Nadační fond Albert pomáhá těm, kteří pomoc potřebují

Nadacni_fond_Albert_1.jpg Maloobchodní značka Albert založila Nadační fond Albert. Mezi jeho hlavní cíle patří dlouhodobá podpora zdravého životního stylu a podpora projektů vzdělávání, integrace a rozvoje sociálně znevýhodněných dětí a dospělých.  

Nadační fond Albert též zastřeší rozvoj všech dlouhodobých aktivit a charitativních projektů značky Albert v sociální oblasti či prevence obezity. Finance pomohou získat tradiční projekt Bertíci a příspěvky značky Albert a zaměstnanců. Již zítra bude Nadační fond Albert představen ve všech krajských městech.

„Značka Albert dlouhodobě a především cíleně pomáhá stovkám neziskových organizací a podporuje desítky různých projektů se širokým zaměřením. Strategii a oblast naší pomoci je třeba nadále rozvíjet, aby ještě výrazněji plnila svůj účel, pomáhala více institucím a většímu množství potřebných. Proto jsme se rozhodli všechny aktivity zastřešovat nově vzniklým Nadačním fondem Albert. Ten zároveň vnímáme jako dlouhodobý závazek značky Albert vůči společnosti," říká Pavel Mikoška, předseda správní rady Nadačního fondu Albert a zároveň ředitel Oddělení kvality sítě prodejen Albert.

Nadační fond Albert je nezávislý daňový subjekt s vlastním řízením. Ve vedení fondu jsou zástupci značky Albert a odborníci ze zdravotnictví a sociální problematiky. Právě na podporu v těchto oblastech se fond zaměřuje. Půjde o pomoc projektům na podporu zdravého stravování a životního stylu v podobě různých vzdělávacích a výukových materiálů a metodologických či samostatných projektů.

Důležitou součástí pomoci nového Nadačního fondu Albert je podpora vzdělávání, integrace, výchovy a osobního rozvoje sociálně znevýhodněných jedinců a institucí s tímto zaměřením. „Nadační fond bude na širokou podporu využívat finance získané ze všech oblastí působení značky Albert. Bude se jednat především o projekt Bertíci, příspěvky zaměstnanců a samotné značky Albert a výtěžek z prodeje plastových tašek," vysvětluje Pavel Mikoška.

Finance získají tradiční Bertíci

Klíčovým pilířem Nadačního fondu Albert zůstává mezi zákazníky velmi oblíbený projekt S Bertíkem za dětským úsměvem, který podporuje stovky dětských domovů po celé České republice již devět let. Finance pomohou získat i nové projekty a přispět budou moci i samotní zákazníci. „Velmi si vážíme každého, kdo podporuje dobročinné aktivity na jakékoliv úrovni. Prostřednictvím různých projektů bychom toto rádi umožnili všem, kteří chtějí pomoci společně s námi. Zítra startuje série regionálních akcí ve všech krajských městech České republiky. V rámci nich budeme veřejnost informovat o aktivitách Nadačního fondu Albert," prozrazuje Mikoška.

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2019 rgt
lft září rgt
Po Út St Čt So Ne
35             1
36 2 3 4 5 6 7 8
37 9 10 11 12 13 14 15
38 16 17 18 19 20 21 22
39 23 24 25 26 27 28 29
40 30            
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,
Miloš: Vzali v úvahu i ekologickou zátěž při výrobě a používání...
Nová studie: ekologické zemědělství chrání klima,
Eliska: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, o které město (pozice manažera...
Společnost Country Life přijme manažera e-shopu,
Daniela: Dobrý deň, som študentkou Vysokej školy ekonomickej v Praze a píšem...
Heřmaňák: první částečně bezobalový farmářský trh v Česku oslavil rok,
patricie: skvělá akce, všem doporučuji několik let ... jen: JE TENTO TÝDEN (ne...
Netradiční filmový festival o jídle Země na talíři již příští týden,
Jana: Dobrý den jsem tu nová, chci se zepta máte někdo zkušenost se značkou...
O eko praní trochu jinak – aneb prát eko je někdy fuška,
Šárka: Gratulace Karlovi Kalnému za jeho steaky z anguse...potvrzuji,že jsou...
Známe vítěze soutěže Česká biopotravina roku 2018,