Přírodní kosmetika alverde nominována na ocenění za trvalou udržitelnost

logo_alverde_kosmetika_male.jpg dm privátní značka přírodní kosmetiky alverde byla již podruhé nominována na udělení ceny za trvalou udržitelnost. Porota navrhla na toto ocenění firmy, produkty, značky a obchodní strategie, které nejvíce vystupují v souladu s přírodou.  

Ocenění získávají firmy, které příkladně spojují ekonomické úspěchy se sociální zodpovědností a šetrným přístupem k životnímu prostředí a v dalším růstu se řídí principy jednání ve smyslu trvalé udržitelnosti. Podle odborné poroty patří alverde, privátní značka společnosti dm drogerie markt s.r.o., mezi nejúspěšnější značky, které se těmito zásadami řídí, zejména proto, že téma trvalé udržitelnosti je trvalou a nedílnou součástí  strategie značky. alverde přírodní kosmetika se navíc těší mimořádné důvěryhodnosti ze strany zákazníků, protože jasně a srozumitelně komunikuje prospěch trvale udržitelného rozvoje. Produkty alverde se vyznačují vysokou kvalitou za příznivé ceny a jsou tak dostupné široké veřejnosti.

Cena za trvalou udržitelnost je udílena v Německu od roku 2008. Vítězové všech kategorií budou slavnostně vyhlášeni 26. listopadu v Düsseldorfu.

 

alverde.jpg

alverde nejprodávanější přírodní kosmetika

alverde přírodní kosmetika začala být prodávána v roce 1989 jako první obchodní značka v oblasti přírodní kosmetiky. V prodejnách dm v České republice je k dostání od roku 2002. alverde v sobě spojuje vysoce hodnotné rostlinné pečující a aktivní látky s nejnovějšími vědeckými poznatky. Vytváří tak velice přesvědčivou a bohatou škálu produktů a má stabilní pozici na trhu. Příznivcům přírodní kosmetiky nabízí alverde kromě pečujících produktů o pleť obličeje, pokožku těla a vlasy také řadu dekorativní kosmetiky, speciální dětské produkty a ucelenou řadu péče pro muže alverde MEN. V Německu je alverde nejprodávanější značkou přírodní kosmetiky.

Kvalita podléhá přísným kontrolám

alverde_men1.jpgTrvalá udržitelnost je pevně zakotvena ve filosofii značky. Produkty alverde přírodní kosmetiky jsou certifikovány jako „kontrolovaná přírodní kosmetika“ a nesou pečeť BDIH. Znamená to, že při výrobě se upřednostňují čistě přírodní suroviny. Důležitou roli hraje ekologická snášenlivost produktu, postupy výroby, které nezatěžují životní prostředí a šetří přírodní zdroje, a optimální biologická odbouratelnost surovin. Velká část produktů nese pečeť VEGAN, která zaručuje, že neobsahují látky živočišného původu a na zvířatech nebyl testován ani výsledný produkt. alverde klade velký důraz na trvalou udržitelnost také při výběru obalů. Ve většině případů proto u produktů nenajdete příbalový leták. Papír, z něhož je obal vyroben, nese certifikát FSC, který garantuje, že pochází z příkladně obhospodařovaných lesů a kontrolovaných zdrojů s 50% recyklovatelným podílem.

Z BDIH přechází Alverde na normy Natrue

NATRUE_CO_R.jpgDo podzimu by měla většina výrobků kontrolované přírodní kosmetiky, jež dm nabízí pod značkou Alverde, být certifikována na místo standardů BDIH nově dle standardů Natrue. Přeměna více než 300 Alverde výrobků začala již v květnu. Mezi prvními výrobky Alverde byl dle Natrue standardů certifikován mycí krém pro muže.

„Kritéria Natrue nás přesvědčila svým důrazem na kvalitu“, říká Laura Kupczyk, produktová manažerka pro přírodní kosmetiku Alverde. Značka Natrue nabízí díky třem různým stupňům certifikace naprostou transparentnost a přirozenou kvalitu na nejvyšší úrovni. Natrue je mezinárodní standard, který díky celosvětově známému logu umožňuje lepší orientaci pro zákazníky.

Zdroj: Tisková zpráva dm

Mohlo by vás také zajímat

Přírodní kosmetika alverde vítězem „ECOCARE 2010“

Přírodní či biokosmetika – jak je poznáte?

Přírodní kosmetika Alverde přechází na standardy NaTrue

Na evropském trhu s přírodní kosmetikou se zvyšuje konkurence

Německo: Prodej kontrolované přírodní kosmetiky vloni rostly o 7 procent

 

 

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft říjen rgt
Po Út St Čt So Ne
40       1 2 3 4
41 5 6 7 8 9 10 11
42 12 13 14 15 16 17 18
43 19 20 21 22 23 24 25
44 26 27 28 29 30 31  
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Hynek: Jako zákazníkovi Vodafonu se mi to líbí, že se snaží jít energii...
Vodafone se připojil k Evropskému týdnu udržitelného rozvoje,
Tom Václavík: Dobrý den, Patricie, články zveřejňuji, jakmile je dostanu.
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,