Green Beauty Market představí přírodní kosmetiku

Green_Beauty_Market_2018_logo.jpg Desítky značek zdravé kosmetiky z Čech, Slovenska i ze zahraničí se představí na 4. ročníku Green Beauty Marketu – největším zeleném beauty tržišti svého druhu v Evropě  

Green Beauty Market se svými pop-upy s přírodní kosmetikou a ekologickou drogerií se letos rozrostl již do tří českých měst. Akce odstartuje 12. 10. 2019 v Tržnici Brno, následuje 19. 10. 2019 Showroom Elements Ostrava a 9. 11. 2019 Praha, již tradičně v unikátním prostoru Galerie Laufen. Návštěvníci budou moci vše otestovat, konzultovat, nechat se nalíčit a ošetřit a samozřejmě také nakoupit, a to u nejlepšího výběru z českých, slovenských a zahraničních green beauty značek.

Tento rok čeká návštěvníky několik novinek. Především nová lokace v jihomoravském kraji, kde se akce bude konat v sobotu 12. 10. 2019 přímo v centru Brna ve velkorysém prostoru brněnské Tržnice na Zelném trhu.

Green_Beauty_Market_2018_banner.jpg„Jsem nadšená, že díky rostoucímu zájmu Čechů o zdravou péči o sebe a o rodinu, roste poptávka po přírodní kosmetice a ekologické drogerii, a proto náš Green Beauty Market letos přijede již do tří měst v České republice“, říká zakladatelka Green Beauty Marketu Andrea M. Vémolová a dodává „Složení veškerých produktů, které se objeví na jednotlivých pop-upech, pečlivě kontrolujeme, a tak si návštěvníci mohou být jistí, že vystavovaný sortiment je bez parabenů, silikonů, ropných derivátů, SLS, SLES, syntetických aromat a barviv. U zahraničních distributorů dáváme přednost značkám s certifikáty: BDIH, USDA Organic, Soil Association, ICEA, Ecocert, CosmeBIO/NAT, Cosmos Organic a Cosmos Natural a českým CPK a CPK BIO. Letos jsme se také rozhodli více podpořit lokální producenty přírodní kosmetiky a nabídnout jim extra prostory pro prezentaci. V poslední době se totiž i u nás  objevily úžasné skvosty, úspěšně konkurující svým složením a kvalitou zahraničním indie značkám.“

Ostravští milovníci přírodní kosmetiky si mohou zapsat do diáře datum 19. 10. 2019 a dorazit stejně jako loni do industriálního prostoru Showroomu koupelen Elements s domáckou moravskou atmosférou, kterou věříme, že stejně jako minulý rok vytvoří positivně naladění výrobci a distributoři a především vděční zákazníci.

Zkušenosti z předešlých ročníků potvrdily zájem pražských zákazníků především o high-end green beauty značky a lokální producenty, a proto tomu bude letošní akce v hlavním městě přizpůsobena. Kromě luxusních zahraničních značek se odděleně představí čeští a slovenští výrobci, kteří budou mít speciálně pro sebe vyhrazené celé spodní patro dvoupatrového koupelnového showroomu Prague Gallery Laufen, kde se akce 9. 11. 2019 již tradičně koná.

Další letošní novinkou v Praze je sekce ekologických služeb, kde si zákaznice budou moci užít profesionální služby vizážistů, manikérek, kadeřníků a masérů. Rezervovat si termín ošetření anebo konzultace u vystavovatelů bude možné jednoduše prostřednictvím našeho partnera, platformy salon.24.

Praha a Ostrava bude opět doplněna o edukativní program Zdarma pro veřejnost.

Vstup na akci je stejně jako předešlé ročníky zdarma, včetně všech přednášek. Prvních 1000 návštěvníků, registrovaných od 20. září přes platformu salon24.cz navíc získá dárek v podobě aktuálního čísla Pravého domácího časopisu.

Zdroj: tisková zpráva

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft srpen rgt
Po Út St Čt So Ne
31           1 2
32 3 4 5 6 7 8 9
33 10 11 12 13 14 15 16
34 17 18 19 20 21 22 23
35 24 25 26 27 28 29 30
36 31            
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,