Ekodrogerie Sodasan v květnu za nižší ceny

Color_compact_Sodasan_445_1.jpg V průběhu měsíce května nachystala společnost  PRO-BIO  velkou akci na podporu využívání ekologických pracích a čistících prostředků.   

Uklízejme ekologicky, uklízejme se SODASANem“ je názvem akce, v rámci které jsou produkty firmy SODASAN nabízeny za snížené ceny. Nabídka vychází vstříc všem, kteří chtějí ekologické prostředky vyzkoušet a seznámit se s nimi. 

Profesionální partner v oblasti ekologické drogerie

Dlouholeté zkušenosti a transparentní firemní filozofie společnosti SODASAN zaručují zákazníkovi jistotu kvality a spolehlivosti. Produkty SODASAN jsou na českém trhu nabízeny v široké ucelené řadě. Využít můžete přípravky na kompletní úklid - od umyvadla, toalety, sprchového koutu až po kuchyňský dřez, sporák, okna či špinavé prádlo i řadu specielních prostředků, jako je například mýdlo na skvrny, odstraňovač vodního kamene či regenerační sůl do myčky.

sodasan_kompozice445.jpgÚčinné prostředky přesně na míru

Výhodou pracího a čistícího programu SODASAN je jeho stavebnicový systém, jehož jednotlivé složky se doplňují. Vy si tak vyberete vždy jen ty části, které právě potřebujete, podle míry zašpinění prádla. K prací stavebnici patří komponenty kompaktního pracího prostředku, bělidlo, sůl na skvrny a změkčovadlo. Pomocí odděleného dávkování komponentů můžete prací prostředek uzpůsobit přesně vaší potřebě. Předností všech pracích a mycích přípravků je jejich vysoká koncentrace a hustá konzistence, proto se používají jen ve velmi malém množství a vydrží vám déle. V účinnosti si SODASAN výrobky nikterak nezadají s těmi konvenčními a navíc domácnost provoní přirozenou jemnou vůní.

Provoňte si domov pomerančem

reiniger_Sodasan.jpgMísto syntetických parfému obsahují produkty SODASAN přírodní éterické oleje. Ty mají nejen příjemnou vůni, kterou dlouho zanechávají na omývaném povrchu, ale již samy o sobě působí jako velmi dobrý ničitel bakterií. Vyzkoušejte například Univerzální čistič ORANGE SODASAN, který zanechá vaši podlahu, koupelnu i toaletu nejen čistou ale i příjemně voňavou. Díky jeho vysoké koncentraci připravíte z jedné  500 ml lahve až 1650 l čistícího roztoku.

Už žádné skvrny

Užitečným pomocníkem pro maminky malých dětí a nejen pro ně je zmiňované mýdlo na skvrny. Poradí si velmi dobře s potřísněním od ovoce, zeleniny, krve i trávy. Často není nezbytné prát celý kus oděvu, ale pouze vyčistit dané místo SODASAN tekutým mýdlem na odstraňování skvrn či SODASAN mýdlem na skvrny. Stačí aplikovat na znečištěný kus oděvu, nechat působit a poté vymnout v čisté vodě. Pokud je to nutné, postup opakujte. Ideální je odstranit skvrny ihned po způsobené nehodě. Mýdlo je použitelné i na šetrné odstranění skvrn z choulostivých textilií ve studené vodě.

mydla_Sodasan_445.jpgSprávné třídění prádla

Ekologické prací prostředky neobsahují optické zjasňovače ani chemická bělidla, je proto obzvláště důležité třídění prádla ne jen na jemné, barevné a na vyvářku, ale i na tmavé a světlé. Jinak vede současné praní tmavého a světlého prádla k rychlému zašednutí.

Namáčení přes noc

Při velmi silném zašpinění prádla doporučujeme nechat ho přes noc namočené. Rozpuštěný prací prostředek začne působit již během noci a při následném praní druhý den není potřeba již další přidávat.

Rozpouštění pracího prostředku

Při nízkých teplotách se mýdlo rozpouští jen velmi pomalu. Běžné teploty v pračce (kolem 30-40°C) jsou proto k úplnému rozpuštění nedostačující, což může vést k jeho usazování na textiliích. V tomto případě doporučujeme rozpustit prací prostředek předem v horké vodě a aplikovat přímo do bubnu.

Praní v tvrdé vodě

Praní v tvrdé vodě vede často k usazování vyloučeného vápníku. Zde doporučujeme použít SODASAN změkčovadlo. Aby jeho účinky byly správné, je potřeba ho aplikovat v dostatečném předstihu před pracím prostředkem (stačí 5-10 min). Tím docílíme toho, že voda je změkčena dříve, než se do kontaktu s pracím prostředkem dostane.

myc__.jpgVýběr správného pracího prostředku

Při praní bílého prádla používejte SODASAN bělidlo ze sody - zabraňuje zašednutí bílého prádla a důkladně odstraňuje skvrny. Pro vlnu a hedvábí je určen SODASAN na vlnu a choulostivé prádlo.

Více informací: www.sodasan.cz

Mohlo by vás také zajímat:

Uklízejme ekologicky, uklízejme se SODASANem!

Hodnocení 


Hodnoťte známkou jako ve škole.
Výborný = 1

Pokud chcete diskutovat, musíte být registrován a přihlášen

Přihlášení
Uživatel:
Heslo:
Nejste registrovanými uživateli? Zaregistrujte se nyní a využívejte všech výhod Bio-info. Pro odběr zpravodaje, hodnocení článků, diskutování ve fóru a další funkce je vyžadovaná registrace.
 

ZPRAVODAJ

BIOINFO.pngPravidelné zasílání nejnovějších zpráv přímo do vaší e-mailové schránky. Zpravodaj Bio-info - neunikne vám nic zajímavého. Objednejte zdarma ještě dnes.

button_objednat.png

 

Anketa

Jaká kupujete vejce?
Biovejce ("0") 31%
Z volného výběhu ("1") 38%
Z hal na podestýlce ("2") 16%
Z klecových chovů ("3") 3%
Je mi to jedno 10%

 Kalendář akcí

lft 2020 rgt
lft červenec rgt
Po Út St Čt So Ne
27     1 2 3 4 5
28 6 7 8 9 10 11 12
29 13 14 15 16 17 18 19
30 20 21 22 23 24 25 26
31 27 28 29 30 31    
 
Přidat akci

Poslední příspěvky

patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
patricie: tradiční bolístka tohoto webu, patnáctého se dozvídáme, co bude...
Měsíc v klecd Poslaneckou sněmovnou, lidé se zavřou se sochami slepic,
Tom Václavík: Dobrý den, koupíte zde: https://www.organictime.cz/
Novinka - Opalovací péče lavera,
petr: farmáři se vracejí na trh,jen Zlín zatím nic. údajně musí proběhnout...
Farmáři se vracejí na trhy,
Petr Haimann: Jetli je to všechno tak, jak je napsáno, tak je to bezvadné. Mám totiž...
Novinka - Opalovací péče lavera,
Jiri: Souhlasím, že monokultury by měly být věc minulostí. Na druhou stranu...
Co mají pořád všichni s tou pšenicí?,
Tomáš Zeman: Schválně jsem si na ten jejich test pustil. Něco tak stupidního se jen...
Rohlik.cz umí spočítat úsporu času, kilometrů nebo emisí,
Šárka: Paráda, však to ty zplanýrovaný stráně, kde byly monolitické kultury...
Česko #sazibudoucnost. Co člověk – to strom do 5 let,