Společnost Lifefood nabízí možnost stát se jejím podílníkem

lifefood-logo_1.gif Chcete se stát součástí života Lifefoodu? Chcete podpořit rozvoj české firmy, která vyrábí kvalitní produkty a podniká eticky? Nyní máte možnost do společnosti investovat.   

Lifefood spustil kampaň na portálu Fundlift, kde nabízí obchodní podíl drobným investorům výměnou za 13 mil. korun českých na svůj další rozvoj. Investorem se může stát každý běžný střadatel. Máte tak možnost nejen zhodnotit své peníze, ale zároveň i podpořit firmu, s kterou souzníte.

Jak to vše funguje? Oproti běžnému akciovému trhu je možné investovat již poměrně malou částku, začíná se na 5 000 Kč. Výměnou za 13 mil. Kč jako investoři získáte podíl na základním kapitálu ve výši 17,33 %. Je také možné kampaň dále navýšit až na 25 mil. korun českých, odpovídajících podílu 33,33 %.

NA CO BUDOU PROSTŘEDKY POUŽITY?

Tereza_Havrlandova_2018140.jpgFinanční prostředky získané ze základní části emise po odečtení nákladů na kampaň využije Tereza Havrlandová, majitelka společnosti Lifefood, na splacení dluhu, který vznikl za účelem odkoupení 49% podílu od německého partnera a spoluvlastníka, který společnost před dvěma lety dostal do drsné finanční situace. V případě navýšení kampaně budou získané finanční prostředky využity na investice do nových výrobních technologií a marketingu. Tereza i v případě prodeje maximálního 33,33% podílu investorům z Fundliftu zůstává majoritním majitelem a společnost bude i nadále rozvíjet.

CO ZA SVÉ PENÍZE ZÍSKÁTE?

Již nejnižší investice od 5 000 Kč vám umožní získat trvalou slevu 5 % do e-shopu Lifefood. S růstem investovaných peněz roste i výše slevy. V dlouhodobém horizontu se stanete spoluvlastníky Lifefoodu, uložíte tak své peníze do perspektivní firmy a budete se tak moci podílet i na jejím finančním úspěchu. V delším časovém horizontu lze očekávat podíl na zisku firmy, na který má každý investor právo v podílu odpovídajícím velikosti obchodního podílu, a případný výnos z budoucího odprodeje podílu. V případě nuceného odprodeje (který může nastat jen za specifických podmínek), je zde garantovaný minimální výnos 8 % ročně.

Fundlift je společným podnikem finanční skupiny Roklen a investiční skupiny Rockaway. Efektivně propojuje investory a projekty, které mají ambice růst. Investování na Fundliftu je regulovanou aktivitou na kapitálových trzích. Investice probíhají přímo prostřednictvím obchodníka s cennými papíry a celý proces je regulován Českou národní bankou. Všechny podrobné informace o projektu i investování a jeho rizicích najdete přímo na investičním portálu.

Zdroj: společnost Lifefood

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft červen rgt
Po Út St Čt So Ne
23 1 2 3 4 5 6 7
24 8 9 10 11 12 13 14
25 15 16 17 18 19 20 21
26 22 23 24 25 26 27 28
27 29 30          
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,
dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,