Přírodní kosmetika alverde vítězem „ECOCARE 2010“

logo_alverde_kosmetika_male.jpg Privátní značka alverde společnosti dm drogerie markt obsadila svým pojetím trvalé udržitelnosti první místo v mezinárodní soutěži o trvalou udržitelnost „ECOCARE 2010“ v kategorii Produkt.  

Časopis Lebensmittel Praxis společně s triem odborných veletrhů InterMopro/InterCool/InterMeat vyznamenal letos poprvé obchody s potravinami,  potravinový průmysl a také poskytovatele služeb z této kategorie cenou ECOCARE, kterou obdrželo nejpřesvědčivější pojetí trvalé udržitelnosti. Toto vyznamenání bylo uděleno v následujících kategoriích: Produkt, Projekt a Technika/Proces. Přírodní kosmetika alverde podle poroty již dlouhou dobu úspěšně ovlivňuje německý trh s přírodní kosmetikou. O kvalitách přírodní kosmetiky značky alverde svědčí také její moderní pojetí.

Nejprodávanější značka přírodní kosmetiky v Německu

alverde přírodní kosmetika vznikla v roce 1989 jako první obchodní značka z oblasti přírodní kosmetiky a od roku 2002 je dostupná i v České republice. Podle Společnosti pro výzkum spotřeby (Gesellschaft für Konsumforschung) je alverde přírodní kosmetika dnes nejprodávanější certifikovanou značkou přírodní kosmetiky v Německu. Tato značka je úmyslně situována do roviny dostupných cen. Přírodní kosmetika tak má šanci získat široký okruh zákazníků .

alverde přírodní kosmetika spojuje kvalitní rostlinné pečující a aktivní látky s nejnovějšími vědeckými poznatky a vytváří tak přesvědčivou produktovou rozmanitost. Milovníkům přírodní kosmetiky nabízí značka alverde kromě pečujících produktů na obličej, tělo a vlasy také dekorativní kosmetiku, speciální řadu produktů pro děti a pečující řadu určenou pro muže.

alverde.jpgKontrolovaná kvalita

Důležitou roli hraje také ekologická snášenlivost každého výrobku, procesy výroby šetrné k životnímu prostředí a přírodním zdrojům a také optimální rozložitelnost surovin. Velká část produktů je označena pečetí Vegan, která garantuje, že výrobky neobsahují živočišné látky a že nebyly testovány na zvířatech. Rovněž při výběru obalů klade alverde přírodní kosmetika velký důraz na trvale udržitelná řešení. Proto většina výrobků této značky neobsahuje příbalový leták a používá certifikované obaly s pečetí FSC (Forest Stewardship Council) z příkladně obhospodařovaných lesů a kontrolovaného původu s padesátiprocentním podílem recyklace.

Zdroj: Tisková zpráva dm drogerie markt s.r.o.

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft červen rgt
Po Út St Čt So Ne
23 1 2 3 4 5 6 7
24 8 9 10 11 12 13 14
25 15 16 17 18 19 20 21
26 22 23 24 25 26 27 28
27 29 30          
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,
dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,