Festival Evolution nabídne v září opět tu nejširší nabídku bioproduktů

logo_evolution.jpg Novinky z oblasti zdravých potravin i přírodních a ekologických produktů a samozřejmě největší přehlídku certifikovaných bio potravin najdete o víkendu 21. – 22. září na Festivalu Evolution, který se bude konat na Výstavišti v Praze Holešovicích.  

Festival Evolution  propojuje pět oblastí, které se vzájemně prolínají a doplňují. Jednou z nich je i sekce nazvaná Biostyl, která je věnována certifikovaným bioproduktům. Na festivalu si můžete veškeré potraviny nejen nakoupit, ale hlavně ochutnat a seznámit se s novinkami na trhu. A že bude opravdu z čeho vybírat. Zastoupeny zde budou lokální farmy, ale také producenti a výrobci biopotravin. Takto označené potraviny musí splňovat přísná, zákonem nařízená a kontrolovaná kritéria, která jsou zárukou té nejvyšší kvality. Právě proto jsou potraviny označené jako BIO to nejkvalitnější, co na trhu seženete.

evo_2019_0610.jpgV programové části se dozvíte, jak vybírat kvalitní potraviny, na co si dát při jejich nákupu pozor, nebo jaké jsou výhody a nástrahy alternativních výživových směrů. Dozvíte se také, jak se liší obsah prospěšných a škodlivých látek v živočišných a rostlinných potravinách. Na podzimním festivalu nebude chybět ani praktik tradiční čínské medicíny Milan Schirlo, který si připravil přednášku o tom, jak naše strava, emoce, spánek, fyzická aktivita ovlivňují to, jak se cítíme a jakým nemocem otevíráme dveře do svého života.

Ujít byste si neměli ani přednášku lékaře funkční medicíny MUDr. Vojáčka, který si připravil téma, jak naši váhu a tvar postavy ovlivňují hormony. „Vidím velké množství lidí sportovat a držet diety a výsledek na váze? Žádný, nebo minimální. A pak se začnou sami obviňovat, že tedy nejsou dost dobří.  Ale proč jim to nejde? Odpověď je prostá: Hormony.“ Co s tím dělat a jak na sobě pracovat, prozradí Jan Vojáček, který aplikuje do své lékařské praxe nejnovější vědecké poznatky a zjištění o fungování lidského organismu.

Ekologie nezůstane pozadu

Velkým tématem festivalu bude ekologie. A co si budeme říkat, biopotraviny a ekologie k sobě prostě patří a jedno bez druhého nemůže fungovat. Na festivalu najdete celou řadu ekonadšenců, kteří se s vámi rádi podělí o nápady, které jsou šetrné nejen k přírodě, ale pomohou uspořit i výdaje na domácnost.

Dozvíte se, jak funguje Trash Hero Czech Republic a jak se můžete stát jedním z jeho dobrovolníků, nebo se seznámíte s výhodami a přínosy biodynamické či přírodní kosmetiky.

evo_2019_1337.jpgKe zdravému životu neoddělitelně patří i pohyb a na Festivalu Evolution tak budou k vidění ukázky cvičení, která posilují tělo i mysl. Vyzkoušet si zde můžete zdarma například jednoduché jógové techniky, základy taiči, dechová cvičení nebo meditační praktiky. A protože nestačí mít jen zdravé tělo, ale musíme pečovat i o mysl, nebudou zde chybět koučové, psychologové, terapeuti, pedagogové a odborníci na osobní rozvoj.

Festival Evolution je navíc koncipován tak, aby si na něm našel to své opravdu každý. Takže pokud máte děti, rozhodně je nenechávejte doma. Připraveny jsou pro ně tvořivé dílničky, workshopy, ale také hlídací koutek. Chybět nebude ani prostor pro nakrmení a přebalení miminek.

Více informací o festivalu najdete na www.festivalevolution.cz.

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft listopad rgt
Po Út St Čt So Ne
44             1
45 2 3 4 5 6 7 8
46 9 10 11 12 13 14 15
47 16 17 18 19 20 21 22
48 23 24 25 26 27 28 29
49 30            
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

františek: jen jsem se nikde nedočetl jak chtějí výpadek vajec z klecového chovu...
Klecovým chovům odzvonilo,
Hynek: Jako zákazníkovi Vodafonu se mi to líbí, že se snaží jít energii...
Vodafone se připojil k Evropskému týdnu udržitelného rozvoje,
Tom Václavík: Dobrý den, Patricie, články zveřejňuji, jakmile je dostanu.
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,