Pozvánka na BIOFACH 2014

BF_2014_150.jpg Největší veletrh biopotravin na světě již na sebe nedá dlouho čekat.   

Jubilejní 25. ročník veletrhu BIOFACH bude zahájen ve středu 12. února a potrvá do soboty 15. února 2014. Po dobu čtyř dnů bude celé norimberské výstaviště zasvěceno jen výrobkům v biokvalitě, zdravé výživě a přírodní kosmetice.

V letošním roce se v Norimberku očekává na 2 200 vystavovatelů z celého světa a více než 40 000 odborných návštěvníků. Pojeďte se i Vy informovat o novinkách biobranže. 

K dopravě na veletrh můžete využít jednodenní zájezd, který pořádá oficiální zastoupení norimberské veletržní společnosti v ČR ve čtvrtek 13. února 2014. Na všechny účastníky zájezdu čekají dvě překvapení v podobě dárků českých výrobců biopotravin! Autobus vyjíždí v 6.00 hod. ráno z Prahy (možnost přistoupit také v Plzni), návrat do Prahy je plánován na 22.30 hod. Cena zájezdu včetně vstupenky činí 1330,- Kč. 

V případě individuální dopravy doporučujeme zajistit si vstupenku již v předprodeji. Vstupenky zakoupené v předprodeji přes výhradní zastoupení mají řadu výhod: jsou lacinější, slouží jako jízdenka na MHD v Norimberku a hlavně zajistí rychlý a bezproblémový vstup na výstaviště. Objednávka zájezdu i vstupenek: www.proveletrhy.cz, info@proveletrhy_cz, tel.: 775 663 700.

biofach_cz_stanek_2013.jpgJaké novinky letos nabídne veletrh BIOFACH?

Po čtvrt století působení se představí veletrh BIOFACH v novém designu, s novým logem a upravenou nabídkou výrobků. V roce 2014 jsou zajímavosti veletrhu BIOFACH nově rozčleněny do pěti základních kategorií: Trendy a inovace, Budoucí generace, Kongres, Sraz specializovaného obchodu a Zážitkové světy.  Trendy a inovace najdou návštěvníci soustředěné na jedné ploše 500 m2, která se nachází ve vstupních prostorách „Eingang Mitte“. Budoucí generace zahrnuje rozšířenou burzu pracovních příležitostí včetně seskupení vystavovatelů ze sekce vzdělávání, práce, perspektivy a kariéra. Do této skupiny spadá také cena za výzkum v oblasti biopotravin. Sraz specializovaného obchodu tvoří centrální prostor pro komunikaci mezi zástupci specializovaného obchodu, místo srazu se nachází v hale 9, stánek č. 9-551. Poslední kategorií jsou tzv. „Zážitkové světy“, na pěti speciálních prostorách bude prezentováno to nejlepší z výrobků: sýry, káva, víno, olivový olej a ryby.

Podrobnosti k jednotlivým tématům včetně kompletního programu paralelně probíhajícího kongresu naleznete na www.biofach.de/de/highlights.

Další nabídka:

  • Na veletrhu BIOFACH se prezentuje nejen ucelená přehlídka bioproduktů, ale pestrou a inspirativní nabídku zde najdou také příznivci veganské stravy.
  • Ani letos nechybí na veletrhu BIOFACH účast Ministerstva zemědělství ČR a jeho společná národní expozice, kterou naleznete v hale 5, stánek č. 5-149.
  • Vivaness_logo_2014_150.jpgNa milovníky přírodní kosmetiky a wellness čeká na paralelně probíhajícím veletrhu VIVANESS 150 vystavovatelů s trendy, inspirací a novinkami mezinárodního trhu přírodní kosmetiky www.vivaness.de.

Veletrh BIOFACH je odborný, neprodejní, kontraktační veletrh.

V případě dotazů se můžete obracet na Výhradní zastoupení NürnbergMesse pro ČR

Tel.: 775 66 35 48, 775 66 37 00, info@proveletrhy_cz, www.proveletrhy.cz

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft říjen rgt
Po Út St Čt So Ne
40       1 2 3 4
41 5 6 7 8 9 10 11
42 12 13 14 15 16 17 18
43 19 20 21 22 23 24 25
44 26 27 28 29 30 31  
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Hynek: Jako zákazníkovi Vodafonu se mi to líbí, že se snaží jít energii...
Vodafone se připojil k Evropskému týdnu udržitelného rozvoje,
Tom Václavík: Dobrý den, Patricie, články zveřejňuji, jakmile je dostanu.
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,