Kosmetika Blue Lagoon ICELAND - spojení přírody a vědy

anti_aging_day_serum_blue_lagoon_iceland_1.jpg Čistý vzduch a voda, geotermální zdroje, energie z obnovitelných zdrojů, tak by se dal popsat severský ostrov. Krom toho, se zde v malé téměř rodinné firmě, která se nachází 20 minut jízdy z mezinárodního letiště Keflavík uprostřed lávového pole, vyrábí luxusní přírodní kosmetika.  

Právě díky těmto kosmetickým přípravkům si můžete vychutnat energii nezapomenutelného prostředí Islandu. Původní ledovce, hory, řeky, vodopády a obrovský Atlantický oceán na všech stranách dává základní energii a přináší rovnováhu do životů Islanďanů.

Blue_Lagoon.jpgK výrobě se používají exkluzivní přírodní složky z Modré laguny. Modrá laguna je uměle vytvořené jezero, které se rozprostírá na nekonečném lávovém poli. Zástupy návštěvníku z celého světa sem přijíždějí obnovit svůj vztah s přírodou, vstřebají přírodní krásu, užijí si čerstvého svěžího vzduchu při relaxaci v teplé geotermální mořské vodě.

Blue_Lagoon_Spa.jpgBlue Lagoon Spa - lázně po islandsku

Podstatou výrobků Blue Lagoon ICELAND je geotermální mořská voda s unikátními přírodními složkami křemene, řas a dalších minerálů. Geotermální mořská voda je známá pro svoji léčebnou moc a příznivý vliv na pokožku. Z mapování DNA geotermální mořské vody vyplývá, že 60 procent z 200 různých mikroorganismů jsou nové druhy. Dva z nich jsou: Blue Lagoon coccoid řasy a Blue Lagoon vláknité řasy. Nejnovější výzkumy prokazují, že coccoid řasy snižují degradaci kolagenu v kůži a vláknité řasy stimulují kůži přirozenou tvorbou kolagenu. Křemík hraje důležitou roli v léčbě kožních chorob, především lupénky a jeho exfoliačními a hluboce čistícími účinky. Zdravé fungování kožní škáry je jedním z klíčových prvků zachování zdravé a zářící pleti.

Blue_Lagoon_Iceland_kosmetika.jpgBlue Lagoon - péče o pleť je založena na patentovaných přírodních složkách Modré laguny a vysoce výkonných vzorců. Přírodní suroviny i finální produkty procházejí testy, jejich prokazatelné výsledky jsou navrženy tak, aby co nejvíce splňovaly požadavky a přání zákazníka. Při výrobě se používají tzv. zelené metody, jež jsou šetrně k životnímu prostředí a splňující dokonalý soulad přírody a vědy.

Úmyslem produktů je hýčkat všechny smysly. Kosmetická značka Blue Lagoon ICELAND - péče o pleť má dvě řady kosmetických přípravků: péče o tvář a péče o tělo. Výrobky jsou určeny všem typům pleti. Jednotlivé složky i konečné produkty nejsou testovány na zvířatech. Výrobky jsou na trhu k dispozici v neparfémované podobě se svěží vůní Modré laguny.

Blue_Lagoon_Iceland_kosmetika_2.jpgProdukty se vyznačují minimálním a elegantním designem odrážející se v kontrastních barvách Modré laguny. Tří stupňový energický program je koncipován tak, aby pomohl plně využít výhod této jedinečné islandské péče o pleť. Je založena na třech základních elementech v každodenní péči o pleť – čištění, posílení a vyživení. Kůže se cítí čistá, omlazena a zářící energií. Islandská společnost Blue Lagoon International ehf. zatím nemá zastoupení na českém trhu. Kosmetické produkty skutečně vysoké kvality ale i ceny je možné zakoupit ve firemním e-shopu.

Pro Bio-info z Islandu napsala Eva Učňová

 

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft červen rgt
Po Út St Čt So Ne
23 1 2 3 4 5 6 7
24 8 9 10 11 12 13 14
25 15 16 17 18 19 20 21
26 22 23 24 25 26 27 28
27 29 30          
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,
dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,