SONNENTOR představil na BioFachu novinky

Sonnentor1_1.jpg Společnost SONNENTOR, pro tento rok v barvě kari, představila na největším evropském bio veletrhu v německém Norimberku své novinky.  

Jedna z nich, poznávací sada „S kořením kolem světa“, si odnesla první cenu za nejlepší novinku. Přesladká stevia a müsli mnohým zájemcům našeho stánku příjemně osladily návštěvu.

sonnentor_koreni_svet_445.jpgSONNENTOR ve žlutých trikách a se slunečnými úsměvy zaměstnanců rozzářil halu 7 v norimberském veletržním paláci. Představil své kořeněné novinky a za ochutnávací sadu všech deseti s názvem „S kořením kolem světa – poznávací sada“ obdržel první cenu za nejlepší novinku.

skupina_sonnentor_445.jpgŽlutý tým z Čejkovic a rakouského Waldviertelu

Návštěvníci se měli možnost dotknout vlastními chuťovými pohárky tak vzdálených zemí jako je Japonsko, v podobě Koření na tofu paní Yoko, Číny a Koření na rýži mistra Wonga. Mezi dalšími se představily neméně exotické Tabouleh – koření na salát, Habešino koření- Berber, Frankyho koření na barbecue spolu s Lájošovo gulášové koření, Koření na kuře paní domácí, Aladinovo koření do kávy, Selské koření na brambory a Šántina Tandoori Masala. Svůj pobyt na stánku si mohl mnohý návštěvník osladit dlouho očekávanou Přesladkou stévií a lahodným Raráškovým müsli pokladem.

„Všechny novinky budou představeny českým fanouškům našim slunečným týmem již 20 – 22. dubna na veletrhu Biostyl v Praze, kde představíme široký sortiment SONNENTORu“, zve na závěr z Norimberku do Prahy jednatel SONNENTORu Josef Dvořáček. Novinky budou v prodeji již od 1.března.

mues_sonnentor_445.jpg

Další letošní novinka: müsli. Sonnentor již zdaleka nevyrábí jen čaje.

SONNENTOR produkty můžete zakoupit v bioprodejnách, v prodejnách zdravých výživ i ve speciálních dárkových prodejnách. V posledním roce začíná SONNENTOR budovat síť specializovaných oddělení, tak zvaných SHOP in SHOP koncept. Produkty jsou v prodejnách prezentovány v originálních selských skříních, které jsou symbolem původu, tradice a lásky k ruční práci. Výhodou specializovaného oddělení je zastoupení širokého sortimentu produktů SONNENTOR, odborné poradenství prodávajícího personálu.

V současné době je otevřeno celkem sedm specializovaných oddělení v České republice a jedno v Trnavě na Slovensku. S tradičními selskými skříněmi plnými čajů a koření od SONNENTORu se můžete setkat v prodejnách Country Life v Praze v Melantrichově ulici a v Dejvicích na Čs armády, ve Zdravíčku v Hradci Králové na třídě Karla IV, v pardubickém Naturálku na Sladkovského ulici, v českobudějovické Slunečnici na Chelčického ulici, ve zlínském Biomarketu U Zeleného stromu na Náměstí Míru a v Brně v prodejně Zdravý život na Lidické ulici.

Garance kvality při výrobě čajů a koření SONNENTOR vychází z vlastního pěstování v ekologických rodinných zemědělských farmách a z velmi úzké spolupráce s místními regionálními ekozemědělci, kteří pro firmu bylinky a koření pěstují. Produkty SONNENTORU zprostředkovávají tímto způsobem hodnoty, jako je původ, rodina, klid, tradice a kompetence. Vysoký podíl ruční práce u všech produktů rozvíjí regionální zaměstnanost také v jihomoravských Čejkovicích u Hodonína, kde český SONNENTOR působí již druhé desetiletí. Každoročně pořádá SONNENTOR první neděli v září Čejkovické bylinkové slavnosti, kde se mohou zákazníci i fanoušci čajů a koření dopodrobna seznámit s výrobou čajů v moderním čejkovickém areálu. 

 

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft únor rgt
Po Út St Čt So Ne
5           1 2
6 3 4 5 6 7 8 9
7 10 11 12 13 14 15 16
8 17 18 19 20 21 22 23
9 24 25 26 27 28 29  
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Kuba: lehátko [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/...
Lidl již prodal 10 milionů porcí fair trade kávy,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,
dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,
Miloš: Vzali v úvahu i ekologickou zátěž při výrobě a používání...
Nová studie: ekologické zemědělství chrání klima,
Eliska: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, o které město (pozice manažera...
Společnost Country Life přijme manažera e-shopu,
Daniela: Dobrý deň, som študentkou Vysokej školy ekonomickej v Praze a píšem...
Heřmaňák: první částečně bezobalový farmářský trh v Česku oslavil rok,