SONNENTOR představil novinky ze všech koutů světa

Sonnentor1_1.jpg Společnost SONNENTOR se i tento rok zúčastnila největšího bio veletrhu v německém Norimberku a představila své novinky.   

SONNENTOR znovu po roce proslunil a provoněl prostory haly 7 v norimberském veletržním paláci. Všechny novinky firmy prezentoval nepřehlédnutelný tým s rozesmátým sluníčkem na triku, který předával radost všem návštěvníkům.

Novinkami letošní sezóny a vstupem SONNENTORU mezi elitu klasických zelených, bílých a černých čajů jsou prémiové, v brzkém jaru ručně sbírané, čajové lístky z řady Camellia sinensis, které SONNENTOR nabízí v krásném zdobném balení. Tyto čaje pocházející z přímého a poctivého obchodu z plantáží Dongzhai v čínské provincii Yunnan z nadmořské výšky 1500 m. Řada čajů Camellia sinensis od SONNENTORU nabízí tu nejvyšší kvalitu, která je výsledkem harmonické souhry faktorů, jako je přímý a férový obchod, svědomitá péče, ruční sběr, optimální klimatické podmínky i výživná půda.

biofach2015445.jpgPro snazší vaření představil SONNENTOR koření v pyramidce - souhru toho nejlepšího bio koření z celého světa na provonění a dochucení různých druhů pokrmů zastoupenou čtyřmi druhy koření: Ryby a asijské pokrmy, Zvěřina a dušené maso, Polévky a omáčky, Kompoty a zavařeniny, usnadní a zpříjemní přípravu pokrmů.

Linie koření kolem světa se rozrostla o další dva výrazné druhy. Tu správnou pálivou chuť Mexika představuje Chilli con Carne dona Rodrigueze a pravý karibský životní styl se skrývá v Karibské kuchyni piráta Barbossy.

Jednotný původ z vysokých poloh je alfou a omegou jak špičkové kvality zelených, bílých a černých čajů, ale také prvotřídních káv. Z nikaragujské horské plantáže nedaleko města Jinotega SONNENTOR získává od svých pěstitelů, vedených Josém Mariou Castro, ta nejlepší možná kávová zrna odrůdy Caturra. Ta nabízí SONNENTOR v surové formě jako Zelenou kávu v podobě nálevových sáčků jako zdroj energie a výrazný antioxidant. Kávu čerstvě praženou Single origin balí čejkovický výrobce do 250g sáčků.

SONNENTOR své výrobky nenabízí v globálních nadnárodních řetězcích. Český zákazník si může všechny uvedené novinky SONNENTORU koupit již nyní v partnerských prodejnách SONNENTOR a mnohých ostatních zdravých výživách a specializovaných obchodech, stejně tak jako na e-shopu.

Zdroj: tisková zpráva

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft červenec rgt
Po Út St Čt So Ne
27     1 2 3 4 5
28 6 7 8 9 10 11 12
29 13 14 15 16 17 18 19
30 20 21 22 23 24 25 26
31 27 28 29 30 31    
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,