Společnost Pro-bio nabízí Jaro plné biopotravin

jara_plne_bio_banner_1.jpeg Od 29. března do 30. dubna nabídne obchodní společnost PRO-BIO prostřednictvím vybraných prodejen zdravé výživy a biopotravin patnáct svých nejprodávanějších výrobků za výhodné ceny. Akce bude spotřebitelům po celé České republice komunikována prostřednictvím letáků distribuovaných samotnými provozovateli prodejen.    

„Touto akcí reagujeme na současný trend růstu prodejů biopotravin v obchodních řetězcích na úkor malých prodejen,“ říká Renata Juřicová, vedoucí marketingu PRO-BIO, s.r.o. „Ze zkušeností se slevovou akcí, která se tradičně připravuje v Září – měsíci biopotravin, víme, že tento typ akce může skutečně do bioprodejen přivést více zákazníků. Je to pro ně příležitost k výhodnému nákupu a pro prodejny zase možnost, jak na sebe upozornit ve svém okolí. V akci Jaro plné biopotravin nabídneme naše nejžádanější produkty jako je špaldová mouka, instantní špaldové kafe s cikorkou, zeleninový bujón a další za ceny snížené o 20 až 30 procent.“


jaro_pln___biopotravin1_1.jpgAkční zboží bude možné zakoupit v  80 prodejnách zdravé výživy a biopotravin po celé České republice nebo objednat prostřednictvím čtyř internetových obchodů. Do akce se zapojily jak větší a známější kamenné krámky z Prahy, Brna, Hradce Králové či Českých Budějovic, tak i menší obchůdky z okrajovějších částí republiky jako je Hodonín, Třinec či Horšovský Týn. Seznam všech vybraných prodejen naleznete na www.probio.cz.

Do akční nabídky byly zařazeny i tři kontrolované bezlepkové potraviny, které společnost PRO-BIO sama testuje na přítomnost, respektive nepřítomnost gliadinu (lepku). Kromě vlastních výrobků v akci nabízí i distribuované výrobky českých a zahraničních značek. Zákazníci si budou moci za skvělé ceny zakoupit nejen potraviny, ale i dva výrobky ekologické drogerie Sodasan. Sodasan je 100% biologicky odbouratelná drogerie nesoucí loga Ecocert, která jí zaručují mezinárodní ekologický standard.

Obchodní společnost PRO-BIO, s.r.o. je prvním českým zpracovatelem a distributorem biopotravin. Byla založena v roce 1992 Ing. Martinem Hutařem, který je jedním z prvních ekologicky hospodařících zemědělců v České republice. PRO-BIO, s.r.o. se zabývá zpracováním tradičních plodin, jako je například pohanka a špalda. Ve vlastním biomlýně vyrábí celozrnné i bílé mouky, krupice a jiné produkty. Známé jsou její slané a sladké směsi, které vyrábí pod značkami BIOHARMONIE a BIOLINIE (směsi BIOLINIE jahelník, pohankový dezert a bulgur s čočkou získaly čestné uznání v soutěži „Česká biopotravina roku 2006“).

Zdroj: Tisková zpráva PRO-BIO, obchodní společnost s r.o.

 

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2019 rgt
lft listopad rgt
Po Út St Čt So Ne
44         1 2 3
45 4 5 6 7 8 9 10
46 11 12 13 14 15 16 17
47 18 19 20 21 22 23 24
48 25 26 27 28 29 30  
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,
dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,
Miloš: Vzali v úvahu i ekologickou zátěž při výrobě a používání...
Nová studie: ekologické zemědělství chrání klima,
Eliska: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, o které město (pozice manažera...
Společnost Country Life přijme manažera e-shopu,
Daniela: Dobrý deň, som študentkou Vysokej školy ekonomickej v Praze a píšem...
Heřmaňák: první částečně bezobalový farmářský trh v Česku oslavil rok,
patricie: skvělá akce, všem doporučuji několik let ... jen: JE TENTO TÝDEN (ne...
Netradiční filmový festival o jídle Země na talíři již příští týden,