MBA: Už dávno neplatí, že cesta k úspěchu musí být trnitá

MBA.jpg Mnohé z nás hledají v životě úspěch, čas od času ale stojí za to se v hektickém dni zastavit a znovu se zamyslet nad důležitou otázkou: Čím vlastně pro nás úspěch je? Ať už si odpovíte jakkoli, nejspíš bude odpověď trochu - nebo více - souviset i s vaším zaměstnáním. Proč tomu tak je?  

Většina lidí tráví v zaměstnání nebo při podnikání zásadní část svého života. Připočtete-li k tomuto času ještě cestu do práce, přípravy na ni nebo třeba chvíle, kdy o své práci přemýšlíte doma, lze předpokládat, že v některých úsecích svého života strávíte prací dokonce většina času. Těžko si tedy lze představit pocit životního úspěchu v situaci, kdy budete v práci nespokojená.

Spokojenost v práci ovšem zpravidla závisí na mnoha faktorech, mimo jiné na tom, jak vycházíte s kolegy či s nadřízenými, s tím, kolik stresu práce přináší, ale, pochopitelně, také s charakterem vaší práce. Někdy je cestou k radosti z ní jen drobná změna, jindy je třeba hledat si nové zaměstnání. Téměř vždy ale platí, že ke spokojenosti v práci vede cesta přes vlastní schopnosti. Díky nim si získáte uznání ostatních, případně lepší pracovní místo. Jak ale vlastní znalosti a dovednosti efektivně rozvíjet?

Každého asi napadne, že jednou z cest jsou léta praxe. Existuje ale i cesta druhá, rychlejší. Cenné znalosti a dovednosti lze získat i studiem kvalitních vzdělávacích programů MBA.

Je dobře známo, že se školy MBA na rozdíl od klasického vysokoškolského studia soustředí jak na prohloubení již nabytých znalostí, tak - a to především - na získání praktických dovedností. Výuku tu zajišťují prověření odborníci z praxe, kteří se s vámi podělí o cenné zkušenosti získané dlouholetou prací v oboru. Podmínkou ovšem pochopitelně je, že si vyberete kvalitní MBA školu.

Osvědčenou volbou je v tomto ohledu Business Institut, prestižní MBA škola nabízející řadu propracovaných standardních studijních programů, ale i těch, které lze absolvovat 100% online. Ať už chcete získat ceněné know-how z oblasti marketingu a reklamy, managementu obchodu nebo třeba managementu zdravotnictví, online programy můžete začít studovat kdykoli, učit se můžete odkudkoli a během jednoho roku získáte nejen spoustu užitečných znalostí a dovedností, ale také titul, kterého si dnes zaměstnavatelé skutečně cení.

Business Institut jde nejen s moderními trendy, ale zpravidla je i udává. V této škole tak získáte mimo jiné přístup do moderní e-learningové platformy s veškerými potřebnými studijními materiály, s informacemi o studiu, ale třeba i s kvalitní knihovnou obsahující více než 5200 knih v českém jazyce, které lze číst jak online, tak offline. Online tu můžete rovněž komunikovat se studijním oddělením nebo s lektory, potřebujete-li řešit jakékoli otázky související s probíranými tématy nebo třeba i s vaší odbornou praxí.

Samotné online studium MBA je realizováno prostřednictvím videopřednášek, které natáčejí špičkoví lektoři z praxe. Doplněno je sylaby, interaktivními prezentacemi a bonusovými videi.

Propracované on-line studium umožňuje rozvrhnout si čas podle svého a sladit tak své vzdělávání třeba s péčí o malé dítě nebo s časově náročnou prací. Dobrá práce je důležitou podmínkou spokojenosti každé z nás, proč si ji tedy nedopřát? Udělejte k ní první krok ještě dnes a přihlaste se ke studiu MBA na Business Institutu!

 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft listopad rgt
Po Út St Čt So Ne
44             1
45 2 3 4 5 6 7 8
46 9 10 11 12 13 14 15
47 16 17 18 19 20 21 22
48 23 24 25 26 27 28 29
49 30            
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

františek: jen jsem se nikde nedočetl jak chtějí výpadek vajec z klecového chovu...
Klecovým chovům odzvonilo,
Hynek: Jako zákazníkovi Vodafonu se mi to líbí, že se snaží jít energii...
Vodafone se připojil k Evropskému týdnu udržitelného rozvoje,
Tom Václavík: Dobrý den, Patricie, články zveřejňuji, jakmile je dostanu.
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,