Jak vydržet jíst zdravě po celý den? Koukněte se po svačinkách v UGO!

ugo_logo_new.jpg Ať už hodláte zdravý jídelníček „nakopnout” od nového roku nebo je to váš denní chleba už teď, nezapomínejte na dobré svačiny. Na pobočkách UGO si můžete vybrat z několika rychlých variant i do kabelky.  

Svačina je důležitá z mnoha důvodů. Při pravidelném stravování, kdy mezi jednotlivými jídly neuplyne delší doba než 3 hodiny, nedojde k poklesu krevního cukru – a tím k návalu “vlčího hladu”. Svačinkováním navíc skvěle dobijete energii a v neposlední řadě vám něco dobrého na zub rozhodně zpříjemní den. Po čem v UGO sáhnout?

UGO Lahvičky

Abyste mohli mít svačinku po ruce kdykoliv, měla by se vejít do kabelky. A to není v UGO žádný problém. Jako skvělá varianta pro zdravý životní styl na cestu poslouží lahvička 250 ml s ovocnou šťávou. V zimních měsících oceníte třeba mix pomeranč, mrkev, jablko, zázvor, příjemně zasytí třeba banán, jahoda, jablko. Díky paskalizaci (ošetření vysokým tlakem) jsou plné vitamínů a pomohou udržet váš imunitní systém v pohotovosti. (Cena od  29,90 Kč/250 ml)

Tyčinky Rawbary

Malý hlad je taky hlad – a nebezpečně rychle se z něj stane obrovský a nekontrolovatelný hlad, kdy udržet chutě na uzdě zvládají snad jen zenoví mistři. Jako snadné řešení se nabízí nosit s sebou něco malého, co moc neváží, nezabere skoro žádné místo, ale se začínajícím hladem si poradí. A to jsou jednoznačně UGO Raw bary – zdravé, za studena lisované tyčinky bez přidaného cukru, které obsahují spoustu ovoce a ořechů. Vybrat si můžete ze čtyř příchutí: meruňkové, kokosové, čokoládové a ořechové. (cena od 36 Kč/tyčinka)

Ugo_specials_mala.jpgSytá smoothies

Není nic horšího, když jedna malá, ale nezdravá svačina zničí celodenní snahu. Abyste takovému scénáři předešli, zaskočte si do nejbližšího UGO Freshbaru nebo Salaterie pro proteinové smoothie, které díky rostlinným bílkovinám účinně zasytí – a to na opravdu dlouhou dobu. A pokud chcete supersytou variantu, můžete si do jakéhokoliv drinku doplnit jogurt. Kromě toho, že drinky zjemní, dodá i další proteiny. (cena podle druhu)

UGO svačinky

Doplnění energie zvládnou levou zadní i UGO svačinky speciálně navržené pro variantu “něco malého a dobrého s sebou”. Vyzkoušejte třeba wrapy, u kterých můžete vybírat ze dvou velikostí a mnoha zajímavých náplní. Pokud byste si dali spíš něco sladkého, v chladících boxech čeká chia pudink ve čtyřech ovocných příchutích nebo oblíbené jogurtovo-tvarohové krémy.  UGO svačinky zaženou menší či větší hlad ve škole, v kanceláři i na cestách. (cena podle druhu)

Ať už sáhnete v UGO po jakékoliv z navrhovaných svačinek a odoláte čokoládové tyčince nebo třeba sušenkám, nebudete hřešit a přitom si pochutnáte ještě víc!

Ugo_svacinky__6__mala.jpgUGO je česká firma založená v roce 2005. V UGO barech nabízí čerstvě připravené 100% ovocné šťávy a smoothies, které personál připravuje na místě na objednávku zákazníka. V roce 2012 koupila celou síť UGO barů společnost Kofola ČeskoSlovensko, která k nim v roce 2014 přidala i síť Freshbarů a Salaterií Mangaloo. V současné době tak UGO provozuje 84 Freshbarů a Salaterií po Česku a Slovensku.

Zdroj: tisková zpráva

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Dáváte přednost nákupu biopotravin ve specializovaných prodejnách nebo v supermarketu?
V bioprodejně 21%
V prodejně zdravé výživy 23%
V super nebo hypermarketu 5%
Biopotraviny nekupuji 49%

 Kalendář akcí

lft 2018 rgt
lft leden rgt
Po Út St Čt So Ne
1 1 2 3 4 5 6 7
2 8 9 10 11 12 13 14
3 15 16 17 18 19 20 21
4 22 23 24 25 26 27 28
5 29 30 31        
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Martina24: Toto sú zaujímavé postrehy...
Studie: ekologické hospodaření snižuje vliv zemědělství na klimatické změny,
Karolina: Skvělý nápad, jak zabránit klíčení a to bez použití chemie!...
Ekologická revoluce ve skladování brambor,
Vlastimil: Chci objednat husu asi 4-5 kg na Svatého Martina. Jak ji mohu objednat?...
Je libo domácí svatomartinskou husu nebo kachnu?,
Roman: druhým rokem dělám právě prevenci ohledně varroa. A to tím že vždy...
Šance pro včely. Konec syntetickým akaricidům ve včelaření!,
Monika: Dobrý den,krásně jste to shrnul,sepsal.Ani nevím kdy jsem prvně vyprala...
O eko praní trochu jinak – aneb prát eko je někdy fuška,
David: Dobrý den přátelé, chtěl bych poprosit VÁS Odpovědět na několik...
Jak výživa zvířat ovlivní chuť a kvalitu produktu?,
marie: Mám k tomuto dotaz:jsem na biofarmě v horách,v zimě krmeny krávy pouze...
Jak výživa zvířat ovlivní chuť a kvalitu produktu?,
jana: Pokud tam není napsáno co ta značka znamená, dá se to dohledat na webu....
O eko praní trochu jinak – aneb prát eko je někdy fuška,