Nová bedýnková služba na Opavsku

bio_bedynky_black_kale110.jpg Novou bedýnkovou službu s rozvozem zeleniny z farmy pana Komárka zahájila společnost Black Kale.   

Společnost Black Kale s.r.o. byla založena s cílem vybudovat společnost, která něco může změnit, pomoci lidem k zdravějšímu životnímu stylu a vyzdvihnout produkty rostlinného původu.

"Naši filozofii realizujeme pomocí workshopů, služeb a výroby bio i nebio rostlinných raw produktů, ale hlavně Bio Cold Pressed Juice bez pasterizace a paskalizace. Jedná se o první ovocné a zeleninové šťávy, nebo rostlinná mléka tohoto druhu a nejkvalitnější vůbec na ČR a SK trhu. Vynikají zejména svým složením (používáme kurkumu, koriandr, dýni, kajenský pepř, fenykl, kapustu, petržel) a způsoben zpracování – lis za studena bez ošetření. Pomocí těchto šťáv pak sestavujeme speciální detoxikační balíčky na šťávách RESTART s doručením až domů do 24 hod. po celé ČR a SK", vysvětluje spoluzakladatel Black Kale Daniel Škubal. 

bedynky_black_kale_1445.jpegPro rok 2016 zahájili také rozvoz bio bedýnek na Opavsku. Bedýnky vozí ze Sádku u Opavy od Komárků, kteří pěstují bio suroviny. "Vždy ve čtvrtek ráno si vše přebereme a pak následně rozvážíme po okolí. Vozíme část na Ostravu, ale hlavně se zaměřujeme na Opavsko: Rohov, Kravaře, Bolatice, Raduň, Opava a další místa," dodává Škubal.

Zákazníci dostanou objednanou bedýnku až domů. "Dále se snažíme ke každé bedýnce vždy dát něco navíc, může se jednat o některé z našich produktů nebo cokoli, co si myslíme, že by zákazníky mohlo potěšit – například kvašené nakládane pickles, čerstvá šťáva, lokální maliny nebo ostružiny, případně jsme přidali také paté ze slunečnicových semínek. Naposledy jsme k bedýnce dali jako pozornost květinu pro ženy - to mělo skvělý úspěch. V osobním dopise pak nabádáme naše zákazníky k odběru bio potravin, kterými podporují lokální farmáře. Také vyzdvihujeme nutriční hodnoty bio surovin a v poslední řadě jim skoro vždy přidáme nějaké zdravý recept, který si mohou ze surovin v bedýnce připravit," doplňuje Škubal. Pro příští rok chystají další vylepšení a novinky. 

bedynky_black_kale445.jpeg

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Chystáte se letos zapojit do bedýnkových systémů a brát produkty přímo z farmy?

 Kalendář akcí

lft 2017 rgt
lft duben rgt
Po Út St Čt So Ne
13           1 2
14 3 4 5 6 7 8 9
15 10 11 12 13 14 15 16
16 17 18 19 20 21 22 23
17 24 25 26 27 28 29 30
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

David: Dobrý den přátelé, chtěl bych poprosit VÁS Odpovědět na několik...
Jak výživa zvířat ovlivní chuť a kvalitu produktu?,
marie: Mám k tomuto dotaz:jsem na biofarmě v horách,v zimě krmeny krávy pouze...
Jak výživa zvířat ovlivní chuť a kvalitu produktu?,
jana: Pokud tam není napsáno co ta značka znamená, dá se to dohledat na webu....
O eko praní trochu jinak – aneb prát eko je někdy fuška,
Lenka: Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o vyplnění mého dotazníku k...
Jak vybíráte zdravou výživu a bioprodukty,
Lenka: Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o vyplnění mého dotazníku k...
Jak vybíráte zdravou výživu a bioprodukty,
Eurona: Dobrý den, obracím se na vás s dotazem v čem perete oblečení? já...
Biotrička s potiskem živočichů,
Eurona: Ty jo oblečení vyrobené z plísně? Tak to slyším poprvé, ale je to...
AMWA Organic přináší kolekci bio froté do koupelny,
Eurona: Super ekologické výrobky jsou na Eurona by Cerny. Mám tam osvědčených...
British Journal of Nutrition: Prokázány jasné rozdíly mezi konvenční a bio produkcí mléka a masa,