FOR PEOPLE dováží bio

Společnost FOR PEOPLE s.r.o. začala do České republiky dovážet poměrně široký sortiment bio zboží, které rozšíří nabídku zejména specializovaných bio prodejen.  

Jedná se o kávy a čaje holandské značky Simon Levelt, byliny a koření od firmy Herbes del Moli a čokolády od britské firmy Montezuma.

V sortimentu Simon Levelt je možno nalézt nejen 100% arabica instantní kávu pro opravdové gurmány, ale i kávu a čaj bez kofeinu či třeba maté s levandulí nebo bílé čaje. Kromě současného sortimentu téměř šedesáti položek chystá firma na konec roku také plantážní kávy v bio provedení s certifikátem Fair Trade a nová balení sypaných čajů.

V sortimentu má FOR PEOPLE také několik druhů káv v 250 g balení se speciálním ventilkem pro udržení konstantní kvality, sáčkové i sypané čaje, jak zelené, tak černé i v aromatizovaných provedeních nebo v podobě klasik jako Earl Grey nebo English Breakfast.

Užít si vůni všech bylin od Herbes del Moli je na mnoho dní, neboť 150 druhů bylin, které lze nalézt v sortimentu společnosti pokrývá nejen byliny určené k léčení rozličných chorob ze sortimentu běžných rostlin, které známe, ale i některé méně sbírané nebo obvyklé jako třeba svlačec, svatolína, či několik druhů pelyňku, máty, popřípadě levandule. Z toho je patrné, že zde naleznete nejen léčivé rostliny, ale také byliny určené k přípravě chutných čajů nebo pro aromaterapii jako je damašská růže, květy bergamotu či myrhu.

V sortimentu kromě těchto vesměs ekologicky pěstovaných bylin naleznou zákazníci také ucelenou řadu koření v praktických kořenkách nebo velmi kvalitní čaje v nálevových sáčcích.

Čokoláda se vším, co k ní patří, včetně možné závislosti. Taková je dle majitele FOR PEOPLE pana Pavla Dufka čokoláda Montezuma. „Jen u málo výrobců najdete ovoce v čokoládě vyráběné s takovou invencí a schopnost skvěle kombinovat nejen koření, ale hlavně ovoce či různé druhy ořechů. V tom je Montezuma jedinečná a stojí za to vychutnat a potom není potřeba sníst dvacet deka čokolády, abyste poznali, co to jíte, ale stačí vám často jeden dílek a máte v ústech jedinečnou chuť na dlouhou dobu a těšíte se na příště."

 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Dáváte při nákupu kávy a čokolády přednost fair trade výrobkům?
Kupuji jen fair trade. 62%
Pokud je v nabídce prodejny, upřednostním. 27%
Občas vyzkouším. 6%
Ne. 3%

 Kalendář akcí

lft 2018 rgt
lft říjen rgt
Po Út St Čt So Ne
40 1 2 3 4 5 6 7
41 8 9 10 11 12 13 14
42 15 16 17 18 19 20 21
43 22 23 24 25 26 27 28
44 29 30 31        
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Šárka: Gratulace Karlovi Kalnému za jeho steaky z anguse...potvrzuji,že jsou...
Známe vítěze soutěže Česká biopotravina roku 2018,
nina: Dobrý den. Thymovar je opravdu skvely+ se chci zeptat na nejakou prevenci...
Šance pro včely. Konec syntetickým akaricidům ve včelaření!,
Martina24: Toto sú zaujímavé postrehy...
Studie: ekologické hospodaření snižuje vliv zemědělství na klimatické změny,
Karolina: Skvělý nápad, jak zabránit klíčení a to bez použití chemie!...
Ekologická revoluce ve skladování brambor,
Vlastimil: Chci objednat husu asi 4-5 kg na Svatého Martina. Jak ji mohu objednat?...
Je libo domácí svatomartinskou husu nebo kachnu?,
Roman: druhým rokem dělám právě prevenci ohledně varroa. A to tím že vždy...
Šance pro včely. Konec syntetickým akaricidům ve včelaření!,
Monika: Dobrý den,krásně jste to shrnul,sepsal.Ani nevím kdy jsem prvně vyprala...
O eko praní trochu jinak – aneb prát eko je někdy fuška,
David: Dobrý den přátelé, chtěl bych poprosit VÁS Odpovědět na několik...
Jak výživa zvířat ovlivní chuť a kvalitu produktu?,