Konference Fórum pro udržitelné podnikání přinese inspiraci a nástroje k úspěchu

Logo_Forum_for_sustainable_business_male.jpg Konference Fórum pro udržitelné podnikání, která proběhne v Praze v dubnu 2011, přinese českým podnikatelům inspiraci jak uspět v novém modelu zodpovědného a udržitelného podnikání.    

Zástupci nejvýznamnějších světových i českých firem představí způsoby a nástroje, jak propojit firemní plány s cíli v oblasti udržitelnosti a jak vytvářet úspěšné podnikatelské strategie v novém paradigmatu zodpovědného a udržitelného podnikání.

Klíčovým řečníkem konference bude Al Halvorsen, Senior Director of Environmental Sustainability společnosti Frito Lay/PepsiCo, největší potravinářské společnosti na světě, který se podělí o zkušenosti s tím, „jak vytvořit společnost s posláním“.

Cílem konference je rozvinout potenciál pro udržitelné podnikání ve střední a východní Evropě a vytvořit platformu pro sdílení nápadů a nástrojů pro transformaci společností v zájmu udržitelnosti a komunikace jejích výhod pro podnikání. Důležitou ambicí konference je také stimulovat spolupráci soukromého a veřejného sektoru v oblasti trvale udržitelného podnikání.

Ze studie A New Era of Sustainability, vypracované společností Accenture a UN Global Compact, vyplývá, že 93 procent výkonných ředitelů zapojených do průzkumu považuje udržitelnost za zásadní pro budoucí úspěch svých firem a pro vytváření a udržení jejich důvěryhodnosti. Ředitelé dále věří, že pro to, aby byl „podnik současně trvale udržitelný a ziskový, je nutná spolupráce všech zaměstnanců na všech úrovních řízení. Angažování zaměstnanců do agendy trvalé udržitelnosti je klíčové pro úspěch.“

Podle studie „86 procent ředitelů věří, že firmy by měly investovat do zlepšení vzdělávání svých manažerů tak, aby byli schopni integrovat prvky trvalé udržitelnosti do firemních strategií a provozu.“  

Ideální příležitostí, jak vzdělat své zaměstnance budou mít české společnosti 14. dubna 2011, kdy v Praze proběhne mezinárodní konference Fórum pro udržitelné podnikání

Konference je určena pro top management podniků, působících v České republice a středoevropském regionu a pro zástupce státní a regionální správy a veřejných služeb.

Konferenci Fórum pro udržitelné podnikání společně organizují Vysoká škola ekonomická Praha, Business Leaders Forum Česká republika a Blue Events.


 

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft září rgt
Po Út St Čt So Ne
36   1 2 3 4 5 6
37 7 8 9 10 11 12 13
38 14 15 16 17 18 19 20
39 21 22 23 24 25 26 27
40 28 29 30        
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tom Václavík: Dobrý den, Patricie, články zveřejňuji, jakmile je dostanu.
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,