Když bio, tak na Festivalu Evolution

Festival_evolution_LOGO_2014110.jpg V březnu je jen jedno místo, kde seženete pod jednou střechou biopotraviny, ekologické a přírodní produkty a navíc ještě načerpáte informace o zdravém životním stylu přímo od odborníků a praktiků. Tím místem je Festival Evolution, který proběhne od 20. – 22. března na Výstavišti v Praze Holešovicích.  

3 dny, 7 sálů, 210 přednášejících a 450 vystavovatelů. To je v řeči čísel stručné představení Festivalu Evolution. Potřebujete ještě větší důkaz, že návštěva této akce s podtitulem festival pro všechny, kteří to vidí #prostejinak, stojí za to?  Pokud patříte k vyznavačům zdravého životního stylu, neměli byste třetí březnový víkend na holešovickém výstavišti chybět.

2_1.jpgOd biopotravin k prevenci nemocí

Festival každoročně na jaře představuje řadu novinek z oblasti bio a zdravé výživy, a to od základních potravin, přes kávu, čokoládu, doplňky stravy, až po využití léčebného potenciálu konopí. Kvalitní výživa je totiž jednou z nejlepších investic, kterými můžete dlouhodobě prospět svému zdraví. Potraviny na festivalu nebudete moci jen zakoupit, ale také se o nich dozvědět mnoho užitečných informací. Na přednáškách i diskuzích se bude hovořit o vhodném výběru potravin i o tom, zda se opravdu vyplatí investovat do výživových doplňků.

Odborníci a lékaři, ať již konvenční nebo funkční medicíny, zase prozradí, jak velkou roli hraje náš životní styl při léčbě nemocí. Proč neustále roste počet chronicky nemocných lidí a proč si s tím neumí současná medicína poradit? Na tuto otázku odpoví na festivalu jeden z nejuznávanějších představitelů funkční medicíny Jan Vojáček, který posluchačům zároveň ukáže, jak ve svém organismu probudit schopnost samoléčby a najít ztracenou harmonii. Jeho kolegyně Eva Hájková promluví o tom, zda se dá v dnešní době předejít autoimunitním onemocněním, případně jak zmírnit jejich průběh.

„Nemoc nám říká, že něco v našem životě není správně a je čas na změnu. Není to jen o tabletkách, ale o celkové změně. O pochopení toho, kdo jsme, co v sobě neseme a zda to správně používáme. Každý z nás má v sobě svůj rytmus, v kterém tančí od narození. Budeme-li dlouhodobě nutit hudební nástroj, aby vydával pro něj nepřirozené zvuky, rozbijeme ho,“ říká ke své přednášce Jana Kubíčková, jedna z představitelek tradiční čínské medicíny. 

Přírodní kosmetika a ekologie

Kromě již zmíněných potravin budou na festivalu ve velkém zastoupeny firmy s přírodní kosmetikou nebo ty, které se věnují zero waste pomocníkům do domácnosti. Na přednáškách se dozvíte, proč je dobré přemýšlet nad tím, jakou kosmetiku a drogerii používáte a že i zdánlivě malé krůčky k ekologičtějšímu chování mají významný dopad na budoucnost, ve které budou jednou vyrůstat naše děti.

Dále nebudou chybět témata věnující se osobnímu rozvoji, vztahům nebo výchově dětí. Kompletní harmonogram festivalu najdete na www.festivalevolution.cz, kde můžete zároveň zakoupit vstupenky v předprodeji.

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft březen rgt
Po Út St Čt So Ne
8             1
10 2 3 4 5 6 7 8
11 9 10 11 12 13 14 15
12 16 17 18 19 20 21 22
13 23 24 25 26 27 28 29
14 30 31          
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Kuba: lehátko [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url] https://www.seznam.cz/...
Lidl již prodal 10 milionů porcí fair trade kávy,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,
dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,
Miloš: Vzali v úvahu i ekologickou zátěž při výrobě a používání...
Nová studie: ekologické zemědělství chrání klima,
Eliska: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, o které město (pozice manažera...
Společnost Country Life přijme manažera e-shopu,