SONNENTOR na BioFachu ve svém elementu

Sonnentor1_1.jpg Společnost SONNENTOR představila na největším evropském bio veletrhu BioFach v německém Norimberku nové čaje a koření inspirované čtyřmi elementy, Bio-Raráškovu poznávací sadu čajů nejen pro ty nejmenší a Adventní poznávací sadu koření.  

SONNENTOR v bílých trikách, ozdobených modrou, červenou, zelenou a žlutou grafikou, představující čtyři elementy: vodu, oheň, zemi a vzduch, uvedl do rovnováhy těla i duše svými novými stejnojmennými čajovými a kořeněnými směsmi, návštěvníky haly 7 v norimberském veletržním paláci. 

5Elemente_Kraeuter_445.jpg„Vodu pro oheň, Oheň pro vodu, Zemi pro vzduch, Vzduch pro zemi“, ozývala se expozicí SONNENTORU prastará moudra sv. Hildegardy z Bingenu. Abatyše Hildegarda zkoumala již před téměř tisíci lety účinky bylin a přiřadila je ke čtyřem elementům světa, které najdete v každém člověku a přírodě kolem nás. SONNENTOR, již řadu let inspirován znalostmi sv. Hildegardy, rozšiřuje právě tento týden tradiční linii koření, čajů, pomazánek a krekrů o čtyři nové směsi koření: Svěží, Vydatné, Farmářské, Líbezné a čtyři nové směsi čajů: Klidná duše, Pevná vůle, Kořeny života, Svobodná mysl.

Bengelchen_445.jpgDalší novinkou v nabídce SONNENTORu je Raráškova poznávací sada 20 čajových sáčků o 9 různých směsích z řady Bio-Rarášci v pestrobarevné krabičce s okénkem a vystřihovánkami uvnitř, která je zpestřením linie čajů Bio-Rarášci. Poznávací sada společně se dvěma přírůstky Raráškův čaj – Štístko a Raráškův čaj – Nebojsa a také medu s malinami Šťastná včelka nebo čokoládou Mlsounek, vykouzlí úsměv na tváři nejen těm nejmenším. Pro ně také SONNENTOR přichází se dvěma novými směsmi koření. Prvními krůčky v kuchyni, pro sladké a slané vaření, doprovodí malé kuchaře Raráškovo sladké kouzelné koření a Raráškovo bylinkové kouzelné koření.

Letošní prosincové adventní dny, vedle známé Adventní sady s 24 různými čaji, obohatí nově také Adventní sada 24 různých koření. Pro každý den adventu jiné koření.

Bengelchen_Gruppe445.jpgVšechny novinky budou představeny českým fanouškům slunečným týmem SONNENTORu již 11. – 13. dubna na veletrhu Biostyl v Praze, kde SONNENTOR představí široký sortiment. Novinky jsou již nyní v prodeji také v internetovém obchodě, v partnerských prodejnách SONNENTOR a ve většině prodejen zdravých výživ.

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2019 rgt
lft září rgt
Po Út St Čt So Ne
35             1
36 2 3 4 5 6 7 8
37 9 10 11 12 13 14 15
38 16 17 18 19 20 21 22
39 23 24 25 26 27 28 29
40 30            
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,
Miloš: Vzali v úvahu i ekologickou zátěž při výrobě a používání...
Nová studie: ekologické zemědělství chrání klima,
Eliska: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, o které město (pozice manažera...
Společnost Country Life přijme manažera e-shopu,
Daniela: Dobrý deň, som študentkou Vysokej školy ekonomickej v Praze a píšem...
Heřmaňák: první částečně bezobalový farmářský trh v Česku oslavil rok,
patricie: skvělá akce, všem doporučuji několik let ... jen: JE TENTO TÝDEN (ne...
Netradiční filmový festival o jídle Země na talíři již příští týden,
Jana: Dobrý den jsem tu nová, chci se zepta máte někdo zkušenost se značkou...
O eko praní trochu jinak – aneb prát eko je někdy fuška,
Šárka: Gratulace Karlovi Kalnému za jeho steaky z anguse...potvrzuji,že jsou...
Známe vítěze soutěže Česká biopotravina roku 2018,