Nábor firem na veletrh BioFach 2010 právě začíná

BF2010_Logo_RGB_1.jpg Ve dnech 17. – 20. února 2010 se v Norimberku uskuteční již 21. ročník mezinárodního odborného veletrhu biopotravin, bioproduktů a ekologického zemědělství BioFach 2010. Nebude chybět společná expozice Ministerstva zemědělství ČR a českých firem.  

Veletrh BioFach se za dobu svého dvacetiletého trvání etabloval na nejvýznamnější setkání zástupců ekologického zemědělství a biobranže, které se již tradičně koná v únoru v Norimberku. Během čtyř veletržních dnů je zde nejen představena ucelená nabídka zboží v bio kvalitě, ale probíhá také řada seminářů, přednášek a odborných akcí. Na rozdíl od mnoha jiných všeobecných veletrhů je BioFach místem setkání odborné komunity, které vytváří ideální podmínky pro vyhledávání nových obchodních příležitostí a obchodních partnerů, uzavírání obchodů a srovnání se s konkurencí. Na minulém ročníku své výrobky představilo 2 744 vystavovatelů a jejich nabídku shlédlo 47 000 odborných návštěvníků z celého světa.

Ani v roce 2010 nebude na veletrhu BioFach chybět národní expozice České republiky, ve které se budou pod záštitou Ministerstva zemědělství ČR prezentovat čeští výrobci, zpracovatelé a prodejci biopotravin a bioproduktů. Společná expozice bude řešena formou otevřeného stránku, kde bude mít každá zúčastněná firma k dispozici prostor pro vlastní prezentaci. Jednací prostory a zázemí budou pro všechny firmy společné. Zúčastněné firmy se pak podílí částečně na úhradě nákladů na expozici.

Prezentace v rámci národní expozice nabízí českým firmám jedinečnou příležitost představit své výrobky a služby před mezinárodním odborným publikem za finančně výhodných podmínek.

Případní zájemci o účast na veletrhu BioFach 2010 v rámci společné expozice Ministerstva zemědělství ČR se mohou do 5. září 2009 hlásit u oficiálního zastoupení norimberské veletržní správy a veletrhu BioFach v ČR u společnosti PROveletrhy (Naďa Lichte, tel.: 220 511 974, info@proveletrhy_cz) nebo na oddělení veletrhů a výstav Ministerstva zemědělství, tel.: 221 812 097. Více informací ať již ohledně veletrhu samotného, či  ohledně národní expozice získáte u společnosti PROveletrhy.

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft červen rgt
Po Út St Čt So Ne
23 1 2 3 4 5 6 7
24 8 9 10 11 12 13 14
25 15 16 17 18 19 20 21
26 22 23 24 25 26 27 28
27 29 30          
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,
dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,