Prodejna Zdravíčko s největší nabídkou SONNENTOR v České republice

Sonnentor_Zase_dobre_1_1.jpg V pátek 15. října 2010 bude otevřena nová prodejna zdravé výživy Zdravíčko v Hradci Králové. Zákazníkům nabídne největší přehlídku bio čajů a koření z jihomoravské firmy Sonnentor.  

Nová prodejna nabízí nejen pestrou paletu potravin a nápojů neodmyslitelně patřících ke zdravému životnímu stylu, ale také spoustu důležitých rad a nápadů, jak zlepšit své zdraví a kondici na bázi každodenní stravy. „Problematikou zdravé výživy se zabývám již 20 let. Největším povzbuzením je pro mě spokojenost zákazníků a jejich rostoucí přízeň,“ říká majitelka firmy Zdravíčko paní Hana Lacinová.

Vědomosti nabyté studiem v Institutu zdravého životního stylu a absolvováním četných odborných kurzů totiž uplatňuje majitelka již 8 let v prodejně Zdravíčko v jihomoravském Kyjově. Blízkost Kyjova a Čejkovic, kde vyrábí čaje a koření SONNENTOR, i dlouhodobá plodná spolupráce dala vzniknout myšlence zařadit prodejní koncept SONNENTORU SHOP in SHOP do nově vznikající prodejny.

zdravicko_HK_Sonnentor_445.jpg„Zdravíčko v Kyjově byl můj první projekt a prodejnu jsem otevírala na den přesně jako tady v Hradci Králové. Věřím, že shoda termínu a moje spokojenost s novým domovem poblíž Hradce Králové jsou šťastným začátkem. Navíc se mi podařilo najít příjemný a kvalitní personál, který se do filozofie Zdravíčka velice rychle dostává. Jsem proto přesvědčena, že u nás najdete pohlazení pro oko i pro duši. Srdečně vás zvu do Zdravíčka již tento pátek.“ dodává Hana Lacinová na závěr.

zdravicko_HK_Sonnentor_12.jpgGarance kvality při výrobě čajů a koření SONNENTOR vychází z vlastního pěstování v ekologických rodinných zemědělských farmách a z velmi úzké spolupráce s místními ekozemědělci, kteří pro firmu pěstují bylinky a koření. Proto jsou produkty SONNENTORU prezentovány v historických selských skříních, které díky jejich tradičnímu půvabu zprostředkovávají zvláštním způsobem hodnoty, jako je původ, rodina, klid, vznik a zkušenost a mají v historii SONNENTORU dlouhou tradici.

“Specializované oddělení SONNENTORU SHOP in SHOP umožňuje dávat dobře presentovaným produktům emoce a navodit vztah mezi spotřebitelem na jedné straně a výrobcem i pěstitelem na straně druhé. „Motto Sonnentoru TADY ROSTE RADOST opravdu dýchá z interiéru obchodu Zdravíčko“,  zve k návštěvě nové prodejny Zdravíčka ředitel SONNENTORU Josef Dvořáček.

zdrav____ko_HK2.jpgSpolečnost SONNENTOR s.r.o. (dříve známá pod českým překladem jako Sluneční brána) se zabývá výrobou biočajů a biokoření z toho nejlepšího, co v přírodě najdete. Firma byla v České republice založena v roce 1992 a navázala na již úspěšné působení SONNENTORU z rakouského Waldviertlu. Shop in Shop v prodejně Zdravíčko je druhým v České republice, první byl umístěn do prodejny Country Life v Pražských Dejvicích.

Prodejna Zdravíčko
tř. Karla IV. 867/12
Hradec Králové

 

Hodnocení 






Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2019 rgt
lft září rgt
Po Út St Čt So Ne
35             1
36 2 3 4 5 6 7 8
37 9 10 11 12 13 14 15
38 16 17 18 19 20 21 22
39 23 24 25 26 27 28 29
40 30            
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,
Miloš: Vzali v úvahu i ekologickou zátěž při výrobě a používání...
Nová studie: ekologické zemědělství chrání klima,
Eliska: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, o které město (pozice manažera...
Společnost Country Life přijme manažera e-shopu,
Daniela: Dobrý deň, som študentkou Vysokej školy ekonomickej v Praze a píšem...
Heřmaňák: první částečně bezobalový farmářský trh v Česku oslavil rok,
patricie: skvělá akce, všem doporučuji několik let ... jen: JE TENTO TÝDEN (ne...
Netradiční filmový festival o jídle Země na talíři již příští týden,
Jana: Dobrý den jsem tu nová, chci se zepta máte někdo zkušenost se značkou...
O eko praní trochu jinak – aneb prát eko je někdy fuška,
Šárka: Gratulace Karlovi Kalnému za jeho steaky z anguse...potvrzuji,že jsou...
Známe vítěze soutěže Česká biopotravina roku 2018,