Sklizeno a Fruitisimo otevírají společnou prodejnu

Sklizeno_Zlin_2110.jpg V Galerii Nové Butovice otevře 1. září první společná prodejna Sklizeno a Fruitisimo a zákazníkům nabídne rozšířenou gastro zónu s bistrem, salátovým barem a díky Fruitisimu i širokou nabídku vitamínových koktejlů a zmrzliny.   

Butovická prodejna je pilotním projektem a novým franšízantům slibuje především zvýšení produktivity prostoru. V plánu je v případě úspěšného testu do roku 2020 postavit 8 sdílených prodejen především v office zónách a v krajských městech.

 „Jsme přesvědčení, že společné prodejny přinesou zákazníkům obou konceptů další produkty služby, o které mají zájem. Máme totiž velmi podobnou cílovou skupinu zákazníků, kteří dbají na zdravý životní styl a spojením jednak rozšíříme zákaznickou základnu obou konceptů a také nabídneme nové služby, které ocení,” vysvětluje důvody spojení Jan Hummel, zakladatel a CEO Fruitisimo.

fruitisimo_ilu.jpgAktuálně se kombinovaná prodejna otevírá formou franšízy. Franšízantům se tak nabízí koncept, kde mohou ještě více zvýšit produktivitu prodejny bez zvýšení nákladů na personál.  „Prodejna potravin, bistro a ovocný bar mají každý jiné zákaznické špičky a spojení nám umožňuje takto maximálně využít potenciálu daného prostoru. A maximální vytížení lokality je podle nás obou především v prostorách office zón klíčem k úspěchu,” vysvětluje přednosti obchodního modelu Petr Borkovec, ředitel Sklizeno.

Kromě Fruitisima si zákazníci v Nových Butovicích budou moci ve Sklizeno nakoupit kvalitní potraviny, obědvat v bistru a dát si čerstvě namixovaný salát v chopped salátovém baru.

Butovická prodejna je pilotním projektem společných prodejen. Pokud bude úspěšný, mělo by se Fruitisimo stát běžnou součástí prodejen v Sklizeno především v kancelářských čtvrtích a na náměstích menších měst. Během následujících dvou let by společnosti chtěly otevřít či rozšířit o ovocné bary dalších 8 prodejen. Fruitisimo by mělo také být i součásti Sklizeno experience, zážitkové prodejny Sklizeno, pro kterou Sklizeno aktuálně hledá vhodný prostor. V budoucnu by se mělo stát běžnou součástí prodejen Sklizeno.

Zdroj: tisková zpráva

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft květen rgt
Po Út St Čt So Ne
18         1 2 3
19 4 5 6 7 8 9 10
20 11 12 13 14 15 16 17
21 18 19 20 21 22 23 24
22 25 26 27 28 29 30 31
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,
dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,