Nadcházející BioFach zve na zážitkové světy

BIOFACH_2017_Logo150.jpg Návštěvníky zážitkových světů BIOFACH očekává komplexní nabídka prezentací produktů, ochutnávek a workshopů a rozmanité možnosti networkingu a výměna zkušeností s odborníky.   

Oblasti sortimentu olivový olej, víno a veganské potraviny hrají v obchodě a stravování mimo domov stále významnější roli. V roce 2017 jim proto budou opět věnovány vlastní výstavní sekce, zážitkové světy OLIVOVÝ OLEJ, VÍNO a VEGAN

Z přehlídky Cook + Talk se v roce 2017 stane zážitkový svět GASTRONOMIE – supported by Bioland. Po úspěšném přemostění od přehlídky Cook + Talk, místa střetnutí profesionálních kuchařů, k oblastem vína, olivového oleje a veganství v roce 2016 bude toto téma začleněno do konceptu zážitkových světů. Inspirátorem, iniciátorem a partnerem této přehlídky, která jde do třetího kola, je Bioland.

BF2016_best_new_product445.jpgZnalosti a učení: Kongres a střetnutí specializovaného obchodu, nevládních organizací (NGOs) a Generace budoucnosti

Veletrhy umožňují setkávání lidí – lidé využívají veletrhy k získávání poznatků. BIOFACH a VIVANESS poskytují vystavovatelům i ávštěvníkům obojí, jak setkání s ostatními zástupci oboru, tak také znalosti ze zázemí a informace, a to různým způsobem.

Kongres BIOFACH a kongres VIVANESS tvoří v mezinárodním měřítku největší platformu jako zdroj znalostí z biobranže. Na dvojveletrhu pořádaném v roce 2016 kongres navštívilo zhruba 7.000 účastníků V roce 2017 bude odvětví prezentovat bio jako komplexní společenský vývojový trend a do centra pozornosti kongresu BIOFACH mimo jiné ve fórech Udržitelnost, Politika a Věda postaví do centra pozornosti rozmanitost a odpovědnost. V kongresu VIVANESS jsou tentokrát v centru pozornosti čtyři tematické oblasti: Trhy & analýzy, Obchod & prodej, Consumer insights & komunikace a také Design & performance.

Zástupci nevládních organizací (NGOs) a iniciativ se setkají na veletrhu BIOFACH na akci Treffpunkt NGOs (Sraz nevládních organizací). „Příští generace bio“ má své vlastní místo střetnutí, tzv. Treffpunkt Generation Zukunft (Setkání Generace budoucnosti). Zde se vše točí kolem vzdělání, práce a perspektiv. K tomuto setkání patří vedle Burzy pracovních příležitosti také Kariérní centrum a Cena za výzkum biopotravin, kterou jsou každoročně odměňovány závěrečné práce z tohoto sektoru.

Do tematické oblasti „Znalosti a učení“ spadají navíc prohlídky s průvodcem a řada prezentací vystavovatelů.

Vše přehledně v plánovači událostí Eventplaner a v aplikaci

 

V tematické oblasti PŘEDNÁŠKY jsou obsaženy informace v nejčistší podobě. Vystavovatelé a návštěvníci v digitálním plánovači událostí na www.biofach.de/programme nebo www.vivaness.de/programme nebo v aplikaci BIOFACH a VIVANESS (www.biofach.de/app a www.vivaness.de/app) na první pohled uvidí, jaké zajímavé akce se v rámci dvojveletrhu konají. V tematické oblasti PŘEDNÁŠKY lze přednášky uspořádat podle vlastního zájmu. V plánovači je navíc přehledně a pro optimální přípravu návštěvy veletrhu zobrazen celý doprovodný program obou veletržních akcí.

Zralý na ocenění: Ceny veletrhu BIOFACH a veletrhu VIVANESS

 

Na BIOFACH a VIVANESS uvidíme současně několik zářících nositelů ocenění. Mnohá ocenění a vyznamenání, která jsou na trhu už etablovaná, podporují výrobce při prodeji a zvyšují pozornost věnovanou značkám a produktům – a to i nad rámec trvání veletrhu. 

Dvě ocenění se každoročně udělují v rámci prezentací novinek: Best New Product Award BIOFACH a Best New Product Award VIVANESS. Odborní návštěvníci vybírají vždy v sedmi kategoriích produkty, které jsou v jejich očích nejinovativnější. Pevnou součástí programu zážitkových světů VÍNO a OLIVOVÝ OLEJ jsou Mezinárodní cena za víno MUNDUS VINI BIOFACH Olive Oil Award.

Cena za výzkum biopotravin je soutěží o nejlepší nápady a řešení ekologických témat a otázek udržitelnosti v oblasti biopotravin. Uděluje se každý rok za nejlepší závěrečné práce (bakalář, magistr a dizertace), které se zabývají ekologickými tématy a aspekty udržitelnosti v oblasti biopotravin. Nositeli ceny jsou vedle nadace Schweisfurth nadace Lebensbaum, AÖL – výrobci potravin a BIOFACH.

Světový veletrh biopotravin BIOFACH a mezinárodní odborný veletrh přírodní kosmetiky VIVANESS proběhnout v německém Norimberku od 15. do 18.02.2017. 

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft červen rgt
Po Út St Čt So Ne
23 1 2 3 4 5 6 7
24 8 9 10 11 12 13 14
25 15 16 17 18 19 20 21
26 22 23 24 25 26 27 28
27 29 30          
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,
dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,