Nová mobilní aplikace Sklizeno nabídne objednání jídla a časem i přípravu nákupu

Sklizeno_aplikace_mala_3_1.jpg Sklizeno představuje mobilní aplikaci, jejímž cílem je postupně odbourat běžné a nudné úkony na prodejnách, jako je placení, čekání na obsluhu nebo například na přípravu uzenin a sýrů.  

V první verzi půjde prostřednictvím aplikace objednávat jídlo a nápoje z menu v bistrech Sklizeno - My Food a zaplatit kartou v aplikaci bez nutnosti jít k pokladně. Později se přidají funkce lokálního nákupu online, příprava nákupu předem, správa věrnostního účtu a scan&go placení.

Sklizeno_aplikace_mala.jpgSklizeno chce, aby bylo nakupování pro jeho zákazníky vždy co nejpříjemnější, ať už jsou to lidé, kteří si rádi nechají od personálu poradit a chtějí poznávat novinky, nebo naopak pomoc vůbec nechtějí a chtějí nákup nebo třeba oběd zvládnout co nejrychleji bez komunikace s personálem. Především pro druhou skupinu nyní spouští svou mobilní aplikaci. Ta v první verzi nabídne možnost objednávat cokoliv z menu restaurace Holandské v Brně a útratu jejím prostřednictvím i platit. Během několika týdnů se přidá i restaurace v pražském Corsu Karlín.

„Tato funkce mobilní aplikace je dalším krokem ke zjednodušení obsluhy. Naše restaurace jsou v kancelářských komplexech a víme, že jejich zákazníci oceňují rychlost servisu. Aplikace jim umožní užít si stejně kvalitní oběd jako vždy, ale bez jakéhokoliv čekání na obsluhu při objednávání a placení. Týmu v restauraci to umožní více času věnovat rychlosti doručení objednávek ke stolu, čistotě a připravenosti restaurace a dalším službám, a tím komfort zákazníků ještě zvýšit. Již několik let u nás zákazníci objednávají přes tablety na stolech a víme, že systém jim vyhovuje. I proto jsme se ho rozhodli rozšířit přímo do jejich mobilů s možností rovnou zaplatit,” vysvětluje Petr Borkovec, ředitel Sklizeno.

Sklizeno_aplikace_mala_2.jpgBěhem následujících měsíců se do aplikace přidají další funkce:

  • správa věrnostního účtu,
  • objednávání nápojů, dezertů a jídel i v ostatních našich prodejnách, která mají zároveň bistro funkci,
  • možnost nakupovat online na vybraných prodejnách – nakoupíte online ve své prodejně a nákup si jen přijdete vyzvednout nebo ho Sklizeno doveze,
  • možnost objednat si krájené, vážené potraviny z masného pultu online – objednáte si 300 g šunky a 400 g goudy, a než nakoupíte zbytek nákupu, budete je mít připravené u kasy, žádné stání ve frontě,
  • Scan&Go (placení potravin přímo v košíku načtením čárového kódu a zaplacením online bez nutnosti jít ke kase) se přidá nejspíše v roce 2019.

„Ve Sklizeno chceme, aby technologie našim zákazníkům pomáhaly a nákup byl pro ně co nejjednodušší a nejpříjemnější. A s tím souvisí i to, že chceme, aby náš tým mohl především pomáhat s nákupem, poradit a doporučovat, a aby zákazník nikdy nemusel čekat. Věříme, že moderní technologie patří i do tradičních odvětví, jako je nakupování, a chceme být jejich pionýry, protože naši zákazníci si zaslouží to nejlepší,” dodává Petr Borkovec.

Aplikace Sklizeno je k dispozici pro Android 4.1 a novější i iOS 9.1 a novější. Je zdarma.

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft únor rgt
Po Út St Čt So Ne
5           1 2
6 3 4 5 6 7 8 9
7 10 11 12 13 14 15 16
8 17 18 19 20 21 22 23
9 24 25 26 27 28 29  
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Kuba: lehátko [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/...
Lidl již prodal 10 milionů porcí fair trade kávy,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,
dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,
Miloš: Vzali v úvahu i ekologickou zátěž při výrobě a používání...
Nová studie: ekologické zemědělství chrání klima,
Eliska: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, o které město (pozice manažera...
Společnost Country Life přijme manažera e-shopu,
Daniela: Dobrý deň, som študentkou Vysokej školy ekonomickej v Praze a píšem...
Heřmaňák: první částečně bezobalový farmářský trh v Česku oslavil rok,