Slunečnice otevřela specializované oddělení výrobků SONNENTORU

Sonnentor_SlunecniPozdrav_1.jpg Čejkovický SONNENTOR otevřel v prodejně Slunečnice v Českých Budějovicích na ulici Chelčického další SONNENTOR specializované oddělení, které v pěti tradičních selských skříních nabízí opravdu širokou škálu čajů, koření i dalších specialit z kontrolovaného ekologického zemědělství.  

Specializovaná oddělení SONNENTORU jsou dnes již v Praze v Prodejně Country Life v Dejvicích na ulici ČSL armády, v Hradci Králové na třídě Karla IV. v prodejně Zdravíčko a v Brně v prodejně Zdravý život na Lidické ulici. Čaje, koření i další biospeciality SONNENTORu ve specializovaných odděleních jsou prezentovány v tradičních selských skříních, které zprostředkovávají prodávaným produktům hodnoty, jako je původ, rodina, klid, tradice a zkušenost. Oddělení je doplněno grafikou s obrázky ekologických farmářů, kteří pro SONNENTOR pěstují bylinky a koření.

V regálech českobudějovické prodejny Slunečnice jsme zahlédli také některé čajové novinky z jižní Moravy. Originální etiketou nejvíce zaujme nová osvěžující bylinkovo – ovocná čajová směs Sluneční pozdrav. Šípek, jablka a jahody poskytují čaji plné aroma, citronová tráva, máta a ibišek svěžest a skutečnou ozdobou  jsou květy chrpy, měsíčku a sedmikrásky.

K představení nových čajů na českém biotrhu nás pozval obchodní manažer čejkovického SONNENTORU Robert Tichý: “Máme tři nové skvělé čaje: Sluneční pozdrav, Zakrátko maminkou a Dítě slunce a všem spotřebitelům, prodejcům i fanouškům je představíme 8.-10.4. na veletrhu BIOSTYL na pražském výstavišti.”

Sonentor_CeskeBudejovice_1.jpgSpolečnost SONNENTOR s.r.o. (dříve známá pod českým překladem jako Sluneční brána) se zabývá výrobou biočajů a biokoření. Firma byla v České republice založena v roce 1992 a navázala na již úspěšné působení Sonnentoru z rakouského Waldviertlu. Garance kvality  při výrobě čajů a koření vychází z vlastního pěstování v ekologických rodinných zemědělských farmách a z velmi úzké spolupráce s místními ekozemědělci, kteří pro firmu pěstují bylinky a koření. Tím je zajištěna vysoká kvalita i garantovaný původ výchozí suroviny, která je potom součástí jednotlivých produktů SONNENTORu! Úrodná půda, pečlivá práce a mnohaleté zkušenosti spolu utvářejí výjmečné čaje, koření a bylinné směsi, které uspokojí ty nejnáročnější chuťové buňky zákazníků a zároveň také odpovídají ekologickým standardům. 

“V rámci veletrhu bude u stánku SONNENTORU samozřejmě také otevřena Sluneční čajovna s velkou ochutnávkou biočajů a biokavárna, kde můžete ochutnat i novou biokávu Symphonia, jejíž kávové boby Santos 100% Arabica pocházejí z brazilských horských fairtradeových vesnic.” doplňuje pozvání k víkendové návštěvě Biostylu Robert Tichý.

 

 

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2019 rgt
lft listopad rgt
Po Út St Čt So Ne
44         1 2 3
45 4 5 6 7 8 9 10
46 11 12 13 14 15 16 17
47 18 19 20 21 22 23 24
48 25 26 27 28 29 30  
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,
dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,
Miloš: Vzali v úvahu i ekologickou zátěž při výrobě a používání...
Nová studie: ekologické zemědělství chrání klima,
Eliska: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, o které město (pozice manažera...
Společnost Country Life přijme manažera e-shopu,
Daniela: Dobrý deň, som študentkou Vysokej školy ekonomickej v Praze a píšem...
Heřmaňák: první částečně bezobalový farmářský trh v Česku oslavil rok,
patricie: skvělá akce, všem doporučuji několik let ... jen: JE TENTO TÝDEN (ne...
Netradiční filmový festival o jídle Země na talíři již příští týden,