Nábor firem na veletrh BioFach 2010 právě začíná

BF2010_Logo_RGB_1.jpg Ve dnech 17. – 20. února 2010 se v Norimberku uskuteční již 21. ročník mezinárodního odborného veletrhu biopotravin, bioproduktů a ekologického zemědělství BioFach 2010. Nebude chybět společná expozice Ministerstva zemědělství ČR a českých firem.  

Veletrh BioFach se za dobu svého dvacetiletého trvání etabloval na nejvýznamnější setkání zástupců ekologického zemědělství a biobranže, které se již tradičně koná v únoru v Norimberku. Během čtyř veletržních dnů je zde nejen představena ucelená nabídka zboží v bio kvalitě, ale probíhá také řada seminářů, přednášek a odborných akcí. Na rozdíl od mnoha jiných všeobecných veletrhů je BioFach místem setkání odborné komunity, které vytváří ideální podmínky pro vyhledávání nových obchodních příležitostí a obchodních partnerů, uzavírání obchodů a srovnání se s konkurencí. Na minulém ročníku své výrobky představilo 2 744 vystavovatelů a jejich nabídku shlédlo 47 000 odborných návštěvníků z celého světa.

Ani v roce 2010 nebude na veletrhu BioFach chybět národní expozice České republiky, ve které se budou pod záštitou Ministerstva zemědělství ČR prezentovat čeští výrobci, zpracovatelé a prodejci biopotravin a bioproduktů. Společná expozice bude řešena formou otevřeného stránku, kde bude mít každá zúčastněná firma k dispozici prostor pro vlastní prezentaci. Jednací prostory a zázemí budou pro všechny firmy společné. Zúčastněné firmy se pak podílí částečně na úhradě nákladů na expozici.

Prezentace v rámci národní expozice nabízí českým firmám jedinečnou příležitost představit své výrobky a služby před mezinárodním odborným publikem za finančně výhodných podmínek.

Případní zájemci o účast na veletrhu BioFach 2010 v rámci společné expozice Ministerstva zemědělství ČR se mohou do 5. září 2009 hlásit u oficiálního zastoupení norimberské veletržní správy a veletrhu BioFach v ČR u společnosti PROveletrhy (Naďa Lichte, tel.: 220 511 974, info@proveletrhy_cz) nebo na oddělení veletrhů a výstav Ministerstva zemědělství, tel.: 221 812 097. Více informací ať již ohledně veletrhu samotného, či  ohledně národní expozice získáte u společnosti PROveletrhy.

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2019 rgt
lft září rgt
Po Út St Čt So Ne
35             1
36 2 3 4 5 6 7 8
37 9 10 11 12 13 14 15
38 16 17 18 19 20 21 22
39 23 24 25 26 27 28 29
40 30            
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,
Miloš: Vzali v úvahu i ekologickou zátěž při výrobě a používání...
Nová studie: ekologické zemědělství chrání klima,
Eliska: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, o které město (pozice manažera...
Společnost Country Life přijme manažera e-shopu,
Daniela: Dobrý deň, som študentkou Vysokej školy ekonomickej v Praze a píšem...
Heřmaňák: první částečně bezobalový farmářský trh v Česku oslavil rok,
patricie: skvělá akce, všem doporučuji několik let ... jen: JE TENTO TÝDEN (ne...
Netradiční filmový festival o jídle Země na talíři již příští týden,
Jana: Dobrý den jsem tu nová, chci se zepta máte někdo zkušenost se značkou...
O eko praní trochu jinak – aneb prát eko je někdy fuška,
Šárka: Gratulace Karlovi Kalnému za jeho steaky z anguse...potvrzuji,že jsou...
Známe vítěze soutěže Česká biopotravina roku 2018,