Orrero zabodovalo v soutěži Česká chuťovka 2014

GranMoravia_logo.jpg Mléčné výrobky ze sýrárny Orrero zabodovaly v soutěži Česká chuťovka 2014 a Dětská chuťovka 2014.  

Mléčné produkty ze sýrárny Orrero v Litovli, která je největší českou sýrárnou (patří do skupiny Brazzale, nejstaršího italského rodinného podniku mlékařsko-sýrařského odvětví), výrazně zabodovaly v soutěži o značku Dobrý tuzemský potravinářský výrobek Česká chuťovka 2014 a Dětská chuťovka 2014. Při slavnostním vyhlášení cen, které se konalo 22. října 2014 v Rytířském sále Senátu ČR, byly oceněny mléčné výrobky Zákys přírodní, Tvaroh a Jogurt La Formaggeria borůvka, které získaly cenu "Česká chuťovka 2014", Mini snacku Gran Moravia dětská porota udělila cenu "Dětská chuťovka 2014".

Oceněné produkty Zákys, Tvaroh i Jogurt La Formaggeria borůvka patří do produktové řady Čerstvé z naší sýrárny, která se vyrábí v italské sýrárně Orrero v Litovli, a je určena pro řetězec podnikových prodejen La Formaggeria Gran Moravia.

z__kys_orrero.jpgČerstvý Zákys přírodní patří do rodiny kysaných mléčných výrobků, které jsou nejvíce doporučovaným mléčným výrobkem. Jeho konzumace pomáhá zvýšit příjem vápníku, který má nezastupitelný význam v prevenci proti osteoporóze. Čerstvý zákys z Litovle je vyráběn z vysoce kvalitního mléka, díky němuž má lahodnou chuť. Nově je k dostání také zákys ochucený v příchutích Jahoda a Meruňka.

Další oceněný produkt, tradiční Tvaroh, který sýrárna Orrero vyrábí nově od letošního léta, je výsledkem tradičních řemeslných postupů využívajících klasické zrací tvarožníky. Čerstvě vyrobený tvaroh je do prodejen La Formaggeria Gran Moravia dodáván následující den po výrobě a přímo v prodejnách je rozvažován na menší porce balené do plastových vaniček, které si pak zákazník odnáší domů. 

Ovocný Jogurt La Formaggeria borůvka se v litovelské sýrárně vyrábí z kvalitního kravského mléka podle původní receptury a plní se do stylových skleniček. Jeho jemná, typická přírodní mléčná vůně se po rozmíchání skvěle snoubí s výraznou vůní ovoce. Prodejny La Formaggeria Gran Moravia nabízí kromě borůvkového jogurtu také jogurt přírodní bílý, jahodový, meruňkový a višňový.

Jogurt_bor__vka_orrero.jpgDětská chuťovka 2014, Mini snack Gran Moravia, je sáček pěti samostatně balených dvaceti gramových kousků sýru Gran Moravia, které mají mnohostranné využití. Lze je konzumovat jako snack po jídle nebo jako rychlou svačinku do školy i do práce. Díky ideálním nutričním hodnotám sýru Gran Moravia, vysokému obsahu bílkovin a zároveň lehké stravitelnosti, jsou velmi vhodné pro doplnění energie po sportovním výkonu. 

Gran_Moravia_Mini_445.jpgSoutěž o značku Dobrý tuzemský potravinářský výrobek "Česká chuťovka" a „Dětská chuťovka“ pomáhá spotřebitelům objevit chutné české potraviny. Přehled výrobků oceněných značkou Dobrý tuzemský potravinářský výrobek „Česká chuťovka 2014“ najdete zde

Zdroj: Tisková zpráva

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft květen rgt
Po Út St Čt So Ne
18         1 2 3
19 4 5 6 7 8 9 10
20 11 12 13 14 15 16 17
21 18 19 20 21 22 23 24
22 25 26 27 28 29 30 31
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,
dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,