Ovocňák nabízí novou příchuť

logo.jpg Poctivé mošty plné vitamínů a minerálů, které se vyrábějí se v Česku z česko-slovenského ovoce. To je definice Ovocňáku v jedné větě.   

Ten letos na podzim rozšiřuje své druhy o Jablko a bílý hrozen, který mohou pít i ti milovníci jihomoravských bobulí, kterým ještě nebylo 18 let, a Jablko s borůvkou, mošt plný antioxidantů, které přijdou na podzim vhod.

Nové příchutě: hroznové víno a borůvky

Na podzim přichází Ovocňák s novinkou -  s moštem Jablko a bílý hrozen. Jablka jsou jak jinak z Bílých Karpat, hrozny pocházejí od vinaře pana Habrovanského z Polešovic a jsou báječně sladké. To ocení především děti, ale i dospělí si konečně mohou užít moravské hrozny bez obav z toho, jak se budou cítit ráno ;) Tento mošt dodá spoustu energie a zaženete s ním chuť na sladké raz, dva! 

Ovocnak_hrozny__2__mala.jpgAni druhá novinka, Jablko a borůvky, nevznikla náhodou. Borůvky jsou přece jedním z největších přírodních zdrojů antioxidantů, které, jak známo, podporují náš imunitní systém. A to se na podzim bude určitě hodit! Navíc chutnají jako léto, které si ještě určitě rádi připomeneme. Hlavně ti školou povinní. 

Ovocnak_boruvka__2__mala.jpgMošty jsou přirozeným zdrojem vitamínů. V Ovocňáku procházejí šetrnou pasterací, takže si své cenné živiny uchovávají téměř všechny a přitom díky chytrým vakuovaným obalům vydrží třeba rok. U každé příchutě si můžete vybrat, zda chcete 250mililitrové balení pro jednoho, třeba jako zdravé pití do školy nebo ve velkých baleních pro celou rodinu. Ta vydrží v kuchyni otevřené až 3 týdny díky chytrému obalu (tedy spíš nevyrdží, ale ne kvůli trvanlivosti, ale kvůli náhle žíznivým členům domácnosti ;)

Oba mošty a spoustu dalších příchutí zakoupíte ve čtyřech různě velkých baleních (250 ml, 750 ml, 3l, 5 l) na eshop.ovocnak.cz od poloviny října a u dalších prodejců pak od konce října.

Ovocňák je značka v Česku a na Slovensku vyráběných 100% ovocných a ovocno-zeleninových pochoutek a nápojů. Využívá výhradně české a slovenské suroviny z oblasti CHKO Bílé Karpaty a okolí. Většinu si pěstuje ve vlastních sadech na česko-slovenském pomezí.

Ovocňák založila rodina Kořínkových v roce 2011 a prvním vyráběným produktem byly čisté ovocné mošty. Od té doby se nabídka rozšířila na mošty, pyré, sušené ovocné plátky a rakytníkové produkty (šťávy, sirupy, marmelády, čaje). Všechny produkty Ovocňáku jsou čistě přírodní, 100% ovocné (případně zeleninové) a neobsahují žádné chemické konzervanty nebo jiná aditiva.

Zdroj: tisková zpráva

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft září rgt
Po Út St Čt So Ne
36   1 2 3 4 5 6
37 7 8 9 10 11 12 13
38 14 15 16 17 18 19 20
39 21 22 23 24 25 26 27
40 28 29 30        
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tom Václavík: Dobrý den, Patricie, články zveřejňuji, jakmile je dostanu.
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,