Příkladná spolupráce tři biofirem na českém trhu

Melvita_spoluprace_11.jpg Co mají společného výrobce biočajů Sonnentor, výrobce bio sušenek a krekrů Biopekárna Zemanka a prodejce biokosmetiky Melvita? Na první pohled nic moc.  

Pokud se ale podíváte na tyto tři společnosti podrobněji, začnou vám některé společné rysy být nápadné. Například absolutní oddanost používání jen přírodních surovin z ekologického zemědělství a maximální důraz na jejich šetrné a řemeslné zpracování. Nebo maximální transparentnost celého dodavatelského řetězce, od farmářů přes zpracování až po prodejní regál. Férová spolupráce s pěstiteli. A nebo vysoký důraz na nejvyšší kvalitu bez jakýchkoli kompromisů.

Melvita_spoluprace_3.jpgNení tedy divu, že všechny tři společnosti našly společnou „platformu“ pro uspokojení potřeb zákazníků. Tou platformou se staly prodejny biokosmetiky Melvita v Praze. Prodejny totiž nefungují jen jako místo nákupu kontrolované přírodní kosmetiky, ale také jako místo, kde se zákazník může na chvíli zastavit, načerpat síly či pohovořit …u dobrého čaje s medem a lahodnými sušenkami. Každá prodejna biokosmetiky Melvita totiž nabízí malý ochutnávkový stolek a příjemné prostředí pro své zákazníky. Tam nyní mohou zákazníci vychutnat výborné biočaje Sonnentor z Čejkovic ochucené biomedem Melvita do francouzských včelařů a k nim přikusovat vyhlášené čokoládové sušenky z Biopekárny Zemanka.

Melvita_spoluprace_12.jpg„Spolupráce s oběma firmami je velmi prospěšná. Zákazníci se často ptají, kde můžou čaje nebo sušenky zakoupit a my je posíláme na předem dohodnutá místa. Na projektu se mi líbí metoda „win-win“, kdy my se těšíme z přidané hodnoty pro naše zákazníky a naši partneři z marketingové prezentace,“ říká Brand Manažerka značky Melvita Anna Jadrná.

„Jsme potěšeni tím, že čaje Sonnentor mohou zpříjemnit nakupování zákaznic značky Melvita. V prodejnách tak dochází k propojení francouzských biofarmářů, pěstujících suroviny pro kosmetické přípravky, a českých biofarmářů, pěstující bylinky pro naše čaje,“ doplňuje Josef Dvořáček, ředitel čejkovické firmy Sonnentor. Jan Zeman z Biopekárny Zemanka doplňuje: „Spolupráce se nám moc líbí, je to o vytváření dobrého pocitu a přidané hodnoty pro zákazníky.“

Melvita_spoluprace_4.jpgCo dodat závěrem? Každá služba či hodnota navíc vytváří z náhodných či jednorázových zákazníků pravidelné zákazníky a z těch pravidelných pak nadšené zastánce dané značky. Pokud se podaří z nakupování udělat příjemný zážitek, věrnost zákazníků je zaručena. Tedy, jen houšť.

tv

 

 

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft říjen rgt
Po Út St Čt So Ne
40       1 2 3 4
41 5 6 7 8 9 10 11
42 12 13 14 15 16 17 18
43 19 20 21 22 23 24 25
44 26 27 28 29 30 31  
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Hynek: Jako zákazníkovi Vodafonu se mi to líbí, že se snaží jít energii...
Vodafone se připojil k Evropskému týdnu udržitelného rozvoje,
Tom Václavík: Dobrý den, Patricie, články zveřejňuji, jakmile je dostanu.
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,