La Formaggeria Gran Moravia otevřena v Praze

GranMoravia_logo.jpg Skupina Brazzale otevřela v samém srdci Prahy na Václavském náměstí (Palác Fénix) svou již devátou a největší prodejnu řetězce značkových obchodů s názvem “La Formaggeria Gran Moravia”.  

Nová vlajková prodejna s typicky italskou atmosférou nabízí na ploše více než 200 m2 kompletní sortiment čerstvých a zrajících sýrů, másla a mléčných výrobků jak z moravské sýrárny Gran Moravia v Litovli, tak z Itálie, Francie a Švýcarska. 

Sortiment doplňují italská vína, těstoviny, olej, krájené italské uzeniny a další převážně italské lahůdky. Nabídku prodejen sítě “La Formaggeria Gran Moravia” mohou v současné době kromě Prahy využívat také zákazníci v Brně, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Olomouci, Ostravě a v Liberci. V Praze bude v červnu otevřena již desátá prodejna tohoto řetězce tentokrát na hlavní Vinohradské třídě a pravděpodobně v září je plánováno otevření další prodejny v Brně (Olympia) a připravuje se také nová prodejna La Formaggeria v Plzni.

Gran_Moravia_Praha445.jpg“Většinu sortimentu sami vyrábíme nebo dovážíme, proto jej můžeme prodávat za velice příznivé ceny. V nabídce máme sýry z kravského, ovčího, kozího a buvolího mléka. Samozřejmostí je ochutnávka vybraného sýra, jeho správné nakrájení a vhodné zabalení. Také Vám doporučíme vhodné kombinace sýrů a vín a recepty,” doplňuje Claudio La Carbonara, ředitel sítě prodejen La Formaggeria Gran Moravia.

Rafinovaný prostor dvou set metrů čtverečních, navržený italským architektem Domenikem Roccou, byl od prvního okamžiku svého otevření brán doslova útokem početnou a různorodou klientelou, toužící ochutnat a koupit si některou z mnoha nabízených specialit. Více než 800 účtenek vystavených během prvního den otevření, deset prodavaček a dvě pokladny, které byly během osmihodinové otevírací doby v nepřetržitém provozu. Taková jsou čísla slavnostního otevření nového prodejního místa italské sýrárny La Formaggeria. Nejvíce Pražané nakupovali sýr Gran Moravia, máslo a čerstvé sýry.

Vzorec prodejen "La Formaggeria Gran Moravia" je jednoduchý: nabídnout za ceny rozumné a dostupné všem sociálním skupinám vysoce kvalitní výrobky jak ze sýrárny Gran Moravia v Litovli v České republice, tak z Itálie. V nabídce najdete všechny sýry ze skupiny Brazzale jako jsou Gran Moravia, Verena, Provolone, vedle dalších nejlepších italských sýrů jako Mozzarela, Asiago, Grana Padano, Gorgonzola, Pecorino, Taleggio nebo Parmiggiano Reggiano a všechny další ingredience italské kuchyně jako italská vína, těstoviny, uzeniny či sušená rajčata. “Efektivní organizací je možné dosáhnout výrazného snížení nákladů při udržení té nejvyšší kvality. Tuto výhodu chceme zcela poskytnout zákazníkovi,” říká Claudio La Carbonara.

Gran_Moravia_Praha_1445.jpgAtraktivní novinkou v nabídce prodejen "La Formaggeria Gran Moravia"  je řada mléčných výrobků "Čerstvé z naší sýrárny”, která je v rámci trhu ojedinělá. Je to skupina čerstvých výrobků vlastní výroby, které každý den dodává sýrárna Litovel přímo do speciálně pro ně určené lednice, vyrobené na zakázku nábytkáři Pettinà z Carré v provincii Vicenza.  Výrobky jako ricotta, mozzarella, giuncata, caciotta, vážené čerstvé máslo, mléko, jogurty a ochucená syrovátka představují v České republice opravdu jedinečnou nabídku. 

Zdroj: tisková zpráva společnosti

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2019 rgt
lft listopad rgt
Po Út St Čt So Ne
44         1 2 3
45 4 5 6 7 8 9 10
46 11 12 13 14 15 16 17
47 18 19 20 21 22 23 24
48 25 26 27 28 29 30  
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,
dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,
Miloš: Vzali v úvahu i ekologickou zátěž při výrobě a používání...
Nová studie: ekologické zemědělství chrání klima,
Eliska: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, o které město (pozice manažera...
Společnost Country Life přijme manažera e-shopu,
Daniela: Dobrý deň, som študentkou Vysokej školy ekonomickej v Praze a píšem...
Heřmaňák: první částečně bezobalový farmářský trh v Česku oslavil rok,
patricie: skvělá akce, všem doporučuji několik let ... jen: JE TENTO TÝDEN (ne...
Netradiční filmový festival o jídle Země na talíři již příští týden,