Slunečnice otevřela specializované oddělení výrobků SONNENTORU

Sonnentor_SlunecniPozdrav_1.jpg Čejkovický SONNENTOR otevřel v prodejně Slunečnice v Českých Budějovicích na ulici Chelčického další SONNENTOR specializované oddělení, které v pěti tradičních selských skříních nabízí opravdu širokou škálu čajů, koření i dalších specialit z kontrolovaného ekologického zemědělství.  

Specializovaná oddělení SONNENTORU jsou dnes již v Praze v Prodejně Country Life v Dejvicích na ulici ČSL armády, v Hradci Králové na třídě Karla IV. v prodejně Zdravíčko a v Brně v prodejně Zdravý život na Lidické ulici. Čaje, koření i další biospeciality SONNENTORu ve specializovaných odděleních jsou prezentovány v tradičních selských skříních, které zprostředkovávají prodávaným produktům hodnoty, jako je původ, rodina, klid, tradice a zkušenost. Oddělení je doplněno grafikou s obrázky ekologických farmářů, kteří pro SONNENTOR pěstují bylinky a koření.

V regálech českobudějovické prodejny Slunečnice jsme zahlédli také některé čajové novinky z jižní Moravy. Originální etiketou nejvíce zaujme nová osvěžující bylinkovo – ovocná čajová směs Sluneční pozdrav. Šípek, jablka a jahody poskytují čaji plné aroma, citronová tráva, máta a ibišek svěžest a skutečnou ozdobou  jsou květy chrpy, měsíčku a sedmikrásky.

K představení nových čajů na českém biotrhu nás pozval obchodní manažer čejkovického SONNENTORU Robert Tichý: “Máme tři nové skvělé čaje: Sluneční pozdrav, Zakrátko maminkou a Dítě slunce a všem spotřebitelům, prodejcům i fanouškům je představíme 8.-10.4. na veletrhu BIOSTYL na pražském výstavišti.”

Sonentor_CeskeBudejovice_1.jpgSpolečnost SONNENTOR s.r.o. (dříve známá pod českým překladem jako Sluneční brána) se zabývá výrobou biočajů a biokoření. Firma byla v České republice založena v roce 1992 a navázala na již úspěšné působení Sonnentoru z rakouského Waldviertlu. Garance kvality  při výrobě čajů a koření vychází z vlastního pěstování v ekologických rodinných zemědělských farmách a z velmi úzké spolupráce s místními ekozemědělci, kteří pro firmu pěstují bylinky a koření. Tím je zajištěna vysoká kvalita i garantovaný původ výchozí suroviny, která je potom součástí jednotlivých produktů SONNENTORu! Úrodná půda, pečlivá práce a mnohaleté zkušenosti spolu utvářejí výjmečné čaje, koření a bylinné směsi, které uspokojí ty nejnáročnější chuťové buňky zákazníků a zároveň také odpovídají ekologickým standardům. 

“V rámci veletrhu bude u stánku SONNENTORU samozřejmě také otevřena Sluneční čajovna s velkou ochutnávkou biočajů a biokavárna, kde můžete ochutnat i novou biokávu Symphonia, jejíž kávové boby Santos 100% Arabica pocházejí z brazilských horských fairtradeových vesnic.” doplňuje pozvání k víkendové návštěvě Biostylu Robert Tichý.

 

 

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft říjen rgt
Po Út St Čt So Ne
40       1 2 3 4
41 5 6 7 8 9 10 11
42 12 13 14 15 16 17 18
43 19 20 21 22 23 24 25
44 26 27 28 29 30 31  
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Hynek: Jako zákazníkovi Vodafonu se mi to líbí, že se snaží jít energii...
Vodafone se připojil k Evropskému týdnu udržitelného rozvoje,
Tom Václavík: Dobrý den, Patricie, články zveřejňuji, jakmile je dostanu.
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,