Ještě větší výběr biopotravin v dm

dm_drogerie.jpg Zdraví,  chuť, ohleduplnost k životnímu prostředí, potravinová alergie: důvodů, proč upřednostňovat biopotraviny je celá řada.   

Biopotraviny jsou víc než jen pouhý trend a měly by být součástí nabídky každého obchodu s potravinami. Společnost dm drogerie markt patří k předním prodejcům biopotravin na českém trhu. V současnosti nabízí svým zákazníkům již více než 680 položek biopotravin. „Sortiment biopotravin neustále aktualizujeme a rozšiřujeme, a to jak o položky domácích, tak zahraničních producentů. Nezapomínáme ani na vysoce kvalitní produkty dětské výživy v bio kvalitě,“ sděluje Martina Horká, vedoucí resortu marketingu a nákupu.

dm_Bio_Logo110.jpgJeště více dm Bio

V dubnu letošního roku dm rozšířila sortiment biopotravin o novou dm značku dm Bio a vyšla tak vstříc potřebám svých zákazníků, pro které je rozmanitost sortimentu a možnost širokého výběru značek velmi důležitá. Dubnový vstup dm Bio na český trh zákazníkům přestavil zhruba 45 výrobků, zahrnujících např. obiloviny, luštěniny, nápoje či např. ovocné přesnídávky. „Naší novou dm značkou jsme oslovili další část našich zákazníků. Lidé si uvědomují, že dm Bio je kvalitní, atraktivní a cenově výhodná značka,“ vysvětluje Martina Horká. „Rychlost, s jakou si dm Bio našlo cestu do českých domácností, nás velmi mile překvapila.“

Mezi nejoblíbenější produkty se ihned po svém uvedení na trh zařadil dm Bio ovesný nápoj natur, dm Bio ovocné pyré jablko s mangem, dm Bio nápoj coco natur, dm Bio ovocné pyré jablko s meruňkou a dm Bio bezlepkové rýžové chlebíčky.

V porovnání s dubnem je nyní nabídka dm Bio ještě bohatší. Sortiment dm Bio se rozrostl o dalších zhruba 20 položek. Přibyl například ocet Balsamico, tofu, tortelliny, další druhy nápojů či lahodná oříšková pomazánka. V následujících týdnech se na novou nabídku pod značkou dm Bio mohou těšit také rodiče malých dětí, pro které dm rozšíří nabídku dětských příkrmů.

Bio na obalu = bio v obsahu

Transparentní komunikace je pro dm velmi důležitá: potraviny vhodné pro vegany, bezlaktózové či bezlepkové nesou proto také příslušné označení. Produkty dm Bio jsou také ze 100 % vyráběné podle Mezinárodního standardu IFS (International Food Standard) a jsou certifikovány logem Evropské unie pro ekologickou produkci.

Nákupy se „zeleným“ svědomím

Společnost dm drogerie markt si klade za cíl vzdělávat své zákazníky v oblasti zodpovědného nakupování. Již v květnu a červnu letošního roku spustila novou kampaň „Už dnes myslím na zítřek“, v rámci které upozornila mimo jiné na témata, jak se vyznat v nejrůznějších certifikátech, udělovaných produktům v bio kvalitě a výrobkům fair trade či co vše lze zakoupit bez nutnosti slevovat z vysokých nároků na kvalitu a přitom být ohleduplnější k přírodě.

„Cílem kampaně bylo probudit v zákazníkovi spotřebitele, který při nakupování uvažuje v širších souvislostech, a to zejména s dopady na životní prostředí a okolí, ve kterém žije,“ vysvětluje Martina Horká.

Partnerství v rámci Měsíce biopotravin je tak pro dm dalším logickým krokem. „Velmi rádi jsme se letos opět připojili ke kampani Měsíc biopotravin s cílem zvýšit povědomí veřejnosti o zdravé výživě a o přínosu biopotravin ke zdravému a plnohodnotnému životu“, dodává Martina Horká.

Zdroj: tisková zpráva dm

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft květen rgt
Po Út St Čt So Ne
18         1 2 3
19 4 5 6 7 8 9 10
20 11 12 13 14 15 16 17
21 18 19 20 21 22 23 24
22 25 26 27 28 29 30 31
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,
dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,