Regal a Makro vyhlásily soutěž Prodejna roku´08

Logo_prodejna_roku.jpg Vydavatelství Economia pod záštitou časopisu Regal vyhlásilo třetí ročník soutěže Prodejna roku.  

Generálním partnerem soutěže se již podruhé stala společnost Makro Cash & Carry ČR, která se podle své dlouhodobé strategie snaží pomoci malým obchodníkům v jejich souboji s velkými obchodními řetězci.

Soutěž Prodejna roku ‘08 je určena všem nezávislým prodejcům, a to jak z oblasti potravin, tak dalšího spotřebního zboží. Do soutěže může prodejnu nominovat její majitel, ale i zákazník, který ji považuje za ideální místo pro své nákupy. „Již nyní registrujeme velký zájem o účast v této soutěži, a to především ze strany specializovaných i širokosortimentních prodejen potravin. Překvapením je rovněž zvýšený zájem provozovatelů regionálních obchodů," říká Radana Čechová, šéfredaktorka časopisu Regal.

Přihlášky do soutěže mohou zájemci posílat podle instrukcí na www.prodejnaroku.cz až do 20. srpna 2008.

V září proběhne hodnocení porotou, ve které zasednou stejně jako loni odborníci z marketingu, komunikace, reklamy, designu, ale i manažeři firem dodávajících vybavení prodejen. Do čela poroty, která bude hodnotit vzhled a provoz prodejen usedne Markéta Světlíková, manažerka komunikacce společnosti Makro Cash & Carry ČR. V porotě dále mimo jiné usedne Michaela Löblová, senior sales manažerka společnosti IMIGE CR, Zdeněk Skála, zodpovědný za oblast Retail Market Monitoring společnosti Incoma Research, Jaroslav Kuchař, partner společnosti Blue Events, Michal Zachar, ředitel PEI, Luděk Čtvrtlík, vedoucí prodeje společnosti Wanzl-Interiéry, Radana Čechová, šéfredaktorka časopisu Regal, a Daniel Köppl, vedoucí redakcí marketingových titulů společnosti Economia.

V říjnu proběhne v Praze slavnostní vyhlášení vítězů a ocenění finalistů. „Minulý ročník soutěže vzbudil velmi pozitivní ohlasy ze strany nezávislých obchodníků, pro něž je tato soutěž jediným projektem svého druhu u nás. I díky této soutěži se v rámci časopisu Regal vytváří silná platforma pro výměnu názorů a nápadů ze strany nezávislých maloobchodníků, kteří se snaží vytvořit atraktivní alternativu velkým moderním řetězcům," dodává Radana Čechová.

„Soutěž Prodejna roku nám určitě pomohla. Už i proto, že naši zákazníci ocenili fakt, že se něco takového vůbec pořádá. Také se zajímali, proč je určena pouze pro lidi z oboru. Sami navrhovali, že by byli rádi do hodnocení zahrnuti, i když se jedná o odborný časopis. Pro nás je tato soutěž rovněž motivační, protože jsme se umístili na prvním místě a letos bychom to rádi zopakovali," hodnotí loňský ročník vedoucí vítězné prodejny (Dům vína U závoje v Praze) v kategorii Food, Alena Lucáková.

Nezávislá prodejna je pro účely soutěže Prodejna roku definována jako prodejna (potravin nebo nepotravinářského zboží), kterou provozuje firma s českým kapitálem, stojí samostatně mimo obchodí centra a parky, její rozměry dosahují obvykle zhruba max. 200 m2 a je provozována samostatně nebo je součástí sítě několik prodejen.

 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Kompostujete doma zbytky z kuchyně?

 Kalendář akcí

lft 2018 rgt
lft prosinec rgt
Po Út St Čt So Ne
48           1 2
49 3 4 5 6 7 8 9
50 10 11 12 13 14 15 16
51 17 18 19 20 21 22 23
52 24 25 26 27 28 29 30
1 31            
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Daniela: Dobrý deň, som študentkou Vysokej školy ekonomickej v Praze a píšem...
Heřmaňák: první částečně bezobalový farmářský trh v Česku oslavil rok,
patricie: skvělá akce, všem doporučuji několik let ... jen: JE TENTO TÝDEN (ne...
Netradiční filmový festival o jídle Země na talíři již příští týden,
Jana: Dobrý den jsem tu nová, chci se zepta máte někdo zkušenost se značkou...
O eko praní trochu jinak – aneb prát eko je někdy fuška,
Šárka: Gratulace Karlovi Kalnému za jeho steaky z anguse...potvrzuji,že jsou...
Známe vítěze soutěže Česká biopotravina roku 2018,
nina: Dobrý den. Thymovar je opravdu skvely+ se chci zeptat na nejakou prevenci...
Šance pro včely. Konec syntetickým akaricidům ve včelaření!,
Martina24: Toto sú zaujímavé postrehy...
Studie: ekologické hospodaření snižuje vliv zemědělství na klimatické změny,
Karolina: Skvělý nápad, jak zabránit klíčení a to bez použití chemie!...
Ekologická revoluce ve skladování brambor,
Vlastimil: Chci objednat husu asi 4-5 kg na Svatého Martina. Jak ji mohu objednat?...
Je libo domácí svatomartinskou husu nebo kachnu?,