 27 28
27 29 30          
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,
dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,