Nové prodejní cesty – franšízové prodejny SONNENTOR

Sonnentor_skrin.jpg Otevřením SONNENTOR obchodu v rakouském St. Pöltenu v roce 2008 v systému franšízového prodeje se odstartovalo další budování nového prodejního řetězce.  

V následujícím roce vznikly další obchůdky v rakouských městech Krems, Salzburg, Linz, Wien, Wiener Neustadt a naposledy v Mnichově v Německu. V loňském roce získala společnost také několik významných ocenění. Po vyhlášení první ceny v projektu o nejlepší franšízový projekt roku 2010 v Rakousku byl SONNENTOR vyhlášen nejúspěšnější rakouskou firmou v soutěži Austria´s  Leading Companies, kterou zaštiťuje prestižní auditorská společnost PWC. Poptávka po partnerech pro franšízový obchod běží opravdu naplno, a to i v České republice.

zdravicko HK_Sonnentor 12_1.jpg"V červnu 2010 jsme otevřeli první české SONNENTOR specializované oddělení (SHOP in SHOP koncept) v prodejně biopotravin a zdravé výživy Country Life v Praze v Dejvicích. Produkty jsou zde prezentovány v originálních selských skříních, které jsou symbolem původu, tradice a lásky k ruční práci. Výhodou specializovaného oddělení je zastoupení širokého sortimentu produktů SONNENTOR, odborné poradenství prodávajícího personálu, jeho přívětivost i ochota poradit. A právě v tom spočívá rozdíl ve srovnání s anonymním prodejem zboží v supermarketech. V současné době je otevřeno celkem šest specializovaných oddělení v České republice a na Moravě a jedno v Trnavě na Slovensku. S našimi tradičními selskými skříněmi plnými čajů a koření se můžete setkat v další prodejně Country Life v Praze v Melantrichově ulici, ve Zdravíčku v Hradci Králové, v pardubickém Naturálku, v českobudějovické Slunečnici a v Brně v prodejně Zdravý život na Lidické. Věřím, že je jen otázkou času, kdy se prvního franšízového SONNENTOR obchodu dočkáme i v České republice," dodává Josef Dvořáček, ředitel SONNENTOR Česká republika.

O společnosti SONNENTOR

Společnost SONNENTOR s.r.o. (v českém překladu známá také jako Sluneční brána) se od roku 1992 zabývá výrobou biočajů a biokoření z toho nejlepšího, co v přírodě najdete. Firma SONNENTOR byla založena v roce 1988 Johannesem Gutmannem v rakouské oblasti Waldviertel. Výchozí myšlenkou bylo dát dohromady zemědělské biospeciality, jako jsou bylinkové čaje a koření, a pod značkou "smějícího se slunce" je uvést na místní i mezinárodní trhy. Dnes má tato firma se sídlem ve vesnici Sprögnitz u Zwettlu v Rakousku přes 145 zaměstnanců a v České republice v Čejkovicích u Hodonína 72 zaměstnanců. Firma vyváží přes 600 druhů produktů do více než 48 zemí celého světa a v roce 2010/2011 dosáhla v Rakousku obratu přes 23,3 mil. EUR (560 mil. Kč) a v České republice 136 mil. Kč. Podstatou obchodního nápadu firmy SONNENTOR je zušlechťování výrobků přímo na ekologických farmách a zachování identity výrobců, čímž je docílena co největší transparentnost bioproduktů pro konečné spotřebitele. SONNENTOR dnes patří na evropském trhu mezi přední distributory v oblasti bylin, čajů a koření z kontrolovaného ekologického zemědělství.

 

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2019 rgt
lft září rgt
Po Út St Čt So Ne
35             1
36 2 3 4 5 6 7 8
37 9 10 11 12 13 14 15
38 16 17 18 19 20 21 22
39 23 24 25 26 27 28 29
40 30            
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,
Miloš: Vzali v úvahu i ekologickou zátěž při výrobě a používání...
Nová studie: ekologické zemědělství chrání klima,
Eliska: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, o které město (pozice manažera...
Společnost Country Life přijme manažera e-shopu,
Daniela: Dobrý deň, som študentkou Vysokej školy ekonomickej v Praze a píšem...
Heřmaňák: první částečně bezobalový farmářský trh v Česku oslavil rok,
patricie: skvělá akce, všem doporučuji několik let ... jen: JE TENTO TÝDEN (ne...
Netradiční filmový festival o jídle Země na talíři již příští týden,
Jana: Dobrý den jsem tu nová, chci se zepta máte někdo zkušenost se značkou...
O eko praní trochu jinak – aneb prát eko je někdy fuška,
Šárka: Gratulace Karlovi Kalnému za jeho steaky z anguse...potvrzuji,že jsou...
Známe vítěze soutěže Česká biopotravina roku 2018,