Prodejna Zdravíčko s největší nabídkou SONNENTOR v České republice

Sonnentor_Zase_dobre_1_1.jpg V pátek 15. října 2010 bude otevřena nová prodejna zdravé výživy Zdravíčko v Hradci Králové. Zákazníkům nabídne největší přehlídku bio čajů a koření z jihomoravské firmy Sonnentor.  

Nová prodejna nabízí nejen pestrou paletu potravin a nápojů neodmyslitelně patřících ke zdravému životnímu stylu, ale také spoustu důležitých rad a nápadů, jak zlepšit své zdraví a kondici na bázi každodenní stravy. „Problematikou zdravé výživy se zabývám již 20 let. Největším povzbuzením je pro mě spokojenost zákazníků a jejich rostoucí přízeň,“ říká majitelka firmy Zdravíčko paní Hana Lacinová.

Vědomosti nabyté studiem v Institutu zdravého životního stylu a absolvováním četných odborných kurzů totiž uplatňuje majitelka již 8 let v prodejně Zdravíčko v jihomoravském Kyjově. Blízkost Kyjova a Čejkovic, kde vyrábí čaje a koření SONNENTOR, i dlouhodobá plodná spolupráce dala vzniknout myšlence zařadit prodejní koncept SONNENTORU SHOP in SHOP do nově vznikající prodejny.

zdravicko_HK_Sonnentor_445.jpg„Zdravíčko v Kyjově byl můj první projekt a prodejnu jsem otevírala na den přesně jako tady v Hradci Králové. Věřím, že shoda termínu a moje spokojenost s novým domovem poblíž Hradce Králové jsou šťastným začátkem. Navíc se mi podařilo najít příjemný a kvalitní personál, který se do filozofie Zdravíčka velice rychle dostává. Jsem proto přesvědčena, že u nás najdete pohlazení pro oko i pro duši. Srdečně vás zvu do Zdravíčka již tento pátek.“ dodává Hana Lacinová na závěr.

zdravicko_HK_Sonnentor_12.jpgGarance kvality při výrobě čajů a koření SONNENTOR vychází z vlastního pěstování v ekologických rodinných zemědělských farmách a z velmi úzké spolupráce s místními ekozemědělci, kteří pro firmu pěstují bylinky a koření. Proto jsou produkty SONNENTORU prezentovány v historických selských skříních, které díky jejich tradičnímu půvabu zprostředkovávají zvláštním způsobem hodnoty, jako je původ, rodina, klid, vznik a zkušenost a mají v historii SONNENTORU dlouhou tradici.

“Specializované oddělení SONNENTORU SHOP in SHOP umožňuje dávat dobře presentovaným produktům emoce a navodit vztah mezi spotřebitelem na jedné straně a výrobcem i pěstitelem na straně druhé. „Motto Sonnentoru TADY ROSTE RADOST opravdu dýchá z interiéru obchodu Zdravíčko“,  zve k návštěvě nové prodejny Zdravíčka ředitel SONNENTORU Josef Dvořáček.

zdrav____ko_HK2.jpgSpolečnost SONNENTOR s.r.o. (dříve známá pod českým překladem jako Sluneční brána) se zabývá výrobou biočajů a biokoření z toho nejlepšího, co v přírodě najdete. Firma byla v České republice založena v roce 1992 a navázala na již úspěšné působení SONNENTORU z rakouského Waldviertlu. Shop in Shop v prodejně Zdravíčko je druhým v České republice, první byl umístěn do prodejny Country Life v Pražských Dejvicích.

Prodejna Zdravíčko
tř. Karla IV. 867/12
Hradec Králové

 

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft srpen rgt
Po Út St Čt So Ne
31           1 2
32 3 4 5 6 7 8 9
33 10 11 12 13 14 15 16
34 17 18 19 20 21 22 23
35 24 25 26 27 28 29 30
36 31            
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,