FOR PEOPLE dováží bio

Společnost FOR PEOPLE s.r.o. začala do České republiky dovážet poměrně široký sortiment bio zboží, které rozšíří nabídku zejména specializovaných bio prodejen.  

Jedná se o kávy a čaje holandské značky Simon Levelt, byliny a koření od firmy Herbes del Moli a čokolády od britské firmy Montezuma.

V sortimentu Simon Levelt je možno nalézt nejen 100% arabica instantní kávu pro opravdové gurmány, ale i kávu a čaj bez kofeinu či třeba maté s levandulí nebo bílé čaje. Kromě současného sortimentu téměř šedesáti položek chystá firma na konec roku také plantážní kávy v bio provedení s certifikátem Fair Trade a nová balení sypaných čajů.

V sortimentu má FOR PEOPLE také několik druhů káv v 250 g balení se speciálním ventilkem pro udržení konstantní kvality, sáčkové i sypané čaje, jak zelené, tak černé i v aromatizovaných provedeních nebo v podobě klasik jako Earl Grey nebo English Breakfast.

Užít si vůni všech bylin od Herbes del Moli je na mnoho dní, neboť 150 druhů bylin, které lze nalézt v sortimentu společnosti pokrývá nejen byliny určené k léčení rozličných chorob ze sortimentu běžných rostlin, které známe, ale i některé méně sbírané nebo obvyklé jako třeba svlačec, svatolína, či několik druhů pelyňku, máty, popřípadě levandule. Z toho je patrné, že zde naleznete nejen léčivé rostliny, ale také byliny určené k přípravě chutných čajů nebo pro aromaterapii jako je damašská růže, květy bergamotu či myrhu.

V sortimentu kromě těchto vesměs ekologicky pěstovaných bylin naleznou zákazníci také ucelenou řadu koření v praktických kořenkách nebo velmi kvalitní čaje v nálevových sáčcích.

Čokoláda se vším, co k ní patří, včetně možné závislosti. Taková je dle majitele FOR PEOPLE pana Pavla Dufka čokoláda Montezuma. „Jen u málo výrobců najdete ovoce v čokoládě vyráběné s takovou invencí a schopnost skvěle kombinovat nejen koření, ale hlavně ovoce či různé druhy ořechů. V tom je Montezuma jedinečná a stojí za to vychutnat a potom není potřeba sníst dvacet deka čokolády, abyste poznali, co to jíte, ale stačí vám často jeden dílek a máte v ústech jedinečnou chuť na dlouhou dobu a těšíte se na příště."

 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2019 rgt
lft prosinec rgt
Po Út St Čt So Ne
48             1
49 2 3 4 5 6 7 8
50 9 10 11 12 13 14 15
51 16 17 18 19 20 21 22
52 23 24 25 26 27 28 29
1 30 31          
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,
dyyl: Velmi dobré informace! --- gastromania.cz/chladici-a-mrazici-technika.html
V centru Prahy otevřel obchod Minimum Waste,
dyyl: Mám zájem!
Bělokarpatský biojarmark opět na Ozvěnách Horňácka,
Miloš: Vzali v úvahu i ekologickou zátěž při výrobě a používání...
Nová studie: ekologické zemědělství chrání klima,
Eliska: Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, o které město (pozice manažera...
Společnost Country Life přijme manažera e-shopu,
Daniela: Dobrý deň, som študentkou Vysokej školy ekonomickej v Praze a píšem...
Heřmaňák: první částečně bezobalový farmářský trh v Česku oslavil rok,
patricie: skvělá akce, všem doporučuji několik let ... jen: JE TENTO TÝDEN (ne...
Netradiční filmový festival o jídle Země na talíři již příští týden,