SONNENTOR představuje nové produkty

Sonnentor1_1.jpg SONNENTOR s.r.o., tradiční výrobce biočajů, biokoření a dalších bioproduktů se sídlem v jihomoravských Čejkovicích, každoročně zavádí na trh zhruba 20 nových produktů -  a ani letos tomu není jinak.  

K novinkám patří nová „Adventní sada“, tentokrát v opravdu zajímavém balení s otevíracím okénkem, která obsahuje 24 druhů čajových směsí, na každý den adventu jeden. Další novinkou je poznávací sada vánočních pyramidálních čajů „Zimní překvapení“, ve které je zastoupena exkluzivní čajová směs černého čaje „Hvězdný tanec“, směs bílého čaje „Pohlazení duše“, bylinná směs „Světelný třpyt“ a směs zeleného čaje „Zimní pohoda“, a to vždy po třech jednotlivě balených pyramidách od každého druhu.

Také biokoření má své zástupce mezi nově uváděnými novinkami. Patří k nim např. „Koření na jehněčí pastýřky Dorky“, „Koření na ryby rybáře Svena“, „Zvěřinové koření císaře Františka“ a „Koření na pečeni tetičky Aničky“, které přímo zvou ke kulinářskému kouzlení. Bio raráškova dětská řada SONNENTOR má také dva nové čajové přírůstky. Bylinný čaj „Zakrátko maminkou“ je ideálním průvodcem nastávajících maminek v těhotenství a čaj s kořením „Dítě slunce“ jistě potěší kojící maminky i jejich miminka. Za zmínku také stojí nový bylinný čaj „Sluneční pozdrav“ s novou vylepšenou recepturou s obsahem citronové trávy, která je velmi osvěžující. Směs je proto výborná pro výrobu domácího ledového čaje.

K dalším zajímavým produktům SONNENTORu patří čajové kompozice, jako je řada bylinných směsí „Zase dobře!“ s čaji  “Balzám na nervy” nebo “Knedlík v krku”. Také vánoční čajové pyramidy přinesly radost do doby adventní. SONNENTOR udělal průřez a výběr také z mnoha dochovaných receptů a poznatků Hildegardy z Bingenu - velké ženy přírodní medicíny středověku. Káva „Vídeňské pokušení“ je postavena na staré vídeňské kávové tradici a kvalitě kávových bobů, pocházejících z fair trade obchodů z kontrolovaného ekologického zemědělství. Směsi květů a koření dokáží rozveselit a zpestřit každý pokrm okvětními plátky růže, chrpy, měsíčku a desítek dalších bylinek a koření. To vše pro dobrou náladu díky směsi stejného názvu. Chutné, pikantní tyčinky nebo keksy završují celou produktovou paletu z kontrolovaného ekologického zemědělství.    

Sonnentor_Zase_dobre_1.jpgU SONNENTORu najdete celkově přes 600 výrobků v pestré nabídce od klasických bylinkových čajů proti nachlazení a bílého čaje přes energií nabíjející zázvorový čaj, orientální směs koření a dětskou řadu biorarášků až po pestré posilující polévky či kávu Vídeňské pokušení. Úspěšný recept pro všechny produkty společně jsou nadčasové nápady a recepty spojené s ručně sesbíranými surovinami a přísadami nejvyšší kvality.

AdventniSadaSONNENTOR_445.jpg„Tady roste radost“ – toto motto se skrývá ve všech produktech, které nesou logo smějícího se slunce. Tajemství je přitom poměrně jednoduché: SONNENTOR se spoléhá výhradně na to, co příroda sama vyprodukuje. Z přírodních vůní, chutí, barev a forem tvoří své čaje a směsi koření, které tak mají okouzlit naše smysly. Těží přitom ze starých známých bylinných pravd a dokáže vždy znovu vytvořit zajímavé a překvapivé kreace.

Kde najdete produkty SONNENTOR?

V červnu 2010 otevřel SONNENTOR své první české specializované oddělení (SHOP in SHOP koncept) v prodejně biopotravin a zdravé výživy Country Life v Praze v Dejvicích. Produkty jsou zde prezentovány v originálních selských skříních, které jsou symbolem původu, tradice a lásky k ruční práci. Výhodou specializovaného oddělení je zastoupení širokého sortimentu produktů SONNENTOR, odborné poradenství prodávajícího personálu, jeho přívětivost a ochota poradit. A právě v tom spočívá rozdíl ve srovnání s anonymním prodejem zboží v supermarketech.

Sonnentor_Brno.jpgV současné době je otevřeno celkem šest specializovaných oddělení v České republice a na Moravě a jedno v Trnavě na Slovensku. S tradičními selskými skříněmi plnými čajů a koření od SONNENTORu se můžete setkat v další prodejně Country Life v Praze v Melantrichově ulici, ve Zdravíčku v Hradci Králové, v pardubickém Naturálku, v českobudějovické Slunečnici a v Brně v prodejně Zdravý život na Lidické ulici.

 

 

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft říjen rgt
Po Út St Čt So Ne
40       1 2 3 4
41 5 6 7 8 9 10 11
42 12 13 14 15 16 17 18
43 19 20 21 22 23 24 25
44 26 27 28 29 30 31  
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Hynek: Jako zákazníkovi Vodafonu se mi to líbí, že se snaží jít energii...
Vodafone se připojil k Evropskému týdnu udržitelného rozvoje,
Tom Václavík: Dobrý den, Patricie, články zveřejňuji, jakmile je dostanu.
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,