SONNENTOR na BioFachu ve svém elementu

Sonnentor1_1.jpg Společnost SONNENTOR představila na největším evropském bio veletrhu BioFach v německém Norimberku nové čaje a koření inspirované čtyřmi elementy, Bio-Raráškovu poznávací sadu čajů nejen pro ty nejmenší a Adventní poznávací sadu koření.  

SONNENTOR v bílých trikách, ozdobených modrou, červenou, zelenou a žlutou grafikou, představující čtyři elementy: vodu, oheň, zemi a vzduch, uvedl do rovnováhy těla i duše svými novými stejnojmennými čajovými a kořeněnými směsmi, návštěvníky haly 7 v norimberském veletržním paláci. 

5Elemente_Kraeuter_445.jpg„Vodu pro oheň, Oheň pro vodu, Zemi pro vzduch, Vzduch pro zemi“, ozývala se expozicí SONNENTORU prastará moudra sv. Hildegardy z Bingenu. Abatyše Hildegarda zkoumala již před téměř tisíci lety účinky bylin a přiřadila je ke čtyřem elementům světa, které najdete v každém člověku a přírodě kolem nás. SONNENTOR, již řadu let inspirován znalostmi sv. Hildegardy, rozšiřuje právě tento týden tradiční linii koření, čajů, pomazánek a krekrů o čtyři nové směsi koření: Svěží, Vydatné, Farmářské, Líbezné a čtyři nové směsi čajů: Klidná duše, Pevná vůle, Kořeny života, Svobodná mysl.

Bengelchen_445.jpgDalší novinkou v nabídce SONNENTORu je Raráškova poznávací sada 20 čajových sáčků o 9 různých směsích z řady Bio-Rarášci v pestrobarevné krabičce s okénkem a vystřihovánkami uvnitř, která je zpestřením linie čajů Bio-Rarášci. Poznávací sada společně se dvěma přírůstky Raráškův čaj – Štístko a Raráškův čaj – Nebojsa a také medu s malinami Šťastná včelka nebo čokoládou Mlsounek, vykouzlí úsměv na tváři nejen těm nejmenším. Pro ně také SONNENTOR přichází se dvěma novými směsmi koření. Prvními krůčky v kuchyni, pro sladké a slané vaření, doprovodí malé kuchaře Raráškovo sladké kouzelné koření a Raráškovo bylinkové kouzelné koření.

Letošní prosincové adventní dny, vedle známé Adventní sady s 24 různými čaji, obohatí nově také Adventní sada 24 různých koření. Pro každý den adventu jiné koření.

Bengelchen_Gruppe445.jpgVšechny novinky budou představeny českým fanouškům slunečným týmem SONNENTORu již 11. – 13. dubna na veletrhu Biostyl v Praze, kde SONNENTOR představí široký sortiment. Novinky jsou již nyní v prodeji také v internetovém obchodě, v partnerských prodejnách SONNENTOR a ve většině prodejen zdravých výživ.

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft květen rgt
Po Út St Čt So Ne
18         1 2 3
19 4 5 6 7 8 9 10
20 11 12 13 14 15 16 17
21 18 19 20 21 22 23 24
22 25 26 27 28 29 30 31
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,
dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,