Přírodní řecká kosmetika Mastic Spa přichází na český trh

MASTICSPA_logo_1.jpg V červnu letošního roku byla na český trh oficiálně uvedena luxusní řecká značka přírodní kosmetiky Mastic Spa. V těchto dnech se také otevřela první specializované prodejna s touto kosmetikou v Praze.  

Tato unikátní kosmetika s mastichou nabízí kompletní péči o pokožku a ústní dutinu v bio kvalitě. Historie výroby Mastic Spa sahá až do roku 1875, kdy byla otevřena první drogerie rodu Sodisů, kteří své podnikání zasvětili výzkumu přínosů mastichy na lidský organizmus.

Recik_lentisek_Masticha.jpgMasticha je ojedinělý produkt ve světovém měřítku. Tato pryskyřice stromu řečík lentišek se ve své účinné formě získává na jediném místě na světe, v jižní části ostrova Chios, v oblasti nazývané Mastichochoria. Ještě nikdo spolehlivě nezjistil, proč právě zdejší pryskyřice má takové účinky a proč stejný strom neplodí stejnou surovinu nejen kdekoli jinde na světe, ve Středomoří, ale dokonce ani o pár kilometrů dál mimo Masticha_pryskyrice.jpgspecifickou oblast. A tato výjimečnost platí už od starověku, kdy byla masticha ceněna jako přísada jídel, kosmetiky i jako první evropská žvýkačka. Je zmiňována mnohými historiky, obchodoval s ní Kryštof Kolumbus a platila se zlatem.

Tento přírodní produkt má široké využití, jak v potravinářském průmyslu, tak i v lékařství a kosmetice. Masticha působí antisepticky a protiplísňově, v kosmetice zpomaluje rozpad kolagenu, zabraňuje ucpávání pórů a hydratuje pokožku.

Produkty Mastic Spa jsou ceněny po celém světě díky své jedinečnosti, viditelným účinkům a poutavému designu. Mezi nejžádanější produkty Mastic Spa patří obličejová a oční séra, komplexní péče proti celulitidě a tělová másla pro dehydratovanou pokožku.

bio_eco_mastic.jpg

Značka Mastic Spa nabízí několik řad kosmetických přípravků: Péče o pleť, Péče o tělo, nohy a ruce, Vlasová péče, Ústní hygiena, Přírodní mýdla a Panská kosmetická řada. Vrcholem kvality je léčebná certifikovaná řada biokosmetiky "bio-eco mastic".

Mastic_Shop.jpgV těchto dnech byl v centru Prahy na Národní 25 otevřen první Mastic Shop. Mastic Shop nabízí široký sortiment kosmetiky Mastic Spa a Bioplasis, včetně produktů na ústní hygienu. Naleznete zde i mastichové žvýkačky značky ELMA. Mastic Shop se nachází v pasáži Metro, Národní 25, Praha 1.

 

 

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft červenec rgt
Po Út St Čt So Ne
27     1 2 3 4 5
28 6 7 8 9 10 11 12
29 13 14 15 16 17 18 19
30 20 21 22 23 24 25 26
31 27 28 29 30 31    
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,